Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Arnie Custo | ||
Catherine Millar | ||
Peter Fitzgerald
(asystent)
|
||
Vera Biffone
(asystent)
|
||
Charles Mann
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Ellie Beaumont | ||
Jackie Sullivan
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Giovannina Cotroneo
(koordynator ciągłości scenariusza)
|
||
Kirsty Fisher
(redaktor)
|
||
David Hannam
(redaktor)
|
||
Galia Hardy
(redaktor)
|
||
Chris Kunz
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Jan Tyrrell
producent
|
||
Ewan Burnett
producent wykonawczy
|
||
Andrew Rowley
producent wykonawczy
|
||
Rosslyn Abernethy
kierownik produkcji
|
||
Erich Bailey
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Dominique Middleton
nadzorca produkcji
|
||
Naomi Just
koordynator produkcji
|
||
Monica Heideman
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Basia A'Hern
Lydnsey "Lyndz" Collins
|
||
Ashleigh Chisholm
Felicity "Fliss" Sidebotham
|
||
Caitlin Stasey
Francesca "Frankie" Thomas
|
||
Eliza Taylor
Rosie Cartwright
|
7,1
|
|
Hannah Wang
Kenny Tan
|
||
Ryan Corr
Matthew McDougal
|
||
Blake Hampson
Michael Collins
|
||
Stefan Le Rosa
Marco Di Pieri
|
||
Vince D'Amico
Pan Stephanopolous
|
||
Emma Skelton
Pani Nickels
|
||
Peter Rasmussen
Pan Bilton
|
||
Shanyn Asmar
Helena
|
||
Thomas Calder
Uczeń
|
||
Miriam Gosling
Uczennica
|
||
Craig Marriott
Ryan Scott
|
||
Brigette Paroissien
Panna Gum
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Henry Pierce | ||
Brett Marks
(główna pomoc techniczna)
|
||
Bernard 'Boo' Slattery
(pomoc techniczna)
|
||
Ivan Tatarovic
(pomoc techniczna)
|
||
Maurice McKay
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Garry Smith | ||
Amy Cutler
(temat)
|
||
Fiora Cutler
(temat)
|
||
Andrei Maberley
(temat)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Phil Eagles | ||
Roberta Shaw
(rezerwowy)
|
||
Barbara Pinn
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Geoff Lamb | ||
Nicola Scarrott
(asystent)
|
||
Nick Macaulay
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Garry Smith
dyrektor muzyczny
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Maree Stuartt
główny charakteryzator
|
||
Marney Lindsay
charakteryzator
|
||
Gail Kane
charakteryzator (asystent)
|
||
Maree Stuartt
główny stylista
|
||
Marney Lindsay
fryzjer
|
||
Gail Kane
fryzjer (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Peta Lawson
scenograf
|
||
Jane Culverhouse
dyrektor artystyczny
|
||
Mick Owen
konstruktor dekoracji
|
||
Doug Franks
główny rekwizytor
|
||
Daniel Birt
rekwizytor
|
||
Kate Lockyer
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mark Pidcock
projektant dźwięku
|
||
Michael Berther
operator dźwięku
|
||
Heather Allen
imitator dźwięku
|
||
Kim Storey
technik imitacji
|
||
Steve Lambeth
mikser postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…