Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joel Edgerton |
7,2
|
|
Michael J. Moore
(asystent)
|
||
Dillon Neaman
(asystent)
|
||
Kelly Stevens
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kelly Long
(asystent-stażysta)
|
6,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Joel Edgerton |
7,2
|
|
Producenci | Ocena | |
Jason Blum
producent
|
9,0
|
|
Joel Edgerton
producent
|
7,2
|
|
Rebecca Yeldham
producent
|
||
David Joseph Craig
współproducent
|
||
Phillip Dawe
współproducent
|
||
Dana Sano
współproducent
|
||
Beatriz Sequeira
współproducent
|
||
Oren Aviv
producent wykonawczy
|
||
Luc Etienne
producent wykonawczy
|
||
Adam Fogelson
producent wykonawczy
|
||
Couper Samuelson
producent wykonawczy
|
||
Robert Simonds
producent wykonawczy
|
||
Donald Tang
producent wykonawczy
|
||
Jeanette Volturno
producent wykonawczy
|
||
Don J. Hug
nadzorca produkcji
|
||
Mitchell Grobman
nadzorca postprodukcji
|
||
Mandy Yaeger
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jason Bateman
Simon
|
7,1
|
|
Rebecca Hall
Robyn
|
6,8
|
|
Joel Edgerton
Gordo
|
7,2
|
|
Allison Tolman
Lucy
|
6,0
|
|
Tim Griffin
Kevin "KK" Keelor
|
||
Busy Philipps
Duffy
|
||
Adam Lazarre-White
Ron
|
||
Beau Knapp
Detektyw Walker
|
5,0
|
|
Wendell Pierce
Detektyw Mills
|
7,0
|
|
Mirrah Foulkes
Wendy Dale
|
||
Nash Edgerton
Frank Dale
|
7,0
|
|
David Denman
Greg
|
||
Katie Aselton
Joan
|
||
David Joseph Craig
Stewart
|
||
Susan May Pratt
Rhonda Ryan
|
6,5
|
|
P.J. Byrne
Danny
|
||
Felicity Price
Dr Angela Derezio
|
||
Melinda Allen
Agentka nieruchomości
|
||
Stacey Bender
Pracownica biurowa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laura Drake Mancini
Janine (niewymieniony w czołówce)
|
||
Beth Crudele
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jyothsna Venkatesh
Indyjka (niewymieniony w czołówce)
|
||
DaNae West
Sekretarka Simona (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Eduard Grau | ||
Amos James
(główna pomoc techniczna)
|
||
John Morgan
(pomoc techniczna)
|
||
Morgan Susser
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Danny Bensi | ||
Saunder Jurriaans | ||
Kostiumy | Ocena | |
Terry Anderson | ||
Hilary Parkin | ||
Emily Egge
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Luke Doolan | ||
Ben Baudhuin
(współmontażysta)
|
||
Kaylee Koenig
(asystent)
|
||
Matthew Prescott
(asystent)
|
||
Nash Edgerton
(dodatkowy)
|
7,0
|
|
Matt Chesse
(dodatkowy)
|
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Debbie Zoller
nadzorca charakteryzacji
|
||
Clare M. Corsick
nadzorca stylizacji
|
||
Sallie Ciganovich
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Sherman
scenograf
|
8,0
|
|
Lorin Flemming
dyrektor artystyczny
|
||
Matthew Flood Ferguson
dekorator wnętrz
|
||
Kenny Abney
koordynator konstrukcji
|
||
Marc Lema
główny konstruktor dekoracji
|
||
Chris Nuccio
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Zane D. Bruce
imitator dźwięku
|
||
Chris Howland
mikser (druga ekipa)
|
||
Tim D. Lloyd
mikrofoniarz
|
||
Zsolt Magyar
mikser
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Lindsay Pepper
imitator dźwięku
|
||
Julian Slater
mikser ponownego nagrania
|
||
Julian Slater
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Antony Zeller
montaż imitacji
|
||
Antony Zeller
mikser imitacji
|
||
Dana Sano
nadzorca muzyki
|
||
Ben Schor
montaż muzyki
|
||
Angela Hackner
montaż dialogów (dodatkowy)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Terri Taylor
dobór obsady
|
||
Steven John Brown
kaskader
|
||
Nash Edgerton
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
|
Nico Woulard
kierowca
|
||
Courtney Rayner
kaskader dublujący: Rebecca Hall
|
||
Matt Kennedy
fotosista
|
||
Jim Plannette
oświetlenie
|
||
Sarah Domeier Lindo
dodatkowy dobór obsady
|
||
Carla Lewis
dodatkowy dobór obsady
|
||
Aaron Becker
projekt czołówki
|
||
Justin Carville
księgowy produkcji
|
||
Zac Cracknell
dubler
|
||
Marco Marquez
zecer
|
||
Matthew Noren
koordynator efektów wizualnych
|
||
Nate Smalley
producent efektów wizualnych
|
||
Nicolas Restrepo
operator kamery (dodatkowy)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…