Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Miguel Sapochnik |
8,0
|
|
Toby Ford
(asystent)
|
||
Richard Goodwin
(asystent)
|
||
Adam Byles
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David Benioff
(również) (twórca)
|
10
|
|
D.B. Weiss
(również) (twórca)
|
10
|
|
George R.R. Martin
(cykl "Pieśń Lodu i Ognia")
|
8,7
|
|
Gursimran Sandhu
(scenarzysta etatowy)
|
||
Ethan J. Antonucci
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
David Benioff
producent wykonawczy
|
10
|
|
D.B. Weiss
producent wykonawczy
|
10
|
|
Carolyn Strauss
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Bernadette Caulfield
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Frank Doelger
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
David Nutter
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Miguel Sapochnik
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Vince Gerardis
współproducent wykonawczy
|
9,0
|
|
Guymon Casady
współproducent wykonawczy
|
||
George R.R. Martin
współproducent wykonawczy
|
8,7
|
|
Bryan Cogman
współproducent wykonawczy
|
10
|
|
Christopher Newman
producent
|
9,0
|
|
Greg Spence
producent
|
||
Lisa McAtackney
producent
|
||
Duncan Muggoch
producent
|
||
Dave Hill
współproducent
|
10
|
|
Oliver Butler
współproducent
|
||
Annick Wolkan
współproducent
|
||
Alan Freir
współproducent
|
||
Spike Allison Hooper
współproducent
|
||
Íde O'Rourke
współproducent
|
||
Lisa Byrne
kierownik produkcji
|
||
Alanna Riddell
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peter Dinklage
Tyrion Lannister
|
8,0
|
|
Nikolaj Coster-Waldau
Jaime Lannister
|
||
Lena Headey
Cersei Lannister
|
7,6
|
|
Emilia Clarke
Daenerys Targaryen
|
7,3
|
|
Kit Harington
Jon Snow
|
7,2
|
|
Maisie Williams
Arya Stark
|
6,9
|
|
Liam Cunningham
Davos Seaworth
|
||
Conleth Hill
Lord Varys
|
6,0
|
|
Rory McCann
Sandor Clegane
|
8,0
|
|
Jacob Anderson
Szary Robak
|
7,0
|
|
Pilou Asbæk
Euron Greyjoy
|
7,1
|
|
Anton Lesser
Qyburn
|
7,0
|
|
Hafþór Júlíus Björnsson
Gregor Clegane
|
6,3
|
|
Laura Elphinstone
Nora
|
||
Tipper Seifert-Cleveland
Córka Nory
|
||
Bronte Carmichael
Martha
|
||
Marc Rissmann
Harry Strickland
|
||
Alexis Raben
Mieszkanka Królewskiej Przystani
|
5,0
|
|
Luna Kalo
Mieszkanka Królewskiej Przystani
|
||
Rosie McClelland
Mieszkanka Królewskiej Przystani
|
||
Isaac Heslip
Mieszkaniec Królewskiej Przystani
|
||
Louis McCartney
Mieszkaniec Królewskiej Przystani
|
||
Caitlin Pharro
Mieszkaniec Królewskiej Przystani
|
||
Luke McQuillan
Mieszkaniec Królewskiej Przystani
|
||
Nicky Harley
Mieszkaniec Królewskiej Przystani
|
||
Matthew Wolf
Żołnierz Lannisterów
|
||
Ryan McKen
Żołnierz Lannisterów
|
||
Owen Whitelaw
Żołnierz Lannisterów
|
||
Oliver Devoti
Żołnierz Lannisterów
|
||
Jim Tighe
Żołnierz Lannisterów
|
||
Derek Dubery
Żołnierz Lannisterów
|
||
Luke McQuillan
Żołnierz Lannisterów
|
||
Adam Devereux
Żołnierz Lannisterów
|
||
Thomas Martin
Żołnierz Lannisterów
|
||
Brian Patrick Kennedy
Żołnierz Lannisterów
|
||
Jack Morgan
Żołnierz Lannisterów
|
||
Frank Blake
Northern Sentry
|
||
Mairi Hawthorn
Młoda kobieta
|
||
Lorenzo Antonucci
Mieszkaniec Królewskiej Przystani (niewymieniony w czołówce)
|
||
Patrick McGilligan
Mieszkaniec Królewskiej Przystani (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Rodgers
Mieszkaniec Królewskiej Przystani (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew McClay
Żołnierz Starków (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Stephen Presley
