Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David S. Ward | ||
Edward D. Markley
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Tom C. Peitzman
(asystent)
|
||
Louis Race
(asystent)
|
||
Jerram A. Swartz
(asystent)
|
||
John Corso
(reżyser drugiej ekipy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
David S. Ward
(postacie)
|
||
R.J. Stewart
(również) (historia)
|
||
Tom S. Parker
(historia)
|
||
Jim Jennewein
(historia)
|
||
Susan Bierbaum
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Gary Barber
producent wykonawczy
|
||
Edward D. Markley
kierownik produkcji
|
||
Julia Miller
współproducent
|
||
James G. Robinson
producent
|
||
Susan Vanderbeek
nadzorca produkcji
|
||
David S. Ward
producent
|
||
Ted Winterer
współproducent
|
||
Jody Levin
nadzorca postprodukcji
|
||
Rodney Barnes
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ben Cagan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeffrey J. Cox
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Gary Romolo Fiorelli
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joe Incaprera
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Christopher Johnson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Willis Baxter Johnson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bob Landau
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Rebecca Miller
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Louise Rosner
koordynator produkcji
|
||
Melissa Shusterman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alyssa L. Wittenberg
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Kevin Wyranch
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Thais Zoe
koordynator produkcji
|
||
Michael Smith
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Charlie Sheen
Rick "Wild Thing" Vaughn
|
7,4
|
|
Tom Berenger
Jake Taylor
|
7,0
|
|
Dennis Haysbert
Pedro Cerrano
|
7,0
|
|
Omar Epps
Willie Mays Hayes
|
||
Eric Bruskotter
Rube Baker
|
||
Corbin Bernsen
Roger Dorn
|
7,0
|
|
Alison Doody
Flannery
|
||
Bob Uecker
Harry Doyle
|
||
Takaaki Ishibashi
Isuro Tanaka
|
||
Jesse Ventura
White Lightning
|
||
Michelle Burke
Nikki Reese
|
||
Margaret Whitton
Rachel Phelps
|
||
Steve Yeager
Trener "Duck" Temple
|
||
James Gammon
Lou Brown
|
||
David Keith
Jack Parkman
|
6,7
|
|
Skip Griparis
Monte
|
||
Bill Leff
Bobby
|
||
Farajii Rasulallah
Tommy
|
||
Ted Duncan
Ron
|
||
Marie-Louise White
Lisa
|
||
Jason Kravits
Księgowy
|
||
Ken Medlock
Sędzia sportowy
|
||
Rene Russo
Lynn (niewymieniony w czołówce)
|
7,2
|
|
Saige Ophelia
Wielka kobieta
|
||
Michael Willis
Fotograf na lotnisku
|
||
Alan Wade
Psychiatra
|
||
Keith Johnson
Lokaj Vaughna
|
||
Jay Leno
On sam
|
||
Susan Duvall
Pielęgniarka Lou
|
||
Dick Stilwell
Trener Drużyny Cleveland
|
||
Louis Turenne
Dżentelmen
|
||
Richard Schiff
Dyrektor
|
||
Richard Salamanca
Reporter
|
||
Harold Surratt
Reporter
|
||
Barry Cochran
Sędzia sportowy
|
||
William Reuter
Sędzia sportowy
|
||
Michael Stone Forrest
Sędzia sportowy
|
||
David Boswell
Sędzia sportowy
|
||
Skip Apple
Sędzia sportowy
|
||
Bob Roesner
Sędzia sportowy
|
||
Stefan Aleksander
Sędzia sportowy
|
||
Tom Quinn
Menadżer Drużyny Red Sox
|
||
John Milisitz
Łapacz Drużyny Red Sox
|
||
Wayne Crist
Vendor
|
||
Ashton Smith
Czarny Młot
|
||
Ed Wojciechowski
Sędzia sportowy
|
||
Michael Weaver
Sędzia sportowy
|
8,0
|
|
Bill Ahern
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Joe Aversa
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Lou Benbow
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
John Denman
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Richard Dorton
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Sam Ferretti
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
George Freiberger
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
John Gast
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Shane Hale
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Rudy Higgins
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Juan Johnson
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Michael Kelly
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Tommy Khoo
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Michael Lebo
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Lowell Lenhardt
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Dan Markhan
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Kenny Peyton
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Dan Ramirez
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Chuck Ricci
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Michael So
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Jimmy Terrill
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Brad Tyler
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Ric Waldt
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Wayne Williams
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
Ron Rizzi Sr.
