Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Felix Van Groeningen | ||
George Bamber
(asystent)
|
||
Jani Vournas
(asystent)
|
||
Adam Cuthbert
(asystent)
|
||
Alana Katzner
(asystent)
|
||
Ted Leonard
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Felix Van Groeningen | ||
Luke Davies | ||
David Sheff
(książka "Beautiful Boy")
|
||
Nic Sheff
(książka "Tweak")
|
||
Producenci | Ocena | |
Dede Gardner
producent
|
||
Jeremy Kleiner
producent
|
||
Brad Pitt
producent
|
8,3
|
|
Sarah Esberg
producent wykonawczy
|
||
Nan Morales
producent wykonawczy
|
||
Marsha L. Swinton
współproducent
|
||
Heidi Erl
nadzorca produkcji
|
||
Marsha L. Swinton
nadzorca produkcji
|
||
Vincent Befi
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jules Carideo
koordynator produkcji
|
||
David M Petersen
koordynator postprodukcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Steve Carell
David Sheff
|
7,1
|
|
Timothée Chalamet
Nic Sheff
|
6,6
|
|
Maura Tierney
Karen Barbour
|
6,9
|
|
Christian Convery
Jasper Sheff
|
||
Oakley Bull
Daisy Sheff
|
||
Kaitlyn Dever
Lauren
|
||
Amy Ryan
Vicki Sheff
|
6,9
|
|
Stefanie Scott
Julia
|
7,3
|
|
Julian Works
Gack
|
||
Amy Aquino
Annie Goldblum
|
||
Kue Lawrence
Nic Sheff (lat 4-6)
|
||
Jack Dylan Grazer
NicSheff (lat 12)
|
||
Ricky Low
Destiny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marypat Farrell
Matka Julii
|
||
Amy Forsyth
Diane
|
7,0
|
|
Andre Royo
Spencer
|
6,5
|
|
Mandeiya Flory
Dziecko
|
||
Timothy Hutton
Dr Brown
|
||
Jeff Adler
Smileyman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Edward Fletcher
Pastor
|
||
Sasha Kelly Jackson
Ratowniczka medyczna
|
||
LisaGay Hamilton
Rose
|
||
Carlton Wilborn
Vince
|
||
Nikki Snipper
Stewardesa
|
||
Martha T. Newman
Stewardesa
|
||
Brooklin Thacher
Dyrektorka szkoły
|
||
Michael Patrick McGill
Ślusarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Frederick Lawrence
Duży facet (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Choi
Wykładowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sam Dillon
Syn dużego faceta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anastasia Leddick
Mówca z programu 12 kroków
|
||
Minerva García
Pielęgniarka
|
||
Rodney J. Hobbs
Lekarz poradni odwykowej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zachary Rifkin
Nic Sheff (lat 8)
|
||
Brandon Ciengfuegos
Dziecko
|
||
Cheska Corona
Dziecko
|
||
Justin Townes Earle
Gość weselny
|
||
Moises Amaya
Pieszy w Haight-Ashbury (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Beyer
Lider spotkania AA
|
5,0
|
|
Kevin Black
Kierowca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Arwen Boatman-Vazquez
Śpiewająca uczennica (niewymieniony w czołówce)
|
||
John-Paul Boatman-Vazquez
Śpiewający uczeń (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liberty Bradford
Uczestniczka spotkania AA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carl Collanus
Członek rodziny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julian Crouser
Skejt (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan Kento Curtis
Uczeń gimnazjum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sofia Guglielmelli
Koleżanka z liceum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Emmet Flores
Pacjent na odwyku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Seann Gallagher
Ojciec
|
6,0
|
|
Douglas Gawoski
Rodzic na rozdaniu dyplomów (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Blount-Porter
Nałogowiec na odwyku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cabran E. Chamberlain
Mieszkaniec San Francisco (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Falvo
Diler narkotyków (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Hawley
Bezzębny Johnny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Audrey Genevieve Holland
Pacjentka na odwyku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Eric Lee Huffman
Asystent Al-Anona (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Lobato
Duży facet (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlee Maciel
Daisy (lat 10) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Krissy Lu
Absolwentka liceum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mary Lu Marr
Mieszkanka San Francisco (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brett Matthews
Szeryf (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Mendenhall
Rocker (niewymieniony w czołówce)
|
||
Monterey Morrissey
Nauczyciel (niewymieniony w czołówce)
|
||
Steve Warky Nunez
Hipis (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christina Billisi Ramos
Gość na przyjęciu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Redlick
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony Snow
Kierowca srebrnego pickupa (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lily Steinmetz
Koleżanka z liceum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dylan Thiffault
Nastolatek (niewymieniony w czołówce)
|
||
Etienne Vick
Mężczyzna w płaszczu lamparcim (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimi Wheeler
Diler narkotyków (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ruben Impens
(kierownik zdjęć)
|
||
Goran Pavicevic
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Les T. Tomita
(główna pomoc techniczna)
|
||
Gill Wright
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Jerry Bertolami
(pomoc techniczna)
|
||
Cody Bosia
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Gregory M. Childers
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Ian Chriss
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Baron Coenen
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Jack Glenn
(pomoc techniczna)
|
||
Richard A. Hunt
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Brook Johnson
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Allen Liu
(pomoc techniczna)
|
||
Daisuke Dice Miyake
(pomoc techniczna)
|
||
Orlando Orona
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Jimmy Stuart
(pomoc techniczna) (San Francisco)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Emma Potter | ||
Nancy Au
(nadzorca kostiumów)
|
||
Andrea Cooper
(San Francisco)
|
||
Valerie Emmi
(San Francisco)
|
||
Markus Fokken
(San Francisco)
|
||
Serena Monts
(San Francisco)
|
||
Valerie White
(San Francisco)
|
||
Lauren Morelli | ||
Rachael Ohman | ||
Bob Moore Jr.
