Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Christian Rivers | ||
Glenn Boswell
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Harry Ashby
(asystent)
|
||
Sarah Bicknell
(asystent)
|
||
Carolynne Cunningham
(asystent)
|
||
Ant Davies
(asystent)
|
||
Bruno Du Bois
(asystent)
|
||
Simon English
(asystent)
|
||
Emma Cross
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Laurie Wright
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Matt Reid
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Grzegorz Drojewski
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Fran Walsh |
9,0
|
|
Philippa Boyens |
9,0
|
|
Peter Jackson |
8,2
|
|
Philip Reeve
(książka)
|
||
Producenci | Ocena | |
Deborah Forte
producent
|
||
Peter Jackson
producent
|
8,2
|
|
Amanda Walker
producent
|
||
Fran Walsh
producent
|
9,0
|
|
Zane Weiner
producent
|
||
Philippa Boyens
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Ken Kamins
producent wykonawczy
|
||
Pamela Silverstein
współproducent
|
||
Jared Connon
kierownik produkcji
|
||
Ashley Holden
kierownik produkcji
|
||
Zane Weiner
kierownik produkcji
|
||
Jo Hiles
kierownik produkcji (druga ekipa)
|
||
Desray Armstrong
koordynator produkcji
|
||
Kate Mulligan
koordynator produkcji
|
||
Sally Cunningham
koordynator produkcji (asystent)
|
||
David Conley
współproducent
|
||
Carlos Ramírez Laloli
współproducent
|
||
Dorota Kaźmierska-Nyczek
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Hera Hilmar
Hester Shaw
|
||
Hugo Weaving
Thaddeus Valentine
|
8,0
|
|
Jihae
Anna Fang
|
||
Robert Sheehan
Tom Natsworthy
|
6,1
|
|
Stephen Lang
Shrike
|
7,1
|
|
Leila George
Katherine Valentine
|
||
Frankie Adams
Yasmina
|
||
Caren Pistorius
Pandora Shaw
|
||
Andrew Lees
Herbert Melliphant
|
5,5
|
|
Colin Salmon
Chudleigh Pomeroy
|
||
Patrick Malahide
Magnus Crome
|
6,3
|
|
Ronan Raftery
Bevis Pod
|
5,0
|
|
Joel Tobeck
Burmistrz
|
||
Nathaniel Lees
Pierrepoint (głos)
|
||
Stephen Ure
Pewsey
|
||
Yoson An
Major Chen
|
||
Calum Gittins
Główny nawigator
|
||
Menik Gooneratne
Sathya
|
||
Mark Mitchinson
Vambrace
|
6,0
|
|
Mark Hadlow
Orme Wreyland
|
6,0
|
|
Sarah Peirse
Dr Twix
|
||
Leifur Sigurdarson
Nils Lindstrom
|
||
Sophie Cox
Clytie Potts
|
||
Kee Chan
Gubernator Khan
|
||
Regé-Jean Page
Kpt. Khora
|
||
Poppy Macleod
Młoda Hester Shaw
|
||
Kahn West
Toa Heke (głos)
|
||
Terry Norris
Prof. Arkengarth
|
||
Megan Edwards
Pani Wreyland
|
||
Peter Rowley
Pan Wreyland
|
||
Aaron Jackson
Gench
|
||
Paul Yates
Dietrich
|
||
Nick Blake
Lotnik
|
||
Beatrice Brophy
Młoda matka
|
||
Thomas La Hood
Lookout
|
||
Simbarashe Matshe
Sprzedawca wody
|
||
Lee Tuson
Salzhakener
|
||
Jason Whyte
Sprzedawca jedzenia
|
||
Michael Homick
De Groot
|
||
Carter Nixon
Sprzedawca Trader
|
||
Royden Davys
Ratownik
|
||
Richard Mills
Ratownik
|
||
Shane Rangi
Silny ratownik
|
6,0
|
|
Philip Reeve
Mężczyzna Shan Guo
|
||
Sam Reeve
Nastolatek Shan Guo
|
||
Martin Kwok
Kontroler Shan Guo
|
||
Nicholas Quirke
Nicholas Quirke
|
||
Seth Miller
Kontroler Airhaven
|
||
Lynda Lester
Medusa (głos)
|
||
Rick Baker
Tube Tannoy (głos)
|
||
Philip Cristian Claassen
Sprzedawca soli (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Munn
Niewolnica (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Mika-Hunt
Sprzedawca wody (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amand Weaver
Bandyta z miasta Scuttlebug (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kevin Noble
Jeniec z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Madeleine Adams