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
George Henderson
Gracz z drużyny Cleveland Indian
|
||
George Baker
Drużyna Chicago White
|
||
Tim Cammett
Drużyna Chicago White
|
||
Scott Faloni
Drużyna Chicago White
|
||
Paul Dipino Jr.
Drużyna Chicago White
|
||
Lance Dixon
Drużyna Chicago White
|
||
David Funk
Drużyna Chicago White
|
||
Steve Fitzgerald
Drużyna Chicago White
|
||
Rick Freeman
Drużyna Chicago White
|
||
Mark Jackman
Drużyna Chicago White
|
||
Donald Gilbert Jr.
Drużyna Chicago White
|
||
Andre Keene
Drużyna Chicago White
|
||
Kenny Keith
Drużyna Chicago White
|
||
Joseph Sliwka
Drużyna Chicago White
|
||
Matt Reimer
Drużyna Chicago White
|
||
Duane Rhine
Drużyna Chicago White
|
||
John Stefero
Drużyna Chicago White
|
||
Alex Smith
Drużyna Chicago White
|
||
Warren Sollod
Drużyna Chicago White
|
||
Pedro Sierra
Drużyna Chicago White
|
||
Rick Sutch
Drużyna Chicago White
|
||
Gary Bishop
Drużyna Chicago White
|
||
Keith Lupton
Drużyna Chicago White
|
||
John Hagy
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Hornak
Kibic Cleveland Indians (niewymieniony w czołówce)
|
||
Big Ben Kennedy
Kibic na stadionie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Michael Lacey
Trenujący zawodnik Cleveland Indians (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fred J. Lauver
Fotograf / Gość w szpitalu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Lazorcik
Komentator prasowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pete Levin
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julie Mabry
Fotograf prasowy w terenie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Phil Mallon
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Neal Marshall
Mężczyzna na lotnisku (niewymieniony w czołówce)
|
||
David L. Marston
Kibic na stadionie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anita Moore
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob J. Moore
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kamid Mosby
Kibic Cleveland Indians (niewymieniony w czołówce)
|
||
Derek Muterspaw
Kibic (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mark Norris
Gangster (niewymieniony w czołówce)
|
||
Randy Quaid
Johnny (niewymieniony w czołówce)
|
7,2
|
|
Charles Rhine
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kelly Lynn Richards
Kibic Cleveland Indians (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rene Russo
Kibic (niewymieniony w czołówce)
|
7,2
|
|
Noah Schaftel
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jonathan Wolk
Kibic bejsbolu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Matt Baumann
Trenujący zawodnik
|
||
Mark Carper
Trenujący zawodnik
|
||
Ben Cephas
Trenujący zawodnik
|
||
Jim Crowley
Trenujący zawodnik
|
||
Stephen Day
Trenujący zawodnik
|
||
James Donegan
Trenujący zawodnik
|
||
Ed Durkin
Trenujący zawodnik
|
||
Andrew Fava
Trenujący zawodnik
|
||
Rick French
Trener / Zawodnik
|
||
Joe Gast
Trenujący zawodnik
|
||
Michael Gibson
Trenujący zawodnik
|
||
Scott Gleiman
Trenujący zawodnik
|
||
Russ Grimsley
Trenujący zawodnik
|
||
Mikey Kerns
Trenujący zawodnik
|
||
Walter Kirschner
Trenujący zawodnik
|
||
Brian Kowitz
Trenujący zawodnik
|
||
Thomas Krohling
Trenujący zawodnik
|
||
Luke Lappin
Trenujący zawodnik
|
||
Steve Lyons
Trenujący zawodnik
|
||
Bill McAdams Jr.
