Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Hal Needham |
7,0
|
|
David Hamburger
(asystent)
|
||
Bill Scott
(asystent)
|
||
Lindsley Parsons III
(asystent) (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Walt Green
(historia)
|
||
Walter S. Herndon
(historia)
|
||
Bill Kerby | ||
Thomas Rickman | ||
James Best
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Lois Thurman
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Hank Moonjean
producent
|
||
Lawrence Gordon
producent wykonawczy
|
||
Mel Dellar
kierownik produkcji
|
||
Laurie Deitz
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Joel Silver
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Burt Reynolds
producent (niewymieniony w czołówce)
|
7,3
|
|
Aktorzy | Ocena | |
Burt Reynolds
Sonny Hooper
|
7,3
|
|
Jan-Michael Vincent
Ski Chinski
|
||
Sally Field
Gwen Doyle
|
7,2
|
|
Brian Keith
Jocko Doyle
|
||
John Marley
Max Berns
|
||
Robert Klein
Roger Deal
|
||
James Best
Cully
|
||
Adam West
On sam
|
7,0
|
|
Alfie Wise
Tony
|
||
Terry Bradshaw
Sherman, dowódca SWAT
|
||
Norman Grabowski
Młot
|
||
George Furth
George Budwell, przedstawiciel Społeczeństwa Humanitarnego
|
||
Jim Burk
Jimbo
|
||
Don 'Red' Barry
Szeryf
|
||
Princess O'Mahoney
Wanda
|
||
Robert Tessier
Amtrac, członek SWAT
|
||
Richard Tyler
Doktor
|
||
Tara Buckman
Debbie
|
||
Hal Floyd
Cliff
|
||
Ray Bickel
Członek ekipy
|
||
Rex Benson
Członek ekipy
|
||
R.G. Allen
Członek ekipy
|
||
Mark Montgomery
Członek ekipy
|
||
Linda McClure
Członkini ekipy
|
||
Kent Lane
Kent
|
||
Christa Linder
Aktorka
|
||
Kris Goddard
Joanie
|
||
Robert Hackman
Rick
|
||
John Marshall
Chuck
|
||
Laura Lizer Sommers
Barmanka
|
||
Peter Craig
Pete
|
7,0
|
|
Buddy Joe Hooker
Osoba na dachu, zajmująca się sprzętem dla kaskaderów (niewymieniony w czołówce)
|
||
William H. Burton
Billy Burton, kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Soupy Sales
On sam (sceny usunięte)
|
||
Greg Topper
Mężczyzna grający na pianinie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roxanne Brewer
Dziewczyna wyskakująca z tortu urodzinowego (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Brown
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Cloud
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jadie David
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Ellis
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Epper
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Escobar
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Len Glasgow
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Raven Grey Eagle
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Stefan Gudju
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Freddie Hice
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hugh Hooker
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Louise Johnson
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary McLarty
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Moon
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Bennie Moore
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dave Mungenast Sr.
Policjant na motocyklu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Neville
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan Oliney
Motocyklista (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bob Orrison
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Regis Parton
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Quijada
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ronnie Rondell Jr.
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Reid Rondell
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fred Scheiwiller
Kowboj (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron Stein
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles A. Tamburro
Pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jim Whitecloud
Indianin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Walter Wyatt
Black Bruce (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bobby Byrne
(kierownik zdjęć)
|
||
Rick Borchardt
(główna pomoc techniczna)
|
||
Dale Alexander
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ophelious Braxton
(główna pomoc techniczna) (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Prophet
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles L. Sereci
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clyde Smith
(pomoc techniczna) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bill Justis | ||
Kostiumy | Ocena | |
James 'Mike' Balker | ||
Gene Deardorff | ||
Paula Lynn Kaatz | ||
Norman Salling
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Donn Cambern |
6,0
|
|
Steve Mirkovich
(asystent)
|
8,0
|
|
Saul Saladow
(asystent)
|
||
Bruce Pearson
(laborant-opisywacz) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Muzyka | Ocena | |
David Davis
aranżer
|
||
Sid Feller
aranżer
|
||
Bill Justis
aranżer
|
||
Jack L. Martin
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Dorothy Byrne
fryzjer
|
||
Tom Ellingwood
charakteryzator
|
||
William Turner
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Hilyard M. Brown
dyrektor artystyczny
|
||
Ira Bates
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Cliff Bernay
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Louis S. Fleming
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Donald B. Nunley
główny rekwizytor
|
||
Richard Reseigne
koordynator konstrukcji
|
||
Hal Hail
główny architekt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Moe Larson
główny malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Herb Panzer
główny konstruktor dekoracji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ernest Phillips
malarz (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Richard Reseigne
główny rekwizytor (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter R. Romero
dyrektor artystyczny (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Milton C. Burrow
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Richard Burrow
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Al Cavigga
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Joe Kenworthy
mikrofoniarz
|
||
Robert Knudson
mikser ponownego nagrania
|
||
Robert A. Reich
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chester Slomka
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jack Solomon
dźwięk
|
||
Eugene Marks
montaż muzyki
|
||
Dan Wallin
mikser muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roy Bean
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marty Church
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ken Dufva
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerry Jacobson
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Don MacDougall
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Mahakian
montaż imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Roesch
imitator dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carolyn Tapp
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dan Wallin
mikser ponownego nagrania (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Wolpa
okablowanie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Cliff Wenger Jr.