Oficer Lannisterów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle O'Flaherty
Rozpaczająca córka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrew Watson
Nieskalany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Quigley
Northern Bannderman / Żołnierz Złotej Armii (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Fabian Wagner
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Pat Garrett
(główna pomoc techniczna)
|
||
Steve Pugh
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Ramin Djawadi |
9,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Michele Clapton |
10
|
|
Ashleigh Lennox
(nadzorca kostiumów)
|
||
Julie McCausland | ||
Samantha Kent | ||
Jade McNaughton | ||
Carlos Maciá
(asystent)
|
||
Lucia Riley
(asystent)
|
||
Lizzie Tait
(asystent)
|
||
Charlotte Louise Ward
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Tim Porter | ||
Richard Denbigh
(asystent)
|
||
James C. Earing
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Caroline Daye
charakteryzator
|
||
Caroline Daye
fryzjer
|
||
Laura Hartney
fryzjer
|
||
Stacey Louise Holman
fryzjer
|
||
Jessie Triphook
fryzjer
|
||
Belinda Connor Young
fryzjer
|
||
Patt Foad
efekty specjalne makijażu
|
||
Alex Harper
efekty specjalne makijażu
|
||
Ailsa Lawson
efekty specjalne makijażu
|
||
Ruth Parry
efekty specjalne makijażu
|
||
Adrian Rigby
efekty specjalne makijażu
|
||
Lucy Pittard
efekty specjalne makijażu (asystent)
|
||
Cecilia Herlin
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Deborah Riley
scenograf
|
9,0
|
|
Paul Ghirardani
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Rachel Aulton
dyrektor artystyczny
|
||
Philip Elton
dyrektor artystyczny
|
||
Hauke Richter
dyrektor artystyczny
|
||
Nick Wilkinson
dyrektor artystyczny
|
||
Harry Pain
dyrektor artystyczny
|
||
Vanessa O'Connor
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Brendan Rankin
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Aine Smith
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Adam Pescott
scenopis obrazkowy
|
||
Alexandra Vlcek
rekwizytor
|
||
Lisa Royle
modelarz
|
||
Darren Sutton
rzeźbiarz
|
||
Nabil Ghouat
malarz
|
||
Danny O'Regan Jr.
stolarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Evyen Klean
nadzorca muzyki
|
||
Paula Fairfield
projektant dźwięku
|
||
Luke Gibleon
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim Hands
nadzorca postsynchronu
|
||
Daniel Crowley
mikser
|
||
Ronan Hill
mikser
|
||
Andrew McArthur
dźwięk (asystent)
|
||
Guillaume Beauron
mikrofoniarz
|
||
Joe Furness
mikrofoniarz
|
||
Sean O'Toole
mikrofoniarz
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ben Broadbridge
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Jonny Martin
nadzorca efektów specjalnych
|
||
David Boden
koordynator efektów specjalnych (asystent)
|
||
Jennifer Groves
efekty specjalne
|
||
Alex Landrum Jr.
efekty specjalne
|
7,0
|
|
Danny Martin
efekty specjalne
|
||
Harley Martin
efekty specjalne
|
||
Juan Ramón Molina
efekty specjalne
|
||
Alastair Vardy
efekty specjalne
|
||
Christopher Green
efekty specjalne (asystent)
|
||
Conor Coughlan
technik
|
||
Leon Harris
technik
|
||
Dave Kneath
technik
|
||
Jack Longmate
technik
|
||
Adrian Nica
technik
|
||
Kristan Paul
technik
|
||
Neil Reynolds
technik
|
||
Dave Seaborn
technik
|
||
Nick Smith
technik
|
7,0
|
|
Mark Weatherbe
technik
|
||
Eden Ralph
technik (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…