Kobieta z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Natalia Adams
Uwięziona z miasta Scuttlebug (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nellica Adaway
Uwięzina z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Margaret Austin
Kobieta w muzeum (niewymieniony w czołówce)
|
||
Roger Awhimate
Kupujący w mieście Rustwater / Londyńczyk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Lucy Beeler
Inżynier Meduzy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Talia Brewer
Uwięziona z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jared Brown
Strażnik z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rodney Cook
Bandyta z miasta Scuttlebug (niewymieniony w czołówce)
|
||
Trevor Cooper
Handlarz niewolników (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul Craze
Grease Monkey (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ayden Crewther
Robotnik z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karl Dickson
Pilot (niewymieniony w czołówce)
|
||
Claire Farrelly
Kobieta z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary French
Zamiatająca ulicę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sophie Fulton
Słodka dziewczyna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Galuszka
Mieszkaniec Airhaven / Mężczyzn z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Marie-Therese Emma Gilbert
Cywil z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Faran Gillbanks
Mężczyzna z miasta Salzhaken / Nosiwoda / Policjant z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Winham Hammond
Bandyta (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oliver Heinrich
Nawigator miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jackson Herman
Strażnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kathryn Briggs Hobbs
Kobieta z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dee Jamieson
Kobieta z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Werner Kaffl
Robotnik z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tamati Kawha
Żołnierz Shan Guo (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ron Kerkmeester
Mężczyzna z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Isabelle Rose Kircher
Kupiec z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terewai Kopua
Policjant z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jace Lee
Policjant z miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tim Mansell
Mężczyzna z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Teal Mau
Mieszkaniec miasta Airhaven (niewymieniony w czołówce)
|
||
Barry Mawer
Mieszkaniec miasta Londyn (niewymieniony w czołówce)
|
||
Shirley McGregor
Kobieta z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlton McRae
Kupiec z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Liz Merton
Babushka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Mika-Hunt
Kupiec z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Keith Mole
Kozak / Kupiec z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Reagan Morris
Żołnierz Shan Guo (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jimmy James Nielsen
Kupiec z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen O'Neill
Nosiwoda (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danni Parsons
Uwięziona z miasta Rustwater, Salzhakener, Scuttlebug, Scavenger (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dianne Smith
Kobieta z miasta Salzhaken (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Winchester
