Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Susanne Bier |
1,0
|
|
Eric Glasser
(asystent)
|
||
Matt McKinnon
(asystent)
|
||
Stacy Schrader
(asystent)
|
||
Alexander Witt
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Ethan Ross
(druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Eric Heisserer | ||
Josh Malerman
(powieść)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kelly Helstrom
producent towarzyszący
|
||
Ryan Lewis
producent wykonawczy
|
||
Chris Morgan
producent
|
7,0
|
|
Barbara Muschietti
producent
|
8,0
|
|
Scott Stuber
producent
|
6,0
|
|
Clayton Townsend
producent
|
||
Selena Carrillo
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kelly Helstrom
nadzorca produkcji
|
||
Selena Carrillo
koordynator produkcji
|
||
Andrew Catania
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Stephanie M. Flores
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Lisa Rodgers
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sandra Bullock
Malorie
|
7,7
|
|
Trevante Rhodes
Tom
|
4,3
|
|
John Malkovich
Douglas
|
8,0
|
|
Sarah Paulson
Jessica
|
6,9
|
|
Jacki Weaver
Cheryl
|
||
Rosa Salazar
Lucy
|
||
Danielle Macdonald
Olympia
|
||
Lil Rel Howery
Charlie
|
||
Tom Hollander
Gary
|
7,0
|
|
BD Wong
Greg
|
6,8
|
|
Pruitt Taylor Vince
Rick
|
||
Vivien Lyra Blair
Dziewczynka
|
||
Julian Edwards
Chłopiec
|
||
Parminder Nagra
Dr Lapham
|
||
Rebecca Pidgeon
Lydia
|
||
Amy Gumenick
Samantha
|
7,0
|
|
Taylor Handley
Jason
|
5,0
|
|
Happy Anderson
Mężczyzna w rzece
|
5,0
|
|
Kyle Beatty
Starszy rabuś
|
||
Ashley Alva
Złodziejka
|
||
David Dastmalchian
Gwiżdżący rabuś
|
||
Keith Jardine
Wrzeszczący rabuś
|
6,0
|
|
Kristopher Logan
Starszy mężczyzna
|
||
Shirley Butler
Kobieta w przedsionku
|
||
Aden Calderon
Albert
|
||
Chanon Finley
Iris
|
||
Frank Mottek
Prezenter wiadomości
|
||
Danny Max
Prezenter wiadomości w radiu
|
||
Debra Mark
Prezentekar wiadomości w radiu
|
||
Colson Baker
Felix (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sabina Nogic
Piesza (niewymieniony w czołówce)
|
||
Damon O'Daniel
Zamożny biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Leonard
Obmacujący rybę (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dragan Radic
Ocalały z obozu dla uchodźców (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Underwood
Deejay (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jaimee Wolfe
Bywalczyni w szpitalu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rick L. Dean
Odwiedzający szpital (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ted Hollis
Odwiedzający szpital (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paul McMichael
Przerażony pieszy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Salvatore Totino
(kierownik zdjęć)
|
||
Alexander Witt
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Signe Sejlund | ||
Montaż | Ocena | |
Ben Lester | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Christi Cagle
fryzjer
|
||
Michelle Ceglia
fryzjer osobisty: Sarah Paulson
|
||
Ken Diaz
nadzorca charakteryzacji
|
||
Desne J. Holland
nadzorca charakteryzacji
|
||
Whitney James
charakteryzator osobisty: Sandra Bullock
|
||
Ai Nakata
główny stylista
|
||
Julie Rea
fryzjer (druga ekipa)
|
||
Rita Troy
nadzorca stylizacji
|
||
Kristina Vogel
główny charakteryzator
|
||
Danny Wagner
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Danny Wagner
efekty specjalne makijażu
|
||
Andy Bergholtz
efekty specjalne makijażu
|
||
Elena Arroy
charakteryzator
|
||
Barney Burman
