Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sofia Norlin | ||
Jean-Cédric Rimaud
(asystent)
|
||
Katarina Poggats Sarri
(asystent) (Kiruna)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Sofia Norlin | ||
Camilla Roos
(redaktor)
|
||
Producenci | Ocena | |
Olivier Guerpillon
producent
|
||
Anna-Maria Nildén
kierownik produkcji
|
||
Olivier Guerpillon
kierownik produkcji
|
||
Julien Siri
kierownik produkcji
|
||
George Ivanov
współproducent
|
||
Sirel Pensaar
współproducent
|
||
Maria Larsson Guerpillon
producent wykonawczy
|
||
Julien Siri
producent wykonawczy
|
||
Andreas Bratt
producent wykonawczy
|
||
Per-Erik Svensson
producent wykonawczy
|
||
Mikael Frisell
producent wykonawczy
|
||
Mattias Bergkvist
producent wykonawczy
|
||
Ingrid Bergman
producent wykonawczy
|
||
Git Scheynius
producent wykonawczy
|
||
Linda Lindström
koordynator produkcji (Sundsvall)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sebastian Hiort af Ornäs
Markus
|
||
Alfred Juntti
Daniel
|
||
Lina Leandersson
Zerin
|
||
Jenny Sandberg
Helena
|
||
Ella Nordin
Emma
|
||
Robin Edholm
Jonas
|
||
Pär Andersson
Tata Daniela
|
||
Alexandra Dahlström
Nauczycielka
|
||
Kemal Görgü
Tata Zerin
|
||
Michael Odhag
Kent
|
||
Cameron Silverek
Przywódca gangu
|
||
Jesper Johansson
Jesper, brat Markusa
|
||
Sonja Lindblom
Mama Markusa
|
||
Gaspar Debary-Norlin
Elias, chłopak z sąsiedztwa
|
||
Selma Debary-Norlin
Dziewczynka
|
||
Jeanette Björkenvall
Dyrektor szkoły
|
||
Håkan Forss
Nauczyciel mechaniki samochodowej
|
||
Åke Arvidsson
Trener
|
||
Jade Ribaud
Baletnica
|
||
Sofie Hedberg
Nauczycielka tańca
|
||
Rakel Lindgren
Dziewczyna Jespera
|
||
Leyla Melik
Mama Zerin
|
||
Devla Tomic
Babka Zerin
|
||
Hamsa Lund
Brat Zerin
|
||
Selinay Colak
Siostra Zerin
|
||
Anna Hanning
Mama Heleny
|
||
Christoffer Hegg
Tata Heleny
|
||
Isabelle Jönsson
Członkini gangu nastolatek
|
||
Jaquline Knudsen
Członkini gangu nastolatek
|
||
Elina Björnfot
Członkini gangu nastolatek
|
||
Malin Fredriksson
Członkini gangu nastolatek
|
||
Eline Töyrä
Członkini gangu nastolatek
|
||
Susanne Bertlin
Nauczycielka ze szkoły podstawowej
|
||
Malcolm Dixelius
Uczestnik debaty radiowej (głos)
|
||
Maria Lindgren
Głos w radiu (głos)
|
||
Sofia Norlin
Głos w radiu (głos)
|
||
Henrik Ekman
Głos lektora w filmie przyrodniczym, w telewizji (głos)
|
||
Synnöve Näslund
Komentator
|
||
Ylva Stridsberg
Pianistka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Petrus Sjövik | ||
Alex Lindén
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Hans-Olof Utsi
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Conny Nimmersjö | ||
Anna-Karin Unger | ||
Kostiumy | Ocena | |
Hanna Sjödin | ||
Charlott Wolke | ||
Erika Viklund | ||
Mikaela Eliasson
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Nicolas Bancilhon | ||
Philip Bergström | ||
Jan Strömberg
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Grégoire Pontécaille
(asystent)
|
||
Mattias Håkansson
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Charlott Wolke
charakteryzator
|
||
Erika Viklund
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Liv Ulfsdottir
scenograf
|
||
Emma Skoog
scenograf
|
||
Jenny Sandström
scenograf (asystent)
|
||
Emma Skoog
główny rekwizytor
|
||
Louise Åslund
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Liv Ulfsdottir
rekwizytor
|
||
Rickard Bristle
rekwizytor
|
||
Kent Naarttijärvi
zbrojmistrz
|
||
Nina Berggren
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Karl Camnert
technik dźwięku
|
||
Måns Hansson
technik dźwięku
|
||
Jesper van Dongen
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Erik Guldager
projektant dźwięku
|
||
Fredrik Norrgren
dźwięk (asystent)
|
||
Felix Aneer
dźwięk (asystent)
|
||
Aleksander Karshikoff
montaż dźwięku
|
||
Boris Laible
montaż dźwięku
|
||
Per-Josef Idivuoma
montaż postsynchronu (Kiruna)
|
||
Ulf Olausson
imitator dźwięku
|
||
Lotta Nilsson
imitator dźwięku
|
||
Gábor Pasztor
mikser ponownego nagrania
|
||
Erik Guldager
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jan Strömberg
efekty specjalne
|
||
Hans "Laggen" Lagerqvist
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Lena Lahti
dobór obsady
|
||
Johanna Paulsdotter Löfstedt
dobór obsady
|
||
Måns Berthas
dobór obsady (Sundsvall)
|
||
Kenny Hansson
dobór lokalizacji (Kiruna)
|
||
Hans Engström
prowadzący ostrość
|
||
Peter Brännström
mistrz oświetlenia
|
||
Carl Olsson
elektryk (asystent)
|
||
Jens Edlund
elektryk (asystent)
|
||
Sebastian Guest
oświetlenie cyfrowe
|
||
Ulrika Sandgren
dubler: Lina Leandersson
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…