Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marco Schnabel | ||
Curtis Harrison
(asystent)
|
||
Jonnie Katz
(asystent)
|
||
David C. Malcolm
(asystent)
|
||
Jim Nickas
(asystent)
|
||
Fatima Palhetas
(asystent)
|
||
Eric S. Potechin
(asystent)
|
||
Siluck Saysanasy
(asystent)
|
||
Jeff J.J. Authors
(asystent)
|
||
Penny Charter
(asystent)
|
||
Doug Coleman
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Tyler Delben
(asystent)
|
||
Mark Robert Ellis
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mike Myers |
6,7
|
|
Graham Gordy | ||
Producenci | Ocena | |
Mike Myers
producent
|
6,7
|
|
Gary Barber
producent wykonawczy
|
||
Michael De Luca
producent
|
||
Roger Birnbaum
producent wykonawczy
|
||
Donald J. Lee Jr.
producent
|
||
Sean Gannet
współproducent
|
||
Graham Gordy
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mike Myers
Guru Pitka / Młody Pitka / Nastoletni Pitka / On sam / Pitka
|
6,7
|
|
Jessica Alba
Jane Bullard
|
7,4
|
|
Justin Timberlake
Jacques Grande
|
6,9
|
|
Romany Malco
Darren Roanoke
|
||
Meagan Good
Prudence
|
6,8
|
|
Verne Troyer
Trener Cherkov
|
||
Ben Kingsley
Guru Tugginmypudha
|
7,8
|
|
Omid Djalili
Guru Satchabigknoba
|
7,0
|
|
Ravi Patel |
5,0
|
|
Telma Hopkins
Lillian
|
||
Trevor Heins
Młody Pitka
|
||
John Oliver
Dick Pants
|
||
Sachin Bhatt
Tancerz
|
||
Jessica Simpson |
6,6
|
|
Jessica Barrow | ||
Boyd Banks |
6,0
|
|
Samantha Bee
Medyk
|
||
Gigi Dalka
Cycata kelnerka
|
||
Manu Narayan
Rajneesh
|
||
Suresh John
Hindus
|
||
Dani Jazzar
Tancerz rewiowy
|
||
Jaan Padda
Młody Deepak
|
||
Taylor Flood
Dziewczynka (lat 11)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Peter Deming
(kierownik zdjęć)
|
7,0
|
|
Robert K. Feldmann
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
George S. Clinton |
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Karen Patch | ||
Leah Katznelson
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Billy Weber |
8,0
|
|
Carlos M. Castillón
(asystent)
|
||
Tom Foligno
(asystent)
|
||
Richard B. Molina
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Angelica Lisk-Hann
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Tricia Sawyer
charakteryzator osobisty
|
||
Alessondra Bastianoni
charakteryzator (asystent)
|
||
Allan Cooke
efekty specjalne makijażu
|
||
Christine Hart
nadzorca charakteryzacji
|
||
Burton LeBlanc
charakteryzator (asystent)
|
||
Neil Morrill
efekty specjalne makijażu
|
||
Jennifer Bower O'Halloran
nadzorca stylizacji
|
||
Robert Ramos
fryzjer osobisty
|
||
Stephanie Pasicov
charakteryzator
|
||
Ve Neill
projektant makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Eugene McCarthy
główny rekwizytor
|
||
Tory Bellingham
główny rekwizytor
|
||
Grant Van Der Slagt
projektant wnętrz
|
7,0
|
|
Joel Venti
scenopis obrazkowy
|
||
Jason Graham
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Meaghan Lynch
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Jeff Poulis
główny rekwizytor (asystent)
|
||
David G. Fremlin
dyrektor artystyczny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Robin Harlan
imitator dźwięku
|
||
Sarah Monat
imitator dźwięku
|
||
Randy Singer
mikser imitacji
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Markus Wade
mikrofoniarz
|
||
Mike Flicker
nadzorujący montaż muzyki
|
||
John Houlihan
nadzorca muzyki
|
9,0
|
|
David Bach
nadzorca postsynchronu
|
||
Howard Carle
mikser postsynchronu
|
||
Bruce Carwardine
mikser
|
||
Tim Chau
projektant dźwięku
|
||
Tim Chau
mikser ponownego nagrania
|
||
Tim Chau
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Gavin Coford
mikrofoniarz
|
||
Alan Freedman
mikser postsynchronu
|
||
Sean Garnhart
montaż dźwięku
|
||
Sean Garnhart
mikser (Nowy Jork)
|
||
Thomas Hayek
mikser (druga ekipa)
|
||
Scott A. Jennings
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Nils C. Jensen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Doug Johnston
mikser
|
||
David Kern
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tim LeBlanc
mikser ponownego nagrania
|
||
Beauxregard Neylen
mikser postsynchronu
|
||
Walter Spencer
montaż dialogów
|
||
Gregory H. Watkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Clayton Weber
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Robert Woolfson
mikser (druga ekipa)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Rob Sanderson
koordynator efektów specjalnych
|
||
Tim Barraball
efekty specjalne (asystent)
|
||
David Reaume
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Michael Galbraith
oświetlenie
|
||
Julie Schubert
dodatkowy dobór obsady
|
||
Kathleen Chopin
dobór obsady
|
||
Michael Galbraith
oświetlenie
|
||
Thomas Nittmann
producent efektów wizualnych
|
||
Edson Williams
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Guy Bews
kaskader
|
||
Matt Birman
kaskader
|
||
Brad Bunn
kaskader
|
||
Brad Davis
kaskader
|
||
Doug Coleman
koordynator kaskaderów
|
||
Neil Davison
kaskader
|
||
Stéphane Julien
kaskader
|
6,0
|
|
Allen Keng
kaskader dublujący
|
||
Jeffery Aro
układacz
|
||
Louis Paquette
kaskader
|
||
Cheryl Quiacos
kaskader
|
||
Steve 'Shack' Shackleton
kaskader dublujący
|
||
Steve 'Shack' Shackleton
układacz
|
||
Leo Thomas
kaskader dublujący
|
||
Peter Yan
kaskader dublujący
|
||
Ciaran Copelin
operator kamery (asystent)
|
||
Roger Finlay
operator kamery
|
||
Mark Willis
operator kamery
|
||
Ian C. Harris
elektryk (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ari Magder
operator kamery (asystent)
|
||
Kathleen Chopin
dobór obsady
|
||
Robin D. Cook
dobór obsady
|
||
Matthew Honovic
dobór obsady (asystent)
|
||
Dan Feinstein
tworzący w technologii cyfrowej
|
Pozostałe
Proszę czekać…