Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dane Clark | ||
Linsey Stewart | ||
Charles Smith
(asystent)
|
||
Darrell Faria
(asystent)
|
||
Alexis Korotash
(asystent)
|
||
Charles M. Smith
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Dane Clark | ||
Linsey Stewart | ||
Producenci | Ocena | |
Jordan Gross
producent
|
||
Mike MacMillan
producent
|
||
Mike MacMillan
producent wykonawczy
|
||
Aaron Ashmore
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Sara Canning
producent wykonawczy
|
||
Dane Clark
producent wykonawczy
|
||
Christopher Cordell
producent wykonawczy
|
||
Ryan Goldhar
producent wykonawczy
|
||
Jim Kosmenko
producent wykonawczy
|
||
Linsey Stewart
producent wykonawczy
|
||
Frank Koenig
producent towarzyszący
|
||
Andrei Vexler
kierownik produkcji
|
||
Jenn Paul
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Aaron Ashmore
Ray
|
6,0
|
|
Sara Canning
Harper
|
||
Jonathan Llyr
Czarny orzeł
|
||
Heather Sande
Kelnerka
|
||
Danny Smith
Płatny zabójca
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
James Klopko | ||
Luke McCutcheon
(główna pomoc techniczna)
|
||
Alex Poutiainen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Miles Barnes
(główna pomoc techniczna)
|
||
Christopher Leung
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
James S. Marshall
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Paul Aucoin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Sarah May | ||
Montaż | Ocena | |
Jonathan Eagan | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ginger Martini
charakteryzator
|
||
Ginger Martini
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jennifer Marie Thomas
scenograf
|
||
Zosia Mackenzie
dyrektor artystyczny
|
||
Vin Bolton
główny rekwizytor
|
||
Jill Lefaive
rekwizytor
|
||
Gabrielle Bleyendaal
malarz
|
||
Spencer Hahn
malarz
|
||
Ramona Caprariu
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Hayman
nadzorca muzyki
|
||
Pino Halili
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Josh Brown
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alexis Eskandari
imitator dźwięku
|
||
Matthew Harrold
mikser ponownego nagrania
|
||
Allen Ormerod
mikser ponownego nagrania
|
||
Adrian Milczarski
mikser
|
||
Dennis Alexander Nicholson
mikser
|
||
Marcello V. Rubino
mikser
|
||
Sean Van Delft
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
James Klopko
operator kamery
|
||
Yoann Malnati
operator kamery
|
||
Yoann Malnati
operator steadicam
|
||
Daniel Caruso
kamerzysta (asystent)
|
||
Justine Goodchild
kamerzysta (asystent)
|
||
Joffrey Saintrapt
kamerzysta (asystent)
|
||
Brian Smith
kamerzysta (asystent)
|
||
Courtney Bruneau
oświetlenie
|
||
Koadie Preston
oświetlenie
|
||
Kyle Purcell
oświetlenie
|
||
Andrew Tays
oświetlenie
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…