Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Emile Edwin Smith | ||
John Mehrer
(druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jacob Cooney | ||
Bill Hanstock | ||
Producenci | Ocena | |
Paul Bales
współproducent
|
||
Lauren Elizabeth Hood
kierownik produkcji
|
||
David Michael Latt
producent
|
||
David Rimawi
producent wykonawczy
|
||
John Mehrer
kierownik postprodukcji
|
||
Mark Quod
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Faran Tahir
William Strong
|
7,0
|
|
Robbie Kay
Kpr Nigel Sheffield
|
||
Aqueela Zoll
Cameron Hicks
|
||
Matias Ponce
Daniel Prentice
|
||
Howard Gordon
Starszy Nigel
|
||
Alberto Barros Jr.
Hector
|
||
Adam Blake
Adam Kruger
|
||
David Campfield
Nathan
|
||
Angie Teodora Dick
Briana
|
||
Daniel Fieber
Jackson
|
||
Vi Flaten
Theresa
|
||
Blaine Gray
Michael
|
||
Radmar Agana Jao
Bennett
|
||
Erik MacRay
Niemiecki oficer
|
||
Daniel Mentz
Niemiecki pilot
|
||
Tyler Messner
Ojciec
|
||
Jonathan Nation
Jon
|
||
Mike Quirk
Dale
|
||
Rebecca Reaney
Margaret
|
||
Trista Robinson
Trista, nastoletnia córka
|
||
Thaddeus Shafer
Rodger
|
||
Hamish Sturgeon
Płk
|
||
Jodi Taylor
Naomi
|
||
Meredith Thomas
Meredith
|
||
Jason Wesley
Sierż. Turner
|
||
Angela Whitworth
Bernadette
|
||
Ali Zahiri
Harold
|
||
Eric Schowengerdt
Pilot Luftwaffe
|
||
Sandell Stangl
Pilot Luftwaffe
|
||
Susee Villasenor
Pasażerka
|
||
Ryan Walker
Tropiciel nazistów
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ben Demaree | ||
Philip Collins
(dodatkowe zdjęcia) (główna pomoc techniczna)
|
||
Aaron Pong
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Isaac Sprintis | ||
Kostiumy | Ocena | |
Katherine Hegarty | ||
Montaż | Ocena | |
Rob Pallatina | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Alisha L. Baijounas
charakteryzator (asystent)
|
6,0
|
|
Sophia Bawany
charakteryzator (asystent)
|
||
Jeremy Bramer
charakteryzator (asystent)
|
||
Renae Goodhew
charakteryzator (asystent)
|
||
Tracy Rosen
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Kalise Wallace
scenograf
|
||
Lucky McQueede
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Wesley Claggett
mikser
|
||
Michael Hardman
nadzorca postsynchronu
|
||
Michael Hardman
montaż imitacji
|
||
Lisa Ries
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jordan Hassay
zecer
|
||
Joseph J. Lawson
zecer
|
||
Emile Edwin Smith
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sandell Stangl
koordynator efektów wizualnych
|
||
Dustin Courtney
kaskader
|
||
Nancy McCrumb
kaskader
|
||
Benjamin Cumming
oświetlenie
|
||
Keenan Kusnierczyk
elektryk
|
||
Raymond Liu
fotosista
|
||
Jacques Shy
oświetlenie
|
||
Bryan Dietzman
dodatkowy dobór obsady
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…