Kupiec z miasta Rustwater / Mieszkaniec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephen Wright
Kupiec z miasta Rustwater / Mieszkaniec z miasta Rustwater (niewymieniony w czołówce)
|
||
Masza Wągrocka
Hester Shaw (polski dubbing)
|
||
Mirosław Zbrojewicz
Thaddeus Valentine (polski dubbing)
|
7,3
|
|
Damian Kulec
Tom Natsworthy (polski dubbing)
|
||
Ewa Prus
Anna Fang (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Mateusz Kmiecik
Bevis Pod (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Michalina Łabacz
Katherine Valentine (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Krzysztof Dracz
Magnus Crome (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Jacek Król
Shrike (polski dubbing)
|
||
Monika Węgiel
Medusa Engineer (polski dubbing)
|
||
Przemysław Bluszcz
Chudleigh Pomeroy (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Katarzyna Skolimowska
Doktor Twix (polski dubbing)
|
||
Krzysztof Cybiński
Burmistrz (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Anna Apostolakis
Pani Wreyland (polski dubbing)
|
6,9
|
|
Jacek Bursztynowicz
Khan (polski dubbing)
|
||
Przemysław Glapiński
Spiker na stacji kolejowej (polski dubbing)
|
||
Szymon Kuśmider
Bürgermeister (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Mateusz Kwiecień
Herbert Melliphant (polski dubbing)
|
||
Miłogost Reczek
Pan Wreyland (polski dubbing)
|
||
Otar Saralidze
Khora (polski dubbing)
|
||
Stanisław Brudny
Profesor Arkengarth (polski dubbing)
|
7,1
|
|
Lila Wassermann
Młoda Hester (polski dubbing)
|
||
Robert Tondera
Jeden z pilotów (polski dubbing)
|
||
Magdalena Herman-Urbańska
(polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Simon Raby | ||
Dion Hartley
(główna pomoc techniczna)
|
||
Maurice Kapua
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Glen Bielenberg
(pomoc techniczna)
|
||
Toby Conway
(pomoc techniczna)
|
||
Alexander McKenna
(pomoc techniczna)
|
||
Travis Coxon
(pomoc techniczna)
|
||
Dominic Crossman
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Hansford
(pomoc techniczna)
|
||
Gerard Mahony
(pomoc techniczna)
|
||
Reuben Morrison
(pomoc techniczna)
|
||
Paul Murphy
(pomoc techniczna)
|
||
Sorcha MacKenna
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Brendan Dee
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Tom Holkenborg | ||
Antonio Di Iorio
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Bob Buck |
8,0
|
|
Kate Hawley | ||
Emily Ireland | ||
Saascha Wiki Kessell | ||
Rosie Remmerswaal | ||
Sarah Carswell
(asystent)
|
||
Libby Dempster
(asystent)
|
||
Sally Gray
(asystent)
|
||
Pavel Kvatch
(asystent)
|
||
Hannah McKay
(asystent)
|
||
Katherine Milne
(asystent)
|
||
Hannah Sutherland
(asystent)
|
||
Victoria Gridley
(garderoba) (asystent)
|
||
Evelyn Santana Paz
(garderoba) (asystent)
|
||
Josiene van Maarseveen
(garderoba) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jonathan Woodford-Robinson | ||
Brett McManus | ||
Francisco Cubas
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Rob Gordon
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Dan Best
(asystent)
|
||
Amanda Mulderry
(asystent)
|
||
Richard Cuthbert
(asystent)
|
||
Jess Jansen
(asystent)
|
||
Molly McKinnon
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Rick Findlater
nadzorca charakteryzacji
|
||
Nancy Vincent
projektant makijażu
|
||
Michele Perry
charakteryzator
|
||
Renee McCarthy
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Rick Findlater