Trenujący zawodnik
|
||
Brett McGonnigal
Trenujący zawodnik
|
||
Bob Mumma
Trenujący zawodnik
|
||
Anthony Riggs
Trenujący zawodnik
|
||
Keith Ringgold
Trenujący zawodnik
|
||
John Sauer
Trenujący zawodnik
|
||
Bob Smith
Trenujący zawodnik
|
||
John Stewart
Trenujący zawodnik
|
||
Scott Wade
Trenujący zawodnik
|
||
Dennis Walsh
Trenujący zawodnik
|
||
Don Newbery
Trenujący zawodnik
|
||
George Shapanus
Trenujący zawodnik
|
||
James Boyd
Arbiter sportowy
|
||
Dale Davis
Arbiter sportowy
|
||
Donald Geho
Arbiter sportowy
|
||
William Gehring
Arbiter sportowy
|
||
David Roesner
Arbiter sportowy
|
||
John Simpers
Arbiter sportowy
|
||
Ed Wojciechowski
Arbiter sportowy
|
||
Christopher 'Ghozt tha Dmented' Evans
Kibic (niewymieniony w czołówce)
|
||
Markus Alexander
Indianin - miotacz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Ballard
Kibic Cleveland Indians (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joanna Becker
Dzieciak na meczu baseballowym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mike Campbell
Sprzedawca (niewymieniony w czołówce)
|
||
Gary Carper
Kibic na meczu otwarcia (niewymieniony w czołówce)
|
||
William Craft
Kibic na stadionie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clary Davison
Kibic na trybunach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Terry Dawson
Dziecko na lotnisku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Duncan
Hałaśliwy kibic (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tara Elise
Kibic na trybunach (niewymieniony w czołówce)
|
||
Carlo Glorioso
Trenujący zawodnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
John M. Stephens
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Victor Hammer | ||
Lloyd Barcroft
(główna pomoc techniczna)
|
||
Rhett Bloomquist
(pomoc techniczna)
|
||
Tom Houghton
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Lee Shapira
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Brian Snell
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James Newton Howard
(muzyka dodatkowa)
|
7,6
|
|
Michel Colombier | ||
Kostiumy | Ocena | |
Bobbie Read | ||
Amy Andrews | ||
Deb Dalton
(nadzorca kostiumów)
|
||
Bebe Ferro | ||
Michael J. Long
(nadzorca kostiumów)
|
||
Romeo Pompa | ||
Sheri Stern | ||
Montaż | Ocena | |
Donn Cambern |
6,0
|
|
Kimberly Ray | ||
Paul Seydor | ||
Frederick Wardell | ||
Clay Cambern
(praktykant)
|
||
Sharon Smith Holley
(asystent)
|
||
Nancy Inouye
(praktykant)
|
||
Gloria Kaiser
(laborant-opisywacz)
|
||
Paul Kieran
(asystent)
|
||
Irvin Paik
(asystent)
|
||
Clay Rawlins
(asystent)
|
||
Stuart Sperling
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Allan A. Apone
nadzorca charakteryzacji
|
||
Gabriel Borgo
główny charakteryzator
|
||
Janice Kinigopoulos
fryzjer
|
||
Joseph Paris
perukarz
|
||
Jeanne Van Phue
charakteryzator osobisty (Charlie Sheen)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Gary Diamond
dyrektor artystyczny
|
||
Stephen Hendrickson
scenograf
|
||
Leslie Bloom
dekorator wnętrz
|
||
Kathi Ash
rekwizytor
|
||
David Beach
koordynator konstrukcji
|
||
Jamie Bloom
rekwizytor
|
||
Robin Broadfoot
malarz
|
||
Kyung W. Chang
projektant wnętrz
|
||
Christopher L. Conner
stolarz
|
||
Joseph Timothy Conway
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Richard Crandall
malarz
|
||
Michael Davis
koordynator konstrukcji
|
||
Francesca Gerlach
malarz (rezerwowy)
|
||
Wesley Goodwin
stolarz
|
||
Randy G. Herbert
stolarz
|
||
Clark Hospelhorn
rekwizytor
|
||
R. Mark Hughes
rekwizytor
|
||
Ted Lubonovich II
stolarz
|
||
Silvija L. Moess
malarz
|
||
Scott T. Pina
stolarz
|
||
Raymond Prado
scenopis obrazkowy
|
||
Michael Sabo
główny konstruktor dekoracji
|
||
Arthur Shippee
główny rekwizytor
|
||
Christopher D. Southwick
stolarz
|
||
Patrick M. Stare
rekwizytor
|
||
Barbara E. Thompson
malarz
|
||
Thomas Turnbull
stolarz
|
||
Donald White
malarz
|
||
William F. Wirth
główny architekt
|
||
Richard Salinas
malarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Willy Allen
montaż imitacji
|
||
Robert J. Anderson Jr.
