Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Artur Więcek "Baron" | ||
Tomasz Schimscheiner
(współpraca)
|
6,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Artur Więcek "Baron" | ||
Witold Bereś |
5,0
|
|
Józef Tischner
(książka „Historia filozofii po góralsku”)
|
||
Producenci | Ocena | |
Witold Bereś
producent
|
5,0
|
|
Piotr Uss-Wąsowicz
kierownik produkcji
|
||
Krzysztof Majerski
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Monika Trela
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Józef Kułaga
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Joanna Pawluśkiewicz
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Ada Karcz
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jerzy Trela
Narrator (głos)
|
7,6
|
|
Mariusz Benoit
Platon, czyli Władek Trebunia-Tutka z Białego Dunajca
|
7,1
|
|
Krzysztof Globisz
Sokrates, czyli Jędruś Kudasik z Nowego Targu
|
7,5
|
|
Mariusz Wojciechowski
Arystoteles, czyli Tadek Pudzisz z Gronkowa
|
||
Piotr Cyrwus
Pitagoras, czyli Jędruś Waksudzki z Ostrowska
|
6,1
|
|
Andrzej Franczyk
Protagoras, czyli Józek Klamerus od Sowy z Łopusnej
|
6,0
|
|
Katarzyna Galica |
6,7
|
|
Paweł Gędłek
Heraklit z Efezu, czyli Jędrzek Chmura z Pyzówki
|
4,5
|
|
Marek Litewka
Antystenes, czyli Staszek Szewczyk z miasta
|
||
Piotr Urbaniak
Hipokrates, czyli Wincenty Galica z Białego Dunajca
|
||
Tomasz Wysocki
Arystyp z Cyreny, czyli Zygmunt Kuchta z Bukowiny
|
||
Andrzej Chowaniec Rybka
Gorgiasz, czyli Jasiu Anioł z Bańskiej
|
||
Wojciech Gąsienica Byrcyn
Anaksagoras, czyli Wojciech Gąsienica Byrcyn ze Zakopanego
|
||
Wanda Kudasik
Ksantypa, czyli baba Sokratesa, Wanda
|
||
Tomasz Schimscheiner
Tales z Miletu, czyli Stasiek Nędza z Pardałówki
|
6,0
|
|
Andrzej Polak | ||
Piotr Polak | ||
Wojciech Stanuch | ||
Tadeusz Wojtanek | ||
Karolina Gal | ||
Paweł Staszeczka | ||
Zofia Galica | ||
Józef Pawlikowski | ||
Stanisław Parzygnat | ||
Wojciech Polak | ||
Leszek Szewczyk | ||
Wojciech Nowak | ||
Jakub Dudzik | ||
Tomasz Witek | ||
Paweł Chowaniec | ||
Anna Klamerus | ||
Alicja Szlembarska | ||
Barbara Szlembarska | ||
Katarzyna Plewa | ||
Joanna Krawczyk | ||
Kazimierz Jarząbek | ||
Władysław Chowaniec | ||
Artur Hornik | ||
Stanisław Szewczyk | ||
Marian Hornik | ||
Janina Chowaniec | ||
Natalia Kamoń | ||
Maria Klamerus | ||
Bukowianie | ||
Zdjęcia | Ocena | |
Piotr Trela | ||
Jakub Bednarek
(współpraca)
|
||
Sławomir Leśniewski
(współpraca)
|
||
Marcin Owczarek
(współpraca)
|
||
Paweł Goleniec
(współpraca)
|
||
Czesław Tyran
(pomoc techniczna)
|
||
Krzysztof Ciborowski
(pomoc techniczna)
|
||
Artur Krawczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Artur Więcek "Baron"
(opracowanie muzyczne)
|
||
Krzysztof Trebunia Tutka
(opracowanie muzyczne)
|
||
Mariusz Dziedzic
(opracowanie muzyczne) (współpraca)
|
||
Krzysztof Trebunia-Tutka | ||
Kostiumy | Ocena | |
Artur Więcek "Baron" | ||
Montaż | Ocena | |
Marek Klimaszewski | ||
Piotr Zmyślony | ||
Adam Twardowski | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Małgorzata Wcisło
charakteryzator
|
||
Małgorzata Stopa
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Artur Więcek "Baron"
scenograf
|
||
Katarzyna Filimoniuk
dekorator wnętrz
|
||
Katarzyna Filimoniuk
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Marian Bogacki
dźwięk
|
||
Bartłomiej Bogacki
dźwięk
|
||
Marek Śląski
dźwięk
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Dariusz Zbytniewski
oświetlenie
|
||
Zbigniew Radkiewicz
oświetlenie
|
||
Grzegorz Marczak
oświetlenie
|
||
Piotr Gburek
oświetlenie
|
||
Piotr Uss-Wąsowicz
fotosista
|
||
Karina Piwowarska
sekretariat planu
|
||
Katarzyna Koniarz
sekretariat planu
|
Pozostałe
Proszę czekać…