nadzorca stylizacji
|
||
Nancy Vincent
projektant fryzur
|
||
Hil Cook
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Hayley Ness
charakteryzator (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Warren Dion Smith
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Andrea Palomec Urrea
charakteryzator (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gino Acevedo
projektant makijażu (Hera Hilmar)
|
||
Louise Bryan
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Susan Durno
charakteryzator (druga ekipa)
|
||
Katie Fox-Heywood
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Catherine Maguire
charakteryzator
|
||
Elizabeth McCarthy
charakteryzator
|
||
Amy McClennan
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Matthew Middleton
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Andrea Plested
charakteryzator (asystent)
|
||
Sanchia Reed
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Sarah Rubano
charakteryzator
|
||
Fiona Sole
charakteryzator
|
||
Deb Watson
charakteryzator
|
||
Lucy-Belle Willcox
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Natalie Henderson
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Dan Hennah
scenograf
|
||
Simon Bright
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Matt Austin
dyrektor artystyczny
|
||
Vanessa Cole
dyrektor artystyczny
|
||
Brendan Heffernan
dyrektor artystyczny
|
||
Simon Lowe
dyrektor artystyczny
|
||
Helen Strevens
dyrektor artystyczny
|
||
Philip Thomas
dyrektor artystyczny
|
||
Shane Vieau
dekorator wnętrz
|
6,0
|
|
Rosie Guthrie
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Zahra Archer
projektant wnętrz
|
||
Rebecca Asquith
projektant wnętrz
|
||
Alister Baxter
projektant wnętrz
|
||
Colette Mullin
projektant wnętrz
|
||
Karijus Schlogl
projektant wnętrz
|
||
Brett Blenkin
główny architekt
|
||
Sally Foster
koordynator konstrukcji
|
||
Nathan Gray
konstruktor dekoracji
|
||
Nadia Robinson
konstruktor dekoracji
|
||
Greg Cockerill
projektant graficzny
|
||
Vaughan Flanagan
scenopis obrazkowy
|
||
Imojen Faith Hancock
scenopis obrazkowy
|
||
Warren Mahy
scenopis obrazkowy
|
||
Chi Jiajia Lim
ilustrator
|
||
Sandy Augusto Burton
główny rekwizytor
|
||
Phred Palmer
główny rekwizytor
|
||
Cody Gillies
rekwizytor
|
||
Dean Hudson
rekwizytor
|
||
Alexandra Turner Watts
rekwizytor
|
||
Gena Vazquez
rekwizytor
|
||
Rhianna Malezer
rekwizytor (asystent) (druga ekipa)
|
||
Alex Falkner
modelarz
|
||
Nicola Campbell
rzeźbiarz
|
||
Simon Barker
stolarz
|
||
Paul Drebing
stolarz
|
||
Hamish Drummond
stolarz
|
||
Andrew Hastings
stolarz
|
||
David Köhler
stolarz
|
||
Stephen O'Neill
stolarz
|
||
Phillip Telford
stolarz
|
||
Joshua Zeigler
stolarz
|
||
Courtney Tokorangi
malarz
|
||
Rachel Owen
malarz (druga ekipa)
|
||
Florence Wilson-Reilly
konstruktor dekoracji
|
||
Lauren Stewart
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Dave Whitehead
projektant dźwięku
|
||
Jason Canovas
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brent Burge
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Hayden Collow
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Matthew Lambourn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Justin Webster
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Matt Stutter
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Martin Kwok
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Ray Beentjes
montaż dialogów
|
||
Michael Hedges
mikser ponownego nagrania
|
||
