Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Vincenzo Natali | ||
Scenariusz | Ocena | |
Archie Goodwin
(komiks)
|
||
George Tuska
(komiks)
|
||
Roy Thomas
(komiks)
|
7,0
|
|
John Romita Jr.
(komiks)
|
7,0
|
|
Cheo Hodari Coker
(twórca)
|
||
Charles Murray | ||
Producenci | Ocena | |
Adam Banks
producent towarzyszący
|
||
Gail Barringer
producent
|
||
Dan Buckley
producent wykonawczy
|
||
Jim Chory
producent wykonawczy
|
||
Cheo Hodari Coker
producent wykonawczy
|
||
Akela Cooper
producent
|
||
Aïda Mashaka Croal
producent
|
||
Ryan DeGard
współproducent
|
||
Alison Engel
producent wykonawczy
|
||
Alan Fine
producent wykonawczy
|
||
Allie Goss
producent wykonawczy
|
||
Kris Henigman
producent wykonawczy
|
||
Cindy Holland
producent wykonawczy
|
||
Jason Horwitch
współproducent wykonawczy
|
||
Stan Lee
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Tom Lieber
współproducent
|
||
Jeph Loeb
producent wykonawczy
|
||
Charles Murray
producent wykonawczy
|
||
Joe Quesada
producent wykonawczy
|
||
Christian Taylor
współproducent wykonawczy
|
||
Samantha Thomas
współproducent
|
||
Karim Zreik
współproducent wykonawczy
|
||
Andrew Saxe
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mike Colter
Luke Cage
|
||
Simone Missick
Misty Knight
|
||
Theo Rossi
Hernan "Shades" Alvarez
|
6,0
|
|
Frank Whaley
Rafael Scarfe, detektyw
|
||
Parisa Fitz-Henley
Reva Connors
|
||
Chance Kelly
Albert Rackham
|
6,0
|
|
Craig muMs Grant
"Kłótnik" AKA Reggie
|
||
Michael Kostroff
Dr Noah Burstein
|
||
Thomas Q. Jones
Comanche
|
||
Jade Wu
Connie Lin
|
||
Clem Cheung
Jin Lin
|
||
Manny Perez
Por. Perez
|
||
Marston Fobbs
Keely
|
||
Clifton Cutrary
Nastoletni Carl Lucas
|
||
Jared Kemp
Nastoletni Willis Stryker
|
||
Harry Sutton Jr.
Strażnik
|
||
Isaac Esau Gay
Strażnik
|
||
Miles Mussenden
Strażnik
|
||
Chris Lazzaro
Więzień
|
||
Michael Chmiel
Kamerzysta
|
||
Andy Schneeflock
Technik wideo
|
||
Bill Riccardulli
Strażak
|
||
Robert Keiley
Strażak
|
||
Amy Halldin
Prezenterka wiadomości
|
||
Malika Nzinga
Prezenterka wiadomości
|
||
Joseph Harrell
Instruktor musztry
|
||
Caliph Jones
Więzień (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Manuel Billeter | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ali Shaheed Muhammad | ||
Adrian Younge | ||
Kostiumy | Ocena | |
Stephanie Maslansky | ||
Montaż | Ocena | |
Jonathan Chibnall |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Shari Besanceney
główny stylista
|
||
Kaela Dobson
charakteryzator
|
||
Sarit Klein
nadzorca charakteryzacji
|
||
Pamela May
nadzorca stylizacji
|
||
Lauzanne Melnick
główny charakteryzator
|
||
Amanda Miller
perukarz
|
||
Josh Turi
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Loren Weeks
scenograf
|
||
Toni Barton
dyrektor artystyczny
|
||
Alison Froling
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Joe Barnett
mikser ponownego nagrania
|
||
Zane D. Bruce
imitator dźwięku
|
||
Christian Buenaventura
montaż dialogów
|
||
Jonathan Golodner
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Gregg Harris
mikrofoniarz
|
||
Adam Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Steve Lederer
montaż dialogów (asystent)
|
||
Lindsay Pepper
imitator dźwięku
|
||
Lauren Stephens
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Julian Townsend
mikser (dodatkowy)
|
||
Jordan Wilby
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Antony Zeller
montaż imitacji
|
||
Antony Zeller
mikser imitacji
|
||
Michael Brake
montaż muzyki
|
||
Gabe Hilfer
nadzorca muzyki
|
||
Season Kent
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Edward Drohan IV
technik
|
||
Lewis Gluck
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Johann Kunz
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Frazer Newton
koordynator efektów specjalnych
|
||
Frank C. Oliva Sr.
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…