Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jonas Pate | ||
Scenariusz | Ocena | |
Rafael Yglesias |
8,0
|
|
David Reed | ||
John McNamara
(twórca) (historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marty Adelstein
producent wykonawczy
|
||
Desiree J. Cadena
producent
|
||
Becky Clements
producent wykonawczy
|
||
Alexandra Cunningham
producent wykonawczy
|
||
David Duchovny
producent wykonawczy
|
7,4
|
|
Sera Gamble
producent wykonawczy
|
||
Timothy A. Good
producent
|
||
Melanie Greene
producent wykonawczy
|
||
Laurie Lieser
współproducent
|
||
John McNamara
producent wykonawczy
|
||
Vahan Moosekian
producent wykonawczy
|
||
Jonas Pate
producent wykonawczy
|
||
David Waco
producent towarzyszący
|
||
Rafael Yglesias
współproducent wykonawczy
|
8,0
|
|
Liz Ryan
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
David Duchovny
Sam Hodiak
|
7,4
|
|
Grey Damon
Brian Shafe
|
6,0
|
|
Gethin Anthony
Charles Manson
|
||
Emma Dumont
Emma Karn
|
||
Claire Holt
Charmain Tully
|
||
Michaela McManus
Grace Karn
|
8,0
|
|
Brian F. O'Byrne
Ken Karn
|
||
Chance Kelly
Ed Cutler, detektyw
|
6,0
|
|
Ambyr Childers
Sadie
|
6,0
|
|
Jodi Harris
Opal
|
||
Spencer Garrett
Hal Banyin
|
||
Xander Berkeley
Komisarz policji
|
||
Abby Miller
Mary Brunner
|
||
Chris Sheffield
Walt Hodiak
|
6,0
|
|
James Martinez
Ruben Salazar
|
||
David Meunier
Roy Kovic
|
||
Tara Lynne Barr
Katie
|
||
Tim Griffin
Ron Kellaher
|
||
Whitney Rose Pynn
Minnie
|
||
Leah Bateman
Janet
|
||
Adam Lieberman
Maj. Charles Halpert
|
||
Michael Galante
Strzelec
|
||
Katie Gunderson
Caroline Beecher
|
||
Gustavo Adolfo
Richard Terrio
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Lukas Ettlin |
7,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
W.G. Snuffy Walden | ||
Kostiumy | Ocena | |
Amy Stofsky | ||
Montaż | Ocena | |
Timothy A. Good | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Leslie Borchard
główny stylista
|
||
Kathy C. King
nadzorca charakteryzacji
|
||
Kerry Mendenhall
nadzorca stylizacji
|
||
Werner Pretorius
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carlos Barbosa
scenograf
|
||
Adam Davis
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ron Aston
montaż dźwięku
|
||
John Bauman
mikser (druga ekipa)
|
||
Gregory M. Gerlich
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
David Jobe
mikser imitacji
|
||
Joshua Aaron Johnson
projektant dźwięku
|
||
Brian McKinney
mikrofoniarz
|
||
Myron Nettinga
mikser ponownego nagrania
|
||
Jody Thomas
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
George Zamora
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…