Alexis Feodoroff
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Andrew Moore
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Stefanie Ng
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Dmitry Novikov
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Emile de la Rey
montaż dźwięku (dodatkowy)
|
||
Tim Chaproniere
technik miksu
|
||
Chris Hiles
mikser
|
||
Nic Widfeldt
dźwięk
|
||
Sam Spicer
mikrofoniarz
|
||
Steve Harris
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Toby Lloyd
operator postsynchronu
|
||
Morgan Samuel
operator postsynchronu
|
||
Ben Stewart
operator postsynchronu
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu
|
||
Stephen Gallagher
montaż muzyki
|
||
Christopher Boyes
mikser ponownego nagrania
|
||
Mario De Socio
operator postsynchronu
|
||
Catherine Wilson
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Doug Falconer
koordynator efektów specjalnych
|
||
Karl Chisholm
nadzorca efektów specjalnych (asystent)
|
||
Jake Gallon
efekty specjalne (stażysta)
|
||
Brian Duff
technik
|
||
Trevor Kiely
technik
|
||
Gavin Legge
technik
|
||
Pati Ah Sue
technik
|
||
Ryan Verrall
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Isaac Hamon
koordynator kaskaderów
|
||
Master Lee
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Ric Anderson
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Mark Trotter
choreograf walk
|
||
James R.W. Smith
układacz
|
||
Bodie Fitzpatrick
układacz
|
||
Rosalie Button
Jihae / kaskader dublujący: Hera Hilmar
|
||
Inge Sildnik
kaskader dublujący
|
||
Yoshinao Aonuma
kaskader
|
||
Matt Bennett
kaskader
|
||
Cameron Brown
kaskader
|
||
Damien Bryson
kaskader
|
||
Kawhia Chambers
kaskader
|
||
Rodney Cook
kaskader
|
||
Fintan Costelloe
kaskader
|
||
Tyrone Costelloe
kaskader
|
||
Tanya Drewery
kaskader
|
||
David Drummond
kaskader
|
||
Aron Eastwood
kaskader
|
||
Clint Elvy
kaskader
|
||
Bodie Fitzpatrick
kaskader
|
||
Michael Sarkis
efekty wizualne
|
||
Stephen Grey
kaskader
|
||
Winham Hammond
kaskader
|
||
Peter Hassall
kaskader
|
||
Allan Henry
kaskader
|
||
Jeremy Hollis
kaskader
|
||
Michael Homick
kaskader
|
||
Jace Lee
kaskader
|
||
Sarah Munn
kaskader
|
||
Shane Rangi
kaskader
|
6,0
|
|
Jayde Rutene
kaskader
|
||
David Stella
kaskader
|
||
Hayley Stent
kaskader
|
||
Ryan Tarran
kaskader
|
||
Jacob Tomuri
kaskader
|
||
Amand Weaver
kaskader
|
||
Danni Parsons
Caren Pistorius / dubler: Jihae
|
||
Wilson Sze
dubler: Kee Chan
|
||
Ben Johnson-Frow
dubler
|
||
Terewai Kopua
dubler
|
||
Richard Mills
dubler
|
||
Stephen O'Neill
dubler
|
||
Robbie Titchener
dubler
|
||
Andrea Palomec Urrea
dubler
|
||
Simon Wolyncewicz
dubler
|
||
Amy Hubbard
dobór obsady
|
||
Liz Mullane
dobór obsady
|
||
Ann Robinson
dobór obsady (Australia)
|
||
Lucy McLaughlin
dobór obsady (asystent)
|
||
Maxwell Grant
dobór obsady (asystent)
|
||
Hannah Charlton
dodatkowy dobór obsady (Australia)
|
||
Florence Izen-Taylor
dodatkowy dobór obsady
|
||
Danni Parsons
dodatkowy dobór obsady
|
||
James Takarangi-Berry
dodatkowy dobór obsady
|
||
Tanseer Ahmed
animator
|
||
Sam Baker
animator
|
||
Marc Calvelo
animator
|
||
Rafael Gonzalez Quinones
animator
|
||
Jerry Kung
animator
|
||
Adrian Lim
animator
|
||
Chris Moss
animator
|
||
Sravan Kumar Nunna
animator
|
||
Gary Zeng
animator
|
||
Alfonso Sicilia
animator
|
||
Isaac Haiswee Tan
animator
|
||
Eric Feng
inżynier oprogramowania
|
||
Peter Hillman
inżynier oprogramowania
|
||
Niall Lenihan
inżynier oprogramowania
|
||
Paolo Emilio Selva
