Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sam Karmann | ||
Jean-Christophe Delpias
(asystent)
|
||
Dominique Heinry
(asystent)
|
||
Jean-Marc Cazenave-Tapie
(asystent-stażysta)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jean-Paul Dubois
(powieść)
|
||
Sam Karmann | ||
Françoise Thouvenot
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Christian Bérard
producent
|
||
Edouard Weil
producent
|
||
Raphaël Berdugo
współproducent
|
||
Jean-Claude Bourlat
producent wykonawczy
|
||
Mylene Azria
koordynator postprodukcji
|
||
Jean Guiraud
kierownik produkcji
|
||
Mederic Bourlat
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stéphanie Cetran
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marie Kerhoas
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jean-Pierre Bacri
Simon Polaris
|
||
Nicole Garcia
Anna Polaris
|
||
Patrick Chesnais
Paul Gurney
|
7,0
|
|
Sam Karmann
Robert Janssen
|
||
François Chattot
Victor Kuriakhine
|
||
Eléonore Bernheim
Alice Polaris
|
||
Lucas Bonnifait
Thomas Polaris
|
||
Stéphane Höhn
Thibaut Brentano
|
||
Bruno Raffaelli
Dr Munthe
|
||
Francine Bergé
Lydia Brentano
|
||
Jean-Claude Brialy
Benny Grimaldi
|
||
Patrick Bonnel
Syn Dantiaca
|
||
Jean-Philippe Andraca
Sprzedawca
|
||
Jean-Claude Lecas
Inspektor policji
|
||
Christian Erickson
Kanadyjski sprzedawca
|
||
Patrick Horwitz
Kierownik hotelu
|
||
Myriam Moszko
Caradoc, pielęgniarka
|
||
Claudine Euxibie
Sekretarka Munthego
|
||
Valérie Ancel
Sekretarka Janssena
|
||
Guy Martinolle
Ojciec Simona
|
||
Anaïs Narbebury
Mała pacjentka Anny
|
||
Bernard Milliot
Martwy przedstawiciel
|
||
Jorge Nolla
Pianista
|
||
Catherine Olson
Piosenkarka
|
||
Bernard Blancan
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Guillaume Schiffman | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Pierre Adenot | ||
Kostiumy | Ocena | |
Madeline Fontaine | ||
Montaż | Ocena | |
Philippe Bourgueil |
7,0
|
|
Anne Frey
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sylvie Duval
główny charakteryzator
|
||
Jean-Charles Bachelier
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Aline Bonetto
scenograf
|
||
Jean-Marc Auriol
malarz
|
||
François Aïssa
stolarz
|
||
François Borgeaud
główny rekwizytor
|
||
Raphaël Chaigne
dekorator wnętrz (stażysta)
|
||
Marc Fivel
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Alain Guais
główny architekt
|
||
Pierre Lechevalier
malarz
|
||
Fabrice Maux
główny malarz
|
||
Marie-Laure Valla
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Philippe Baudhuin
dźwięk
|
||
Dominique Eyraud
mikrofoniarz
|
||
Thomas Gastinel
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Jean-Louis Lebras
mikrofoniarz
|
||
Philippe van Leer
imitator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Daniel Lenoir
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Jeanne Biras
dobór obsady
|
||
Luc Augereau
producent efektów wizualnych
|
||
Arnaud Fouquet
efekty wizualne
|
||
Christian Guillon
projektant efektów wizualnych
|
||
François Vagnon
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jean-Claude Lagniez
kierowca kaskader
|
||
Daniel Vérité
kierowca kaskader
|
||
Éléonore Faucher
operator kamery (asystent)
|
||
Guillaume Genini
operator kamery (asystent)
|
||
Christophe Offenstein
oświetlenie
|
||
Mathias Othnin-Girard
elektryk
|
||
Jean-Baptiste Thibaud
operator steadicam
|
||
Eric Vallee
prowadzący ostrość
|
||
Sophie Coulaud
dodatkowy dobór obsady
|
||
Pierre Cadeac
treser zwierząt
|
||
Pascal Tréguy
treser zwierząt
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…