Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Harry Bradbeer | ||
Mark Taylor
(asystent)
|
||
Will Cummins
(asystent)
|
||
Alex Currie-Clark
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Tony Jordan
(również) (twórca)
|
||
Producenci | Ocena | |
David Boulter
producent
|
||
Polly Hill
producent wykonawczy
|
||
Tony Jordan
producent wykonawczy
|
||
Belinda Campbell
producent wykonawczy
|
||
Kelly Duffell
kierownik produkcji
|
||
Imogen Gay
koordynator produkcji
|
||
Michelle Camp
nadzorca postprodukcji
|
||
Brian Kaczynski
producent liniowy
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Benjamin Campbell
Chłopiec
|
||
Pauline Collins
Pani Gamp
|
||
Zaak Conway
Tim Cratchit
|
||
Oliver Coopersmith
John Bagnet
|
||
Ned Dennehy
Ebeneezer Scrooge
|
||
Phoebe Dynevor
Martha Cratchit
|
||
Christopher Fairbank
Silas Wegg
|
6,0
|
|
Imogen Faires
Nell
|
||
Peter Firth
Jacob Marley
|
||
John Heffernan
Jaggers
|
||
Jennifer Hennessy
Emily Cratchit
|
||
Karl Johnson
Dziadek
|
||
Anton Lesser
Fagin
|
7,0
|
|
Tuppence Middleton
Amelia Havisham
|
||
Alexandra Moen
Frances Barbary
|
5,0
|
|
Bethany Muir
Nancy
|
||
Brenock O'Connor
Peter Cratchit
|
6,3
|
|
Caroline Quentin
Pani Bumble
|
||
Joseph Quinn
Arthur Havisham
|
||
Adrian Rawlins
Edward Barbary
|
||
Richard Ridings
Pan Bumble
|
||
Sophie Rundle
Honoria Barbary
|
||
Mark Stanley
Bill Sikes
|
6,3
|
|
Ben Starr
Kpt. James Hawdon
|
||
Tom Weston-Jones
Meriwether Compeyson
|
||
Robert Wilfort
Bob Cratchit
|
||
Laurel Jordan
Daisy
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Alan Almond
(kierownik zdjęć)
|
||
Robin Stone
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Debbie Wiseman | ||
Kostiumy | Ocena | |
Andrea Galer | ||
Tessa Phillips
(nadzorca kostiumów)
|
||
Mark Lord
(asystent)
|
||
Jacqueline Magloire
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
St. John O'Rorke | ||
Harrison Wall
(asystent)
|
||
Toby Quickenden
(asystent)
|
||
Adam Eddy
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karen Hartley
projektant makijażu
|
||
Karen Hartley
projektant fryzur
|
||
Caroline Greenough
nadzorca charakteryzacji
|
||
Sue Bide
charakteryzator
|
||
Sian Wilson
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Michael Ralph
scenograf
|
||
Rob Anderson
główny architekt
|
||
Greyham Feehily
główny architekt
|
||
Lance Smith
malarz
|
||
Mark Hudson
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Bronwyn Franklin
dekorator wnętrz
|
||
Lizzy Butler
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Micaela Ralph
projektant graficzny
|
||
Laurie Miller
główny rekwizytor
|
||
Wyn Jenkins
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gideon Jensen
mikrofoniarz
|
||
Jj Benson
dźwięk (asystent)
|
||
Nigel Heath
mikser ponownego nagrania
|
||
Ben Brazier
montaż dialogów
|
||
Robert Brazier
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Billy Quinn
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Peter Kersey
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…