inżynier oprogramowania
|
||
Sander van der Steen
inżynier oprogramowania
|
||
Vasilis Antipas
dyrektor techniczny
|
||
Gregory Bellis
dyrektor techniczny
|
||
Brian N. Bentley
dyrektor techniczny
|
||
Ben Campbell
dyrektor techniczny
|
||
Taylor Carrasco
dyrektor techniczny
|
||
Jong Jin Choi
dyrektor techniczny
|
||
Alexis Claux
dyrektor techniczny
|
||
Rahul Deshprabhu
dyrektor techniczny
|
||
Sean Dsouza
dyrektor techniczny
|
||
Kane Elferink
dyrektor techniczny
|
||
Oliver Ferguson
dyrektor techniczny
|
||
Kunal Ghosh Dastider
dyrektor techniczny
|
||
Ben Goldberg
dyrektor techniczny
|
||
Melanie Guerreiro
dyrektor techniczny
|
||
Thomas Haley-Hermiz
dyrektor techniczny
|
||
Jasper Hayward
dyrektor techniczny
|
||
Nickie Huai
dyrektor techniczny
|
||
Nicholas Illingworth
dyrektor techniczny
|
||
Andrew Kennedy
dyrektor techniczny
|
||
Dmitri Krasnokoutski
dyrektor techniczny
|
||
Nathan Lane
dyrektor techniczny
|
||
Niña Laureles
dyrektor techniczny
|
||
Jacys Cheng-Yu Lin
dyrektor techniczny
|
||
Keith Knight
dyrektor techniczny
|
||
Michal Maciejewski
dyrektor techniczny
|
||
Lluis Casals Marsol
dyrektor techniczny
|
||
Ruben Mayor
dyrektor techniczny
|
||
Mathew Monro
dyrektor techniczny
|
||
David Moraton
dyrektor techniczny
|
||
Luiz Philippe Moreira
dyrektor techniczny
|
||
Brendan Naylor
dyrektor techniczny
|
||
Christos Parliaros
dyrektor techniczny
|
||
Vasilis Pazionis
dyrektor techniczny
|
||
Christian Poullay
dyrektor techniczny
|
||
Robert J. Riddell
dyrektor techniczny
|
||
Ryan Rogers
dyrektor techniczny
|
||
Andrea Scibetta
dyrektor techniczny
|
||
Bjoern Siegert
dyrektor techniczny
|
||
Uros Simic
dyrektor techniczny
|
||
Brett Skinner
dyrektor techniczny
|
||
Artem Smirnov
dyrektor techniczny
|
||
Jamie Telfer
dyrektor techniczny
|
||
Raphael Thiery
dyrektor techniczny
|
||
Imre Toke
dyrektor techniczny
|
||
Denis Trutanic
dyrektor techniczny
|
||
Duarte Victorino
dyrektor techniczny
|
||
Joe Weidenbach
dyrektor techniczny
|
||
Joyce Young
dyrektor techniczny
|
||
Glenn Wells
dyrektor techniczny
|
||
Fraser Wilkinson
dyrektor techniczny
|
||
Zichuan Zhao
dyrektor techniczny
|
||
Vincent Hayward
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Natasha Belle
dyrektor techniczny (asystent)
|
||
Ryan Brooks
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Ryan D. Romero
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Clare Woodford-Robinson
modelarz cyfrowy
|
||
Adam Shaw
modelarz cyfrowy
|
||
James Ogle
modelarz cyfrowy
|
||
Djordje Cakovan
modelarz cyfrowy
|
||
Joerg Bruemmer
główny zecer
|
||
Giorgio Marino
główny zecer
|
||
Sven Mecklenbroich
główny zecer
|
||
Tor Andreassen
zecer
|
||
Bryn Bayliss
zecer
|
||
Alex Berson
zecer
|
||
Sebastian Bommersheim
zecer
|
||
Jacquelyn Booth
zecer
|
||
Dimitri Breidenbach
zecer
|
||
Julian Bryant
zecer
|
||
Jonathan Carré
zecer
|
||
Adriano Cirulli
zecer
|
||
Gemma Cooper
zecer
|
||
Chris Crowell
zecer
|
||
Daphne De Jesus
zecer
|
||
Kane Elferink
zecer
|
||
Denny Ertanto
zecer
|
||
Jonathan Harkes
zecer
|
||
Oliver Heinrich
zecer
|
||
Yulong Liu
zecer
|
||
Javad Matoorian-Pour
zecer
|
||
Lori C. Miller
zecer
|
||
Sangita Mistry
zecer
|
||
Alberto Montañés
zecer
|
||
Sean O'Connor
zecer
|
||
Massimo Pasquetti
zecer
|
||
Sergio Pickelny
zecer
|
||
Roland Pfisterer
zecer
|
||
Jason Phua
zecer
|
||
Adrián Pueyo
zecer
|
||
Simon Quach
zecer
|
||
Kevin x.l Zhao
zecer
|
||
Naveen Shukla
zecer
|
||
Martin Simcock
zecer
|
||
Tim Stern
zecer
|
||
Florent Taisne
