Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Wells |
4,0
|
|
Joe Barlow
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Grant Butler
(asystent)
|
||
Batou Chandler
(asystent) (Nowy Orlean)
|
||
Bryn Lawrence
(asystent)
|
||
Desiree Stevenson
(asystent) (Nowy Orlean)
|
||
Richard Styles
(asystent)
|
||
Harriet Worth
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Steven Knight | ||
Michael Kalesniko
(historia)
|
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Stacey Sher
producent
|
||
Erwin Stoff
producent
|
||
John Wells
producent
|
4,0
|
|
Kris Thykier
producent wykonawczy
|
||
Bob Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Harvey Weinstein
producent wykonawczy
|
||
Michael Shamberg
producent wykonawczy
|
||
Gordon Ramsay
producent wykonawczy
|
||
David Glasser
producent wykonawczy
|
||
Claire Rudnick Polstein
producent wykonawczy
|
||
Dylan Sellers
producent wykonawczy
|
||
Negeen Yazdi
producent wykonawczy
|
||
Caroline Hewitt
współproducent
|
||
Cass Marks
kierownik produkcji
|
||
Kristin Martini
współproducent
|
||
Leslie Rodier
nadzorca postprodukcji
|
||
Emma Zee
nadzorca postprodukcji
|
||
Sheryl Benko
nadzorca postprodukcji
|
||
Georgia Benjamin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Bell
kierownik produkcji
|
||
Stephanie Bamberg
kierownik produkcji
|
||
Edith Dupré LeBlanc
kierownik produkcji (Nowy Orlean)
|
||
Bernadette Gonzales
koordynator produkcji (Nowy Orlean)
|
||
Sam Horton
koordynator produkcji (asystent) (Nowy Orlean)
|
||
Amelia Southgate
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Bradley Cooper
Adam Jones
|
7,7
|
|
Sienna Miller
Helene
|
6,9
|
|
Daniel Brühl
Tony
|
7,6
|
|
Riccardo Scamarcio
Max
|
6,0
|
|
Omar Sy
Michel
|
7,2
|
|
Sam Keeley
David
|
||
Henry Goodman
Conti
|
||
Matthew Rhys
Reece
|
||
Stephen Campbell Moore
Jack
|
6,0
|
|
Emma Thompson
Dr Rosshilde
|
7,5
|
|
Uma Thurman
Simone Forth
|
7,6
|
|
Lexi Benbow-Hart
Lily
|
||
Alicia Vikander
Anne Marie
|
7,4
|
|
Lily James
Sara
|
7,2
|
|
Sarah Greene
Kaitlin
|
||
Bo Bene
Yana
|
||
Elisa Lasowski
Denitzi
|
4,0
|
|
Julian Firth
Maître z Langham
|
||
John Macdonald
Francuski osiłek
|
||
Raphael Acloque
Francuski osiłek
|
||
Richard Rankin
Kelner u Reece'a
|
6,0
|
|
Martin Trenaman
Emile
|
||
Jody Halse
Elektryk
|
||
Lewis Poll
Chłopak w food-tracku
|
||
Richard Cunningham
Inspektor Michelina
|
||
Richard Attlee
Inspektor Michelina
|
||
Charlotte Hawkins
Prezenterka TV
|
||
Tony Pritchard
Ochroniarz
|
||
Natasha Alderslade
Towarzyszka Simone
|
||
Chelsea Li
Klientka baru (niewymieniony w czołówce)
|
6,5
|
|
Christopher Heskey
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mirabel Stuart
Matka w szkole (niewymieniony w czołówce)
|
||
Martin Bats Bradford
Portier (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Bernard Bullen
Iñaki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Holman
Krytyk kulinarny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giedre Mockeliunaite
Emily (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erica Emm
Julia (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Furno
Szef (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shane Hart
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Attila G. Kerekes
Klient restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Townsend
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gino Picciano
Klient restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Esther Adams
Dama w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Altoft
Gość w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pavlina Andreevska
Nauczycielka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fraser Andrews
Mężczyzna z koszem (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Richard Banks
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kishore Bhatt
Dostawca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andy Blithe
Kupujący w sklepie rybnym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Bracq
Gość w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Leon Corbin
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Karl Farrer
Francuski kochanek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Riyonn Farsad
Paul (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Firth
Gość w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cynthia Garbutt
VIP w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Gillison
Gość w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Grant
Ruchliwy mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Marina Hayter
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ronnie James Hughes
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tyrone Love
Młody kucharz (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Edward Mannering
Gość w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Mathis
Przechodzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Erica Melargo
Gość w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke Norcross-Webb
Szef kuchni u Reece'a (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sigmund Oakeshott
Kelner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacob Pearson
Uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gino Picciano
Gość w restauracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Livia Sardao
Kelnerka z winem (niewymieniony w czołówce)
|
||
Samuel Tucker
Kelner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sean White
Kelner (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alicia Woodhouse
