Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Edward Berger | ||
Scenariusz | Ocena | |
Soo Hugh | ||
Dan Simmons
(książka)
|
||
David Kajganich
(realizacja)
|
1,0
|
|
Andres Fischer-Centeno
(scenarzysta etatowy)
|
||
Josh Parkinson
(scenarzysta etatowy)
|
||
Vinnie Wilhelm
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Edward Berger
producent wykonawczy
|
||
Guymon Casady
producent wykonawczy
|
||
Howard Ellis
producent (Węgry)
|
||
Robyn-Alain Feldman
producent
|
||
Adam Goodman
producent (Węgry)
|
||
Soo Hugh
producent wykonawczy
|
||
David Kajganich
producent wykonawczy
|
1,0
|
|
Scott Lambert
producent wykonawczy
|
||
Jessica Lubben
producent towarzyszący
|
||
Alexandra Milchan
producent wykonawczy
|
||
Martin Salgo
producent towarzyszący
|
||
Ridley Scott
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Jordan Sheehan
współproducent wykonawczy
|
||
Dan Simmons
producent wykonawczy
|
||
Chris Thompson
współproducent wykonawczy
|
||
Gina Welch
współproducent
|
||
David W. Zucker
producent wykonawczy
|
||
Gergö Balika
kierownik produkcji
|
||
Bea Batisz
kierownik produkcji (asystent) (druga ekipa)
|
||
Gabriella Csoma
kierownik produkcji
|
||
Daniel Dallos
kierownik produkcji
|
||
Veronika Dobos
kierownik produkcji
|
||
Karen Payne
nadzorca postprodukcji
|
||
Peter Seres
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Charlotte Carter
koordynator postprodukcji
|
||
Veronika Bojtos
koordynator produkcji
|
||
Ivana Krile
koordynator produkcji (Chorwacja)
|
||
David Packham
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jared Harris
Francis Crozier
|
||
Tobias Menzies
James Fitzjames
|
||
Paul Ready
Henry Goodsir
|
||
Adam Nagaitis
Cornelius Hickey
|
7,0
|
|
Ian Hart
Thomas Blanky
|
||
Nive Nielsen
Lady Silence
|
||
Ciarán Hinds
John Franklin
|
6,9
|
|
Greta Scacchi
Lady Jane Franklin
|
||
Tom Weston-Jones
Por. Graham Gore
|
||
Sebastian Armesto
Charles Des Voeux
|
||
Edward Ashley
William Gibson
|
6,0
|
|
Ronan Raftery
Por. John Irving
|
5,0
|
|
Charles Edwards
Dr McDonald
|
||
John Lynch
John Bridgens
|
||
Richard Riddell
Sierż. David Bryant
|
||
Christos Lawton
Por. George Hodgson
|
||
Alistair Petrie
Dr Stanley
|
||
Jack Colgrave Hirst
Thomas Hartnell
|
||
Kevin Guthrie
Henry Peglar
|
||
Sian Brooke
Sophia Cracroft
|
||
Mike Kelly
John Gregory
|
||
Anthony Flanagan
John Morfin
|
7,0
|
|
Owen Good
Charles Best
|
||
Apayata Kotierk
Szaman
|
||
Balázs Veres
Bosman na Erbusie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Florian Hoffmeister |
5,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Marcus Fjellström | ||
Kostiumy | Ocena | |
Annie Symons | ||
Montaż | Ocena | |
Andrew MacRitchie |
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Daphne Croker-Saunders
fryzjer
|
||
Daphne Croker-Saunders
charakteryzator
|
||
Raquel Munuera
efekty specjalne makijażu
|
||
Balázs Novák
efekty specjalne makijażu
|
||
Gabriella Németh
charakteryzator
|
||
Gabriella Németh
fryzjer
|
||
Iván Pohárnok
efekty specjalne makijażu
|
||
Aileen Seaton
projektant fryzur
|
||
Aileen Seaton
projektant makijażu
|
||
Yana Stoyanova
charakteryzator
|
||
Yana Stoyanova
efekty specjalne makijażu
|
||
Anna Tesner
charakteryzator
|
||
Alexandra Uri-Kovács
charakteryzator
|
||
Gitta Wéber
charakteryzator (stażysta)
|
||
Anna Kießer
efekty specjalne makijażu
|
||
Anna Tesner
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jonathan McKinstry
scenograf
|
||
Matthew Hywel-Davies
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Géza Kerti
dyrektor artystyczny
|
||
Krisztina Szilágyi
dyrektor artystyczny
|
||
Kevin Downey
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Saoirse Christopherson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Philip Clements
mikser imitacji
|
||
Sarah Elias
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dániel Feltóti
dźwięk (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jim Goddard
projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Henry
operator postsynchronu
|
||
Stuart Hilliker
mikser ponownego nagrania
|
||
Andy Kennedy
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Ferenc Lukács
operator postsynchronu
|
||
Gábor Máté
mikrofoniarz
|
||
Jeff Richardson
montaż dialogów
|
||
Norbert Szekeres
mikrofoniarz
|
||
Catherine Thomas
imitator dźwięku
|
||
Milán Tuska
mikser (druga ekipa)
|
||
Lee Walpole
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Simon Diggins
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gibran Farrah
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Laurence Love Greed
montaż muzyki
|
||
Clare Batterton
montaż muzyki (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Béla Buzgó
technik
|
||
Attila Érczkövi
technik
|
||
Attila Góczán
technik
|
||
Balázs Hoffmann
technik
|
7,0
|
|
Tamás Janicsek
technik
|
||
Gabor Kiszelly
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Géza Kocsis
technik
|
||
Gyula Krasnyánszky
pirotechnik
|
||
Péter Máté
technik
|
||
Norbert Orosz
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Péter Szlávi
technik
|
||
Adam Szlávy
technik
|
||
Attila Vásári
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…