zecer
|
||
Maurizio Vanolo
zecer
|
||
Armando Velazquez
zecer
|
||
Pau Viladot
zecer
|
||
Tobias Wiesner
zecer
|
||
Vladimir Yordanov
zecer
|
||
Patricia Martinez Arastey
koordynator efektów wizualnych
|
||
Chloe Feodoroff
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ashleigh Flynn
koordynator efektów wizualnych
|
||
Melyssa Forget Turcotte
koordynator efektów wizualnych
|
||
Malinda McGuire
koordynator efektów wizualnych
|
||
Darwin Go
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Ken McGaugh
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Luke Millar
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Kevin Andrew Smith
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Mark Cameron Williams
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Blake Winder
nadzorca komponowania
|
||
Keith Herft
nadzorca komponowania
|
||
Caroline MacLeod
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Julie-Ann Marks
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Richard Saade
producent efektów wizualnych
|
||
Robert Stadd
producent efektów wizualnych
|
||
Andy Taylor
producent efektów wizualnych
|
||
Aaron Cubis
montaż efektów wizualnych
|
||
Ben Powdrell
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Evan Christie
układ graficzny
|
||
Kennedy Kioa Faimanifo
układ graficzny
|
||
David Goubitz
układ graficzny
|
||
Alberto Hernandez Rodriguez
układ graficzny
|
||
Julie Holmes
układ graficzny
|
||
Patrick Kilgallon
układ graficzny
|
||
Matthew Sandoval
układ graficzny
|
||
Amin Taghipour
efekty cyfrowe
|
||
Dániel Bukovec
efekty wizualne
|
||
Simon Coles
efekty wizualne
|
||
Amy Dilworth
efekty wizualne
|
||
Samuel Doyle
efekty wizualne
|
||
Kristen Eggleston
efekty wizualne
|
||
Joyce Liew Rui Fen
efekty wizualne
|
||
Brandon James Fleet
efekty wizualne
|
||
Alex Heffner
efekty wizualne
|
||
Hamish Hill
efekty wizualne
|
||
Seona Hwang
efekty wizualne
|
||
Prerana Jaiswal
efekty wizualne
|
||
Zack Judson
efekty wizualne
|
||
Rikki Knight-Trembath
efekty wizualne
|
||
Rob MacBride
efekty wizualne
|
||
Donald McCorquodale
efekty wizualne
|
||
Miklós Mesterházy
efekty wizualne
|
||
Taos Myers
efekty wizualne
|
||
Marnus Nagel
efekty wizualne
|
||
Pete C. Newbauer
efekty wizualne
|
||
Dipak Tarpara
efekty wizualne
|
||
Sompong Teekasathien
efekty wizualne
|
||
Prajeesh Thomas
efekty wizualne
|
||
Meow Nutjaree Wannasri
efekty wizualne
|
||
Dana Little
operator steadicam
|
||
Peter Field
operator kamery
|
||
Dana Little
operator kamery
|
||
Laetitia Belen
operator kamery (asystent)
|
||
Jimmy Bollinger
operator kamery (asystent)
|
||
Roger Feenstra
operator kamery (asystent)
|
||
Nicole Winer
operator kamery (asystent)
|
||
Andreas Mahn
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
David Brown
oświetlenie
|
||
Ryan O'Donnell
elektryk
|
||
Grant Joyce
elektryk
|
||
Keri Manuel
elektryk
|
||
Ben Thurston
elektryk
|
||
Mark Pokorny
fotosista
|
||
Chris Moss
fotosista (dodatkowy)
|
||
Ruben Gerardo Alfaro Moreno
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Oscar Bartle
efekty wizualne (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alex Best
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Chen
animator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Metcalfe
dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mallika Worboys
koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Branan Sarveswaran
grafik komputerowy (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…