Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Joseph P. Genier | ||
Jason Sklar
(asystent)
|
||
Ram Paul Silbey
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Patricia Harrington | ||
Dora Hopkins
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Yaneley Arty
producent
|
||
Mike Elliott
producent
|
5,0
|
|
Greg Holstein
producent
|
||
Mary Przybylski
producent
|
||
Ron Robinson
producent
|
||
Shakim Compere
producent wykonawczy
|
||
Queen Latifah
producent wykonawczy
|
6,8
|
|
Ernesto A. Luna
współproducent
|
||
Michael Perrotti
współproducent
|
||
Heath Ryan
współproducent
|
6,0
|
|
Kristen Morton
kierownik produkcji
|
||
Greg Holstein
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Bryan Wilson
koordynator produkcji
|
||
Jacob Green
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
J.G. Hoover
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Ellen Hollman
Emily Blair
|
||
Colm Meaney
Ojciec Avital
|
6,9
|
|
Will Kemp
William Regan
|
||
Francia Raisa
Tara
|
||
Adrian Paul
Roizman
|
||
Sherilyn Fenn
Linda Regan
|
6,9
|
|
Jonathan LaPaglia
Dr Bogan
|
||
Da'Vine Joy Randolph
Fran
|
||
Valarie Pettiford
Henson, detektyw
|
5,0
|
|
Peter Macon
Malach, detektyw
|
||
Larry Drake
John Doe
|
||
William McNamara
Pan Regan
|
||
Sivan Grenier
Bobby
|
||
Christina Rose
Ellen
|
||
Tom Wright
Gorodetsky, detektyw
|
6,0
|
|
David Goryl
Morton, detektyw
|
||
Rob Yang
Corman, prokurator okręgowy
|
||
John Duff
Demon
|
||
Gideon Emery
Kreatura (głos)
|
||
Jose Stephan Perez
Prowadzący wesele
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Rich Paisley | ||
Jesse Eagle
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Connor Bodell
(główna pomoc techniczna)
|
||
Robert Keith
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Taylor Freeland
(pomoc techniczna)
|
||
Janell Lockett
(pomoc techniczna)
|
||
Evelyn Montes
(pomoc techniczna) (stażysta)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Tim Jones |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Barbara Vazquez | ||
Montaż | Ocena | |
John Gilbert | ||
Aidan Gilbert
(asystent)
|
||
Matteo Saradini
(digital intermediate)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Taci Chenoa Garcia
nadzorca charakteryzacji
|
||
Ashley Hooker
charakteryzator
|
||
Erik Porn
nadzorca efektów specjalnych makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Patricia Sullivan
scenograf
|
||
Brittany Ruiz
główny rekwizytor
|
||
Joshua Bramer
rekwizytor
|
||
Michael Cuen
rekwizytor
|
||
Demetrios Katsantonis
rekwizytor
|
||
Emily Shafer
rekwizytor
|
||
Michael Trudel Jr.
rekwizytor
|
||
Emily Shafer
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Lauren Alvarado
nadzorca dźwięku
|
||
Matthew Nicolay
mikser
|
||
Phillip Ta
mikser
|
||
Terrance Dwyer
mikser ponownego nagrania
|
||
Lauren Alvarado
montaż imitacji
|
||
Paul Meyer
montaż dialogów
|
||
Paul Meyer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Paul Di Franco
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Brian Bero
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jan Glaser
dobór obsady
|
||
Caitlin McGreal
dobór obsady (asystent)
|
||
Stephen Dunlevy
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Angela Meryl
kaskader dublujący: Valarie Pettiford
|
||
Sarah Molasky
kaskader dublujący: Sherilyn Fenn
|
||
Lauren Shaw
kaskader dublujący: Ellen Hollman
|
||
Christopher Tardieu
kaskader dublujący: Adrian Paul
|
||
Christopher Tardieu
kaskader dublujący: Will Kemp
|
||
Harlan Norris
kaskader (rezerwowy)
|
||
Darren H. Rae
prowadzący ostrość
|
||
Isabella Cook
operator kamery (asystent)
|
||
Jeremy Hill
operator kamery (asystent)
|
||
Mike I. Davis
oświetlenie (technik)
|
||
Kenneth Marc
oświetlenie (asystent)
|
||
Janell Lockett
elektryk (stażysta)
|
||
Scott Everett White
fotosista
|
||
Jennifer Gittings
kolorysta
|
||
Cara Bunker
księgowy produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…