mikser
|
||
Kevin Bartnof
imitator dźwięku
|
||
Robert Batha
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Bill W. Benton
mikser ponownego nagrania
|
||
Scott Burrow
montaż dialogów
|
||
Chris Carpenter
mikser ponownego nagrania
|
||
Dino Dimuro
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Carol Everson
okablowanie
|
||
Linda Folk
nadzorca postsynchronu
|
||
Sukey Fontelieu
montaż dialogów
|
||
Dennis Fuller
mikrofoniarz
|
||
Mark Gordon
montaż dialogów
|
||
Marilyn Graf
mikser imitacji
|
||
Dan Hegeman
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Doug Hemphill
mikser ponownego nagrania
|
||
Ellen Heuer
imitator dźwięku
|
||
Chris Hogan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Craig S. Jaeger
montaż imitacji
|
||
Trevor Jolly
montaż dialogów
|
||
Doc Kane
mikser postsynchronu
|
||
Larry Kemp
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
John Rice
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Charleen Richards
mikser postsynchronu
|
||
Jay B. Richardson
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Wylie Stateman
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Kim Waugh
dźwięk (dodatkowy)
|
||
Fred Peck III
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bill Voigtlander
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Peter Afterman
nadzorca muzyki
|
||
Terry Delsing
montaż muzyki
|
||
Clark Germain
mikser muzyki
|
||
Rolf Johnson
montaż muzyki (asystent)
|
||
Tom Kramer
montaż muzyki
|
||
Thomas Milano
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bob Cooper
efekty specjalne (asystent)
|
||
Douglas Retzler
efekty specjalne (asystent)
|
||
Bruno Van Zeebroeck
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ralph Brandofino
prowadzący ostrość
|
||
Michael F. Burke
oświetlenie
|
||
William Coleman
operator kamery
|
||
Timothy Dilworth
operator kamery (asystent)
|
||
Edwin Effrein
operator kamery (asystent)
|
||
Gary Muller
prowadzący ostrość
|
||
Andrew Priestley
operator kamery (asystent)
|
||
Van Redin
fotosista
|
||
John Scanlan
elektryk
|
||
Mark Van Loon
operator steadicam
|
||
Ferne Cassel
dobór obsady
|
||
M. James Arnett
koordynator kaskaderów
|
||
Eddie Braun
koordynator kaskaderów
|
||
Kerrie Cullen
kaskader
|
||
Paul M. Lane
kierowca kaskader (motocykle)
|
||
John Moio
koordynator kaskaderów
|
||
Jeff Ward
kaskader
|
||
Willie Johnson
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aaron Michael Lacey
kaskader dublujący (Charlie Sheen) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Karl Otter
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bobby Brown
prowadzący ostrość (ponownie nakręcone ujęcia)
|
||
Mark Van Loon
operator kamery
|
||
Kevin Walsh
oświetlenie (asystent)
|
||
Chris Walters
elektryk
|
||
Chris Williamson
elektryk
|
||
Rob Coughlin
elektryk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kurt E. Soderling
operator kamery (druga ekipa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alfred J. Caragay
dobór obsady (asystent) (Baltimore)
|
||
Charon Heuer
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Benita Hofstetter
dobór obsady (Baltimore)
|
||
Kimberly Hubbard
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Amanda Koblin
dobór obsady (asystent)
|
||
Beverly Marable
dobór obsady (asystent) (Baltimore)
|
||
C.C. Moss
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Carol Ness
dodatkowy dobór obsady
|
||
Joni Tackette
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Charley Armstrong
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Ken Haber
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Gail Barringer
księgowy (asystent)
|
||
Aaron Michael Lacey
dubler (Charlie Sheen)
|
||
David Mastron
księgowy postprodukcji
|
||
Patricia O'Brien
księgowy
|
||
Bill Wells
księgowy produkcji
|
||
Robert E. Wozniak
księgowy (asystent)
|
||
Steve Yeager
konsultant (techniczny)
|
||
Michael Peavey
pilot helikoptera (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…