Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Peter O'Fallon | ||
Scenariusz | Ocena | |
Marti Noxon
(również) (twórca)
|
6,0
|
|
Sarah Gertrude Shapiro
(również) (twórca) (historia)
|
||
Janine Nabers
(główny redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Carol Barbee
producent wykonawczy
|
||
Sally DeSipio
producent wykonawczy
|
||
S. Lily Hui
producent
|
||
Ariana Jackson
współproducent
|
||
Adam Kane
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Alex Metcalf
producent nadzorujący
|
||
Jamie Neese
producent towarzyszący
|
||
Jason Neese
współproducent
|
||
Marti Noxon
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Peter O'Fallon
producent wykonawczy
|
||
Stacy Rukeyser
producent wykonawczy
|
||
Robert M. Sertner
producent wykonawczy
|
||
Sarah Gertrude Shapiro
producent wykonawczy
|
||
Alex Taub
współproducent wykonawczy
|
||
Scott J. Wallace
współproducent
|
||
Doug Brons
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Shiri Appleby
Rachel Goldberg
|
||
Monica Barbaro
Yael
|
||
Denée Benton
Ruby Carter
|
||
Craig Bierko
Chet Wilton
|
||
Jeffrey Bowyer-Chapman
Jay
|
||
B.J. Britt
Darius Beck
|
||
Josh Kelly
Jeremy Caner
|
||
Kim Matula
Tiffany James
|
7,0
|
|
Meagan Tandy
Chantal
|
||
Gentry White
Romeo
|
||
Constance Zimmer
Quinn King
|
||
Genevieve Buechner
Madison
|
||
Brennan Elliott
Graham
|
5,5
|
|
Amy Hill
Dr Wagerstein
|
||
Lindsay Musil
Beth Ann
|
||
Christopher Cousins
Gary
|
6,0
|
|
Martin Cummins
Brad
|
6,0
|
|
Monique Ganderton
Brandi
|
7,0
|
|
Sunita Prasad
London
|
||
Jessica Sipos
Hayley
|
||
Karissa Tynes
Jameson
|
2,0
|
|
Elizabeth Whitmere
Dominique
|
||
Leanne Aguilera
Reporterka
|
||
Darren Bennett
Wielki lider
|
||
Wolsey Brooks
Sugar
|
||
Darren Dolynski
Barry
|
||
Jennifer Spence
Connie
|
||
Donavon Stinson
Dan, asystent reżysera
|
||
Todd Thomson
Eddy
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
David Pelletier
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Fil Eisler | ||
Erick Del Aguila
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexis Grapsas
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Cynthia Ann Summers | ||
Montaż | Ocena | |
Scott J. Wallace | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Julia Dollinger
charakteryzator (asystent)
|
||
Richard Kohlen
główny stylista
|
||
Francesca von Zimmermann
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ricardo Spinacé
scenograf
|
||
Doris Deutschmann
dyrektor artystyczny
|
||
Bobbi Allyn
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
G. Michael Graham
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Matthew Kallen
mikser postsynchronu
|
||
Jarret Read
mikrofoniarz
|
||
Keith Rogers
mikser ponownego nagrania
|
||
Scott Weber
mikser ponownego nagrania
|
||
Suzanne Angel
nadzorca postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marianne Goode
nadzorca muzyki
|
||
Joshua Winget
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Vance Irvine
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Fabuła
Multimedia
Pozostałe
Proszę czekać…