(Steve Carell)
|
||
Montaż | Ocena | |
Nico Leunen | ||
Traci Duran
(dodatkowy)
|
||
David Marks
(dodatkowy)
|
||
Chelsea Dinsdale
(asystent)
|
||
Bernie E. Gomez
(asystent)
|
||
Andrey Ragozin
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Fríða Aradóttir
nadzorca stylizacji
|
||
Jennifer Bell
fryzjer
|
||
Melanie Birch
charakteryzator (asystent) (San Francisco)
|
||
Jean Ann Black
nadzorca charakteryzacji
|
||
Rolf John Keppler
charakteryzator
|
||
Kristen Kirchen
fryzjer (asystent) (San Francisco)
|
||
Elisa Marsh
charakteryzator
|
||
Andrea Pino
charakteryzator (asystent) (San Francisco)
|
||
Jennifer Tremont
fryzjer (asystent) (San Francisco)
|
||
Rita Troy
główny stylista
|
||
Jenny Zielon
charakteryzator (asystent) (San Francisco)
|
||
Robert Mrazik
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ethan Tobman
scenograf
|
7,0
|
|
Patrick M. Sullivan Jr.
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Jennifer Lukehart
dekorator wnętrz
|
||
Greg Aronowitz
rzeźbiarz
|
||
Ernie Avila
projektant wnętrz
|
||
Will Blount
główny rekwizytor
|
||
Don Bracken
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Aric Cheng
projektant wnętrz
|
||
Scott Edward Collins
rekwizytor
|
||
Michael Diersing
koordynator konstrukcji
|
||
Mike Helbig
rekwizytor (San Francisco)
|
||
Bart C. Hubenthal
rekwizytor
|
||
Peter Hudson
rekwizytor (San Francisco)
|
||
Martin Milligan
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jefferson Murff
główny rekwizytor
|
||
Adee Serrao
projektant graficzny
|
||
Karen Teneyck
projektant graficzny
|
||
Joel Venti
scenopis obrazkowy
|
||
Louis Visco
rekwizytor (San Francisco)
|
||
Thomas White
główny architekt
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Ulrika Akander
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brian Copenhagen
dźwięk (San Francisco)
|
||
Marc Glassman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Catherine Harper
imitator dźwięku
|
||
Randall L. Johnson
mikrofoniarz
|
||
Darrin Mann
mikser imitacji
|
||
Jon Michaels
montaż imitacji
|
||
Jason Oliver
mikser postsynchronu
|
||
Jeremy Peirson
mikser ponownego nagrania
|
||
Lisa Pinero
mikser
|
||
Michael Primmer
mikser (dodatkowy) (San Francisco)
|
||
Katherine Rose
imitator dźwięku
|
||
Robert Troy
montaż dialogów
|
||
Elmo Weber
projektant dźwięku
|
||
Elmo Weber
mikser ponownego nagrania
|
||
Elmo Weber
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brent Brooks
montaż muzyki
|
||
Gabe Hilfer
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ryan Meinardus
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
John Ziegler
koordynator efektów specjalnych
|
||
John McLeod
efekty specjalne (San Francisco)
|
9,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Francine Maisler
dobór obsady
|
8,0
|
|
Djochoua Belovarski
koordynator efektów wizualnych
|
||
Karina Benesh
koordynator efektów wizualnych
|
||
Stephen Cheatum
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Chris Del Conte
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Mitchell S. Drain
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Molly Pabian
producent efektów wizualnych
|
||
Rocky Capella
kaskader
|
||
Mark Dobson
kaskader
|
||
Gavin Frank
kaskader dublujący: Jack Dylan Grazer
|
||
Mark Norby
koordynator kaskaderów
|
||
Jeff Redlick
kierowca kaskader
|
||
Kelly Richardson
kaskader
|
||
Justin Aulday
elektryk (San Francisco)
|
||
Dana Baker
mistrz oświetlenia
|
||
Brian Bartolini
oświetlenie
|
||
Sarah Brandes
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Ryan Burns
elektryk (San Francisco)
|
||
François Duhamel
fotosista
|
||
David Garza
elektryk (San Francisco)
|
||
Evan Jones
elektryk (San Francisco)
|
||
Patrick McArdle
operator kamery (asystent) (San Francisco)
|
||
Jody Miller
operator kamery
|
||
Jody Miller
operator steadicam
|
||
Spencer Mulcahy
elektryk (San Francisco)
|
||
Natasha Mullan
operator kamery (asystent)
|
||
Henry Nguyen
operator kamery (asystent) (San Francisco)
|
||
Jeff Porter
operator kamery (asystent)
|
||
Nelson Saarni
elektryk (dodatkowy) (San Francisco)
|
||
Alex Scott
operator kamery (asystent)
|
||
Chris Shellenberger
elektryk (San Francisco)
|
||
Nancy Hayes
dodatkowy dobór obsady
|
||
Rich King
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lauren Richer
dobór obsady (asystent)
|
||
Rob Swanson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Amber Wakefield
dodatkowy dobór obsady
|
||
David Allsberry
treser zwierząt
|
||
Steve Beeson
księgowy produkcji
|
||
Mark Harden
treser zwierząt
|
||
Ryan Hintz
księgowy (asystent)
|
||
Andrea Ver Meer
treser zwierząt
|
Pozostałe
Proszę czekać…