Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Alain Tasma | ||
Scenariusz | Ocena | |
Patrick Rotman | ||
François-Olivier Rousseau | ||
Alain Tasma | ||
Producenci | Ocena | |
Thomas Anargyros
producent
|
||
Edouard de Vésinne
producent
|
||
Bruno Amestoy
kierownik produkcji
|
||
Jean-Paul Battaggia
kierownik produkcji
|
||
Cédric Bourdoncle
kierownik produkcji
|
||
Jeremy Couteau
kierownik produkcji
|
||
Himed Essalhi
kierownik produkcji
|
||
Julien Flick
kierownik produkcji
|
||
Jean-Pascal Gautier
kierownik produkcji
|
||
Fabienne Guicheneuy
kierownik produkcji
|
||
Nicolas Houlot
kierownik produkcji
|
||
David Lemenan
kierownik produkcji
|
||
Alexandre Marie
kierownik produkcji
|
||
Julien Merle
kierownik produkcji
|
||
Julien Pruvot
kierownik produkcji
|
||
Antonio Rodrigues
kierownik produkcji
|
||
Pierre Sandaldjian
kierownik produkcji
|
||
Patrick Seillier
kierownik produkcji
|
||
Karim Zitouni
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Zdjęcia | Ocena | |
Roger Dorieux | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Cyril Morin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Céline Guignard | ||
Montaż | Ocena | |
Marie-Sophie Dubus | ||
Pascale Chrétien
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Magali Ceyrat
charakteryzator
|
||
Marie-Luce Fabre-Pajaud
charakteryzator
|
||
Celine Fontenaud
charakteryzator
|
||
Sylvie Greco
charakteryzator
|
||
Mathieu Guignaudeau
fryzjer
|
||
Alexandra Hannoun
charakteryzator
|
||
Fanny Lavoine
fryzjer
|
||
Severine Marla Levy
fryzjer
|
||
Claire Monatte
charakteryzator
|
||
Dominic Perot
główny stylista
|
||
Annabelle Petit
charakteryzator
|
||
Pascal Thiollier
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Emile Ghigo
scenograf
|
||
Tristan Girault
główny rekwizytor
|
||
Patricia Ruelle
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marc Bastien
dźwięk
|
||
Bernard Borel
dźwięk
|
||
Mathieu Cox
mikser ponownego nagrania
|
||
Thierry de Hallaux
dźwięk
|
||
Gilles Laurent
mikrofoniarz
|
||
Thomas Lefèvre
montaż dźwięku
|
||
Ludovic Maucuit
mikser
|
||
Henri Morelle
dźwięk
|
||
Xavier Prêtre
dźwięk
|
||
Michel Sertillanges
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Olivier Camus
efekty specjalne
|
||
Quentin Smolders
efekty specjalne
|
||
Jonathan Zenenski
efekty specjalne
|
||
Olivier Zenenski
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
René Tollemer
dobór obsady
|
||
Raphael Hattab
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Jean-Francois Michelas
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jean-Louis Airola
kaskader
|
||
Nicolas Baldino
kaskader
|
||
Alain Birchler
kaskader
|
||
Olivier Camus
kaskader
|
||
Frederic Cauvy
kaskader
|
||
Grégory Loffredo
kaskader
|
||
Frédéric Vallet
kaskader
|
||
Jonathan Zenenski
kaskader
|
||
Olivier Zenenski
kaskader
|
||
Sylvain Bonis
elektryk
|
||
Olivier Caroff
elektryk
|
||
François Chretien
operator kamery (asystent)
|
||
Pascal Clément
elektryk
|
||
Patrick de Ranter
operator kamery (asystent)
|
||
Patrick de Ranter
operator steadicam
|
||
Florence Dugowson
operator kamery (asystent)
|
||
Sofian El Fani
operator kamery (asystent)
|
||
Michel Foropon
elektryk
|
||
Christophe Lapallus
operator kamery (asystent)
|
||
Didier Larate
elektryk
|
||
Loïc Lepechon
elektryk
|
||
Jean-Bernard Lortie
elektryk
|
||
Pascal Moal
oświetlenie
|
||
Marc Monnaye
elektryk
|
||
Thierry Ozil
operator kamery (asystent)
|
||
Denis Paillieux
elektryk
|
||
Jean-Baptiste Pouilloux
operator kamery (asystent)
|
||
Philippe Ramdane
operator kamery (asystent)
|
||
Christian Thurot
elektryk
|
||
Serge Thurot
elektryk
|
||
Richard Vidal
elektryk
|
||
Jacqueline Vicaire
dodatkowy dobór obsady
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…