Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Peter Hoar | ||
Greg Zenon
(asystent)
|
||
Ashley Bell
(asystent)
|
||
Benjamin Cairns
(asystent)
|
||
Scott Catolico
(asystent)
|
||
James Forrester
(asystent)
|
||
David Klohn
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Larnell Stovall
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Russel Friend | ||
Garrett Lerner |
8,0
|
|
Laeta Kalogridis
(twórca)
|
6,5
|
|
Nevin Densham
(główny redaktor)
|
||
Richard Morgan
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
John G. Lenic
producent
|
||
Laeta Kalogridis
producent wykonawczy
|
6,5
|
|
Bradley J. Fischer
producent wykonawczy
|
||
Dana Goldberg
producent wykonawczy
|
||
Steve Blackman
producent wykonawczy
|
||
James Middleton
producent wykonawczy
|
||
Mike Medavoy
producent wykonawczy
|
||
Marcy Ross
producent wykonawczy
|
||
James Vanderbilt
producent wykonawczy
|
||
Arnold Messer
producent wykonawczy
|
||
Nick Hurran
producent wykonawczy
|
||
Garrett Lerner
producent wykonawczy
|
8,0
|
|
Adam Banks
producent towarzyszący
|
||
Allen Marshall Palmer
współproducent
|
||
Brian Nelson
współproducent wykonawczy
|
6,0
|
|
Cecil O'Connor
kierownik produkcji
|
||
Corine Buffel
koordynator produkcji
|
||
Devin Gunenc
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Dylan Jenkinson
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Joel Kinnaman
Takeshi Kovacs
|
6,9
|
|
Dichen Lachman
Reileen Kawahara
|
||
Martha Higareda
Kristin Ortega
|
7,0
|
|
James Purefoy
Laurens Bancroft
|
7,5
|
|
Chris Conner
Poe
|
||
Marlene Forte
Alazne Ortega
|
6,0
|
|
Cliff Chamberlain
Ava Elliot
|
||
Lexi Atkins
Belle
|
||
Hannah Rose May
Syntetyczna kobieta
|
||
Hiro Kanagawa
Kpt. Tanaka
|
7,0
|
|
Adam Busch
Mickey
|
||
Lisa Chandler
Mary Lou Henchy
|
||
Kristin Lehman
Miriam Bancroft
|
||
Trieu Tran
Pan Leung
|
||
Ato Essandoh
Vernon Elliot
|
6,0
|
|
Renée Elise Goldsberry
Quellcrist Falconer
|
||
Hayley Law
Lizzie Elliot
|
3,0
|
|
Francisco Trujillo
Xalbador
|
||
Hector Borderas
Dziecko Xalbador
|
||
Toby Levins
Ochroniarz
|
||
Enrique Dante Miles Lopez
Dziecko Xalbador
|
||
Peter Woodward
Concierge
|
7,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Martin Ahlgren
(kierownik zdjęć)
|
||
Kim Olsen
(główna pomoc techniczna)
|
||
Christopher Walsh
(pomoc techniczna)
|
||
Simon Smith
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jeff Russo | ||
Jordan Gagne
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Ann Foley | ||
Laurel Morgan | ||
Jessica Lythgoe-Green
(nadzorca kostiumów)
|
||
Lindsey Kear
(asystent)
|
||
Paula Plachy
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Byron Smith | ||
Scott Turner
(asystent)
|
||
Kelly Wong
(asystent)
|
||
Glenn Garland
(dodatkowy)
|
||
Jodi Trocchio
(asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tom Foligno
(asystent)
|
||
Monica Daniel
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kate Blythe
charakteryzator
|
||
Ailsa Macmillan
główny stylista
|
||
Leanne Rae Podavin
efekty specjalne makijażu
|
||
Rebecca Lee
projektant makijażu
|
||
Yvonne Connor
charakteryzator
|
||
Amber Crombach
charakteryzator (asystent)
|
||
Ceilidh Dunn
główny charakteryzator
|
||
Chantal Laurie
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gila Bois
efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rebekah Bak
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carey Meyer
scenograf
|
||
Harrison Yurkiw
dyrektor artystyczny
|
||
Lin MacDonald
dekorator wnętrz
|
||
Michael A. Billings
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Catherine Bertetic
rekwizytor
|
||
Katharina Brand
rekwizytor
|
||
Elena Dresser
rekwizytor
|
||
Angélique Nonorgue
rekwizytor
|
||
Kevin Cockell
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Clayton Flagg
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jerry Staar
główny rekwizytor (druga ekipa)
|
||
Nick Dudar
projektant wnętrz
|
||
Bryan Sutton
projektant wnętrz
|
||
Morgan McConnell
projektant graficzny
|
||
Ronnie Werneburg
stolarz
|
||
Chris Lewis
projektant wnętrz
|
||
Carole Alexander
rzeźbiarz
|
||
Carole Alexander
rekwizytor
|
||
Heather McDonald
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mark Allen
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Brett Hinton
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brian Armstrong
montaż dialogów
|
||
Caleb Hollenback
operator dźwięku
|
||
Andy King
mikser ponownego nagrania
|
||
Caitlin Norman
dźwięk (asystent)
|
||
Patrick Ramsay
mikser
|
||
Colin Rogers
mikser postsynchronu
|
||
Keith Rogers
mikser ponownego nagrania
|
||
Maggie Phillips
nadzorca muzyki
|
||
Stan Jones
montaż muzyki
|
||
Mitch Bederman
montaż muzyki
|
||
Demitrio Albano
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Noel Vought
imitator dźwięku
|
||
Arno Stephanian
mikser imitacji
|
||
Kristian Bailey
mikser (druga ekipa)
|
||
Samuel Munoz
montaż imitacji
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Matt Sleep
efekty specjalne (asystent)
|
||
Joel Whist
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Eric Bullock
efekty specjalne
|
||
Dan Cervin
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pete Kelley
technik
|
||
Brett Yavis
efekty specjalne (asystent)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…