efekty specjalne
|
||
Cliff Wenger
efekty specjalne
|
||
Gregg Bond
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scott Forbes
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary L. King
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terry W. King
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
9,0
|
|
Frank Varbel
efekty specjalne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Bobby Bass
koordynator kaskaderów
|
||
Scott Hamilton
kaskader dublujący
|
||
Reid Rondell
kaskader dublujący (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carter Alsop
kaskader
|
||
A.J. Bakunas
kaskader
|
||
Jerry Barrett
kaskader
|
||
Stan Barrett
kaskader
|
||
Bobby Bass
kaskader
|
||
Pamela Bebermeyer
kaskader
|
||
Janet Brady
kaskader
|
||
Greg Brickman
kaskader
|
||
Alex Brown
kaskader
|
||
Jophery C. Brown
kaskader
|
||
Blair Burrows
kaskader
|
||
William H. Burton
kaskader
|
||
Gary Combs
kaskader
|
||
Gilbert B. Combs
kaskader
|
||
Jim Connors
kaskader
|
||
Evelyn Cuffel
kaskader
|
||
Jadie David
kaskader
|
||
Sam Davis
kaskader
|
||
Patty Elder
kaskader
|
||
Tom Elliott
kaskader
|
||
David R. Ellis
kaskader
|
||
Gary Epper
kaskader
|
||
Tony Epper
kaskader
|
||
John Escobar
kaskader
|
||
Lawrence L. Fatino
kaskader
|
||
Mickey Gilbert
kaskader
|
||
Len Glascow
kaskader
|
||
Don Fox Greene
kaskader
|
||
Stefan Gudju
kaskader
|
||
Clifford Happy
kaskader
|
||
Freddie Hice
kaskader
|
||
Billy Hank Hooker
kaskader
|
||
Buddy Joe Hooker
kaskader
|
||
Hugh Hooker
kaskader
|
||
Tommy J. Huff
kaskader
|
||
Louise Johnson
kaskader
|
||
Harold Jones
kaskader
|
||
Ed Lang
kaskader
|
||
Tom Lupo
kaskader
|
||
Mike H. McGaughy
kaskader
|
||
Gary McLarty
kaskader
|
||
Bonnie McPherson
kaskader
|
||
Sam Melville
kaskader
|
||
Ace Moore
kaskader
|
||
Bennie Moore
kaskader
|
||
Dave Mungenast Sr.
kaskader
|
||
Alan Oliney
kaskader
|
||
Bob Orrison
kaskader
|
||
Regina Parton
kaskader
|
||
Regis Parton
kaskader
|
||
Mary Peters
kaskader
|
||
Sorin Serene Pricopie
kaskader
|
||
Ronnie Rondell Jr.
kaskader
|
||
Reid Rondell
kaskader
|
||
Tim Rossovich
kaskader
|
||
Fred Scheiwiller
kaskader
|
||
Charles A. Tamburro
kaskader
|
||
Sammy Thurman
kaskader
|
||
Loyal Truesdale
kaskader
|
||
Glenn R. Wilder
kaskader
|
||
Walter Wyatt
kaskader
|
||
Dick Ziker
kaskader
|
||
Brandon Pender
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steven Burnett
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy Ortega
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
J.N. Roberts
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
James F. Boyle
oświetlenie
|
||
Ray De La Motte
operator kamery
|
||
Elliott Marks
fotosista
|
||
Aaron Pazanti
operator kamery (asystent)
|
||
Ted T. Sugura
prowadzący ostrość
|
||
Timothy E. Wade
prowadzący ostrość
|
||
Paul Caven
oświetlenie (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Davidian
oświetlenie (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
John A. Hawn
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kyle T. MacDowell
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tony Rivetti
prowadzący ostrość (niewymieniony w czołówce)
|
||
A.J. Robicheau
oświetlenie (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Shaver
oświetlenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Davenport
treser zwierząt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stan Rodarte
choreograf (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charles A. Tamburro
pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…