Matka w szkole (niewymieniony w czołówce)
|
||
Micky Woodman
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Miroslav Zaruba
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Adriano Goldman
(kierownik zdjęć)
|
||
Hans Bjerno
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
9,0
|
|
David Maund
(główna pomoc techniczna)
|
||
David Maund
(pomoc techniczna)
|
||
Jared W. Petticrew
(pomoc techniczna)
|
||
Jack Glascodine
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rob Simonsen |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Lyn Paolo | ||
Jenny Hawkins
(Bradley Cooper)
|
||
Allison Wyldeck
(nadzorca kostiumów)
|
||
Lupt Utama
(nadzorca kostiumów) (asystent)
|
||
Sarah Dutton
(asystent)
|
||
Ian Foweraker
(asystent)
|
||
Samantha Kent
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Nick Moore |
7,0
|
|
Mark Czyzewski
(asystent)
|
7,0
|
|
Amar Ingreji
(asystent)
|
||
Corey S. Johnsen
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Christine Beveridge
charakteryzator osobisty: Bradley Cooper (asystent)
|
||
Lorraine Hill
charakteryzator
|
||
Joe Hopker
charakteryzator
|
||
Zoe Kettel
charakteryzator
|
||
Lori McCoy-Bell
fryzjer osobisty: Bradley Cooper
|
||
Natasha Nikolic
charakteryzator
|
||
Daniel Parker
nadzorca charakteryzacji
|
||
Keith Sayer
charakteryzator (Nowy Orlean)
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Gropman
scenograf
|
7,0
|
|
John Frankish
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Karen Schulz Gropman
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Joe Howard
dyrektor artystyczny
|
||
Richard Usher
dyrektor artystyczny
|
||
Alice Sutton
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Catherine Whiting
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jane Harwood
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Tina Jones
dekorator wnętrz
|
||
Alice Sutton
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Malcolm Roberts
koordynator konstrukcji
|
||
Robert Voysey
główny architekt
|
||
Graeme Purdy
główny rekwizytor
|
||
Nick Milner
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Toby Browne
rekwizytor
|
||
Matt Hancock
rekwizytor
|
||
Terry Taylor
rekwizytor
|
||
Sophie Tarver
rekwizytor
|
||
Paul Taylor
rekwizytor
|
||
Luke Townshend
rekwizytor
|
||
Donna Turner
malarz
|
||
Ryan McPhail
malarz
|
||
Rohan Harris
malarz
|
||
Gavin Gordon
stolarz
|
||
Jamie McCallum
stolarz
|
||
Josh O'Neill
stolarz
|
||
Tom O'Neill
stolarz
|
||
Wayne Hammond
stolarz
|
||
Sam Towers
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dana Sano
nadzorca muzyki
|
||
Glynna Grimala
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Lon Bender
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mark Coffey
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Matthew Wilson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Bill R. Dean
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Christopher Assells
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Albert Gasser
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Shane Hayes
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Masanobu "Tomi" Tomita
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Kris Fenske
montaż dźwięku
|
||
John C. Stuver
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ben Schor
montaż muzyki
|
||
Steven Avila
montaż imitacji
|
||
Lon Bender
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jake Chilcott
dźwięk (asystent)
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu
|
||
Judah Getz
mikser postsynchronu
|
||
Tom Harrison
dźwięk (asystent)
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Paul Paragon
mikser (druga ekipa)
|
||
Ryan Wassil
montaż imitacji
|
||
Ryan Wassil
mikser imitacji
|
||
Tom Whetmore
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Tony Auger
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Mark Hava
koordynator efektów specjalnych (Luizjana)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nina Gold
dobór obsady
|
||
Michael Ashton
efekty wizualne
|
||
Steve Street
nadzorca efektów wizualnych (Wielka Brytania)
|
||
Lee Bagley
kaskader dublujący: Bradley Cooper
|
||
Paul Herbert
koordynator kaskaderów
|
||
Rod Tait Humphreys
kierowca precyzyjny
|
||
Peewee Piemonte
koordynator kaskaderów
|
||
Grayson Austin
operator kamery
|
||
Grayson Austin
operator steadicam
|
||
Alex Bailey
fotosista
|
||
Tim Battersby
operator kamery (asystent)
|
||
Nicholas Britt
elektryk
|
||
Gareth Brough
elektryk
|
||
Brian Greenway
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Richard Harrowing
elektryk
|
||
Christian Hayes
elektryk
|
||
Andy Lowe
oświetlenie
|
||
John Malaney
elektryk
|
||
Pawel Polak
elektryk
|
||
Nathan Porter
elektryk
|
||
Bill Rae Smith
elektryk
|
||
Chris Stones
mistrz oświetlenia
|
||
Simon Surtees
operator kamery (asystent)
|
||
Jim van Dijk
operator kamery
|
||
Jim van Dijk
operator steadicam
|
||
Robert White
elektryk
|
||
Lauren Evans
dobór obsady (asystent)
|
||
Dann Fink
dobór głosu (Nowy Jork)
|
||
Patty Majorczak-Connolly
dobór głosu
|
||
Mark Sussman
dobór głosu
|
||
Laura Anderson
księgowy (asystent)
|
||
Richard Banks
dubler
|
||
Alexandra Doyle
dubler: Sarah Greene
|
||
Kya Garwood
dubler: Sienna Miller
|
||
Kya Garwood
dubler: Emma Thompson
|
||
Claire Robertson
księgowy produkcji
|
||
Lucy Scarfe
dubler: Alicia Vikander
|
||
Ewan Taylor
księgowy (asystent)
|
||
Grayson Ward
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…