efekty specjalne makijażu
|
||
Catherine Childers
główny stylista (druga ekipa)
|
||
Molly Stern
charakteryzator osobisty: Sarah Paulson
|
||
Lona Vigi
fryzjer osobisty: Sandra Bullock
|
||
Scenografia | Ocena | |
Jan Roelfs
scenograf
|
7,0
|
|
Bryan Lane
dyrektor artystyczny
|
||
Brana Rosenfeld
dekorator wnętrz
|
||
Kirk Corwin
główny rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Willie D. Burton
mikser
|
||
Adam Mohundro
mikrofoniarz
|
||
Nick Roberts
mikser postsynchronu
|
||
Douglas Shamburger
mikrofoniarz
|
||
Dirk Stout
mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Paul Wrightson
nadzorujący montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Chris Brenczewski
koordynator efektów specjalnych
|
||
Roy K. Cancino
koordynator efektów specjalnych (druga ekipa)
|
7,0
|
|
John C. Carlucci
efekty specjalne
|
||
Michael Meinardus
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Ryan Meinardus
technik
|
7,0
|
|
Mike Sasgen
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Anthony Simonaitis
koordynator efektów specjalnych (druga ekipa)
|
8,0
|
|
Marc Tantin
technik
|
||
Daniel Yates
technik
|
||
Douglas D. Ziegler
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Casey Adams
kaskader
|
||
Dean Bailey
kierowca kaskader
|
||
Kelli Barksdale
kaskader dublujący
|
||
Michael T. Brady
kaskader
|
||
Al E. Cattouse
kaskader dublujący: Lil Rel Howery
|
||
Eliza Coleman
kaskader
|
||
Ellette Craddock
kaskader
|
||
Jahnel Curfman
kaskader dublujący: Sandra Bullock
|
6,0
|
|
Jake Dashnaw
kaskader
|
||
Cory DeMeyers
kaskader
|
||
Danny Downey
kierowca kaskader
|
||
Zack Duhame
kaskader
|
||
Timothy Eulich
kaskader
|
||
Marie Fink
kaskader
|
||
Chanon Finley
kaskader
|
||
Darin Fujimori
kaskader dublujący: BD Wong
|
||
Brenda Lorena Garcia
kaskader
|
||
Allan Graf
kaskader
|
||
Derek Graf
kaskader dublujący: Happy Anderson
|
||
Chad Guerrero
kaskader
|
||
Jessica Harbeck
kaskader dublujący: Sarah Paulson
|
||
Riley Harper
kaskader
|
||
Leia Hurst
kaskader dublujący: Lydia
|
||
Ben Jenkin
kaskader
|
||
Antal Kalik
kaskader
|
||
Dennis Keiffer
kaskader
|
7,0
|
|
Jess King
kaskader
|
||
Dorian Kingi
kaskader
|
6,0
|
|
Hiro Koda
kaskader
|
||
Mandy Kowalski
kaskader
|
||
Efka Kvaraciejus
kierowca kaskader
|
||
Malosi Leonard
koordynator kaskaderów
|
||
Matt Leonard
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
|
||
Bethany Levy
kaskader
|
||
Mónica López
kaskader
|
||
Ed McDermott II
kierowca precyzyjny
|
||
Pingi Moli
kaskader
|
||
Kimberly Shannon Murphy
kaskader dublujący: Sandra Bullock
|
||
Robert Nagle
kierowca kaskader
|
||
Panuvat Anthony Nanakornpanom
kaskader
|
||
Jessen Noviello
kaskader
|
||
Carrick O'Quinn
kaskader
|
||
Natalie Padilla
kaskader
|
||
Kara Petersen
kaskader
|
6,0
|
|
Jade Quon
kaskader
|
6,0
|
|
Justin Riemer
kaskader
|
||
Larry Rippenkroeger
kaskader
|
||
Ryan Ryusaki
kaskader
|
||
Tim Sabatino
kierowca precyzyjny
|
||
Courtney Schwartz
kaskader
|
||
Ray Siegle
kierowca kaskader
|
||
Karin Silvestri
kaskader dublujący: Danielle Macdonald
|
6,0
|
|
Karin Silvestri
kaskader
|
6,0
|
|
Ryan Staats
kaskader
|
||
Olivia Summers
kierowca dublujący: Sarah Paulson
|
||
Don Thai Theerathada
kaskader
|
||
Charlotte Townsend
kaskader
|
6,0
|
|
Torrey Vogel
kaskader
|
||
Nico Woulard
kaskader
|
||
Jina Jay
dobór obsady
|
||
Mary Vernieu
dobór obsady
|
||
Michelle Wade Byrd
dobór obsady
|
||
Geena Dioquino
dobór obsady (asystent)
|
||
Bill Dance
dodatkowy dobór obsady
|
||
Bret Howe
dodatkowy dobór obsady
|
Pozostałe
Proszę czekać…