Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Charles Stone III |
3,0
|
|
Scenariusz | Ocena | |
Jay Longino | ||
Producenci | Ocena | |
Marty Bowen
producent
|
||
John Fischer
producent wykonawczy
|
||
Michael Flynn
producent wykonawczy
|
||
Wyck Godfrey
producent
|
||
Jay Longino
współproducent
|
||
Michael Paseornek
producent wykonawczy
|
||
Karen Jarnecke
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Kyrie Irving
Wujek Drew
|
||
Lil Rel Howery
Dax
|
||
Shaquille O'Neal
Big Fella
|
8,0
|
|
Nick Kroll | ||
Reggie Miller
Lights
|
6,0
|
|
Lisa Leslie
Betty Lou
|
||
Erica Ash
Maya
|
||
Chris Webber
Kaznodzieja
|
||
Nate Robinson
Boots
|
||
Tiffany Haddish
Jess
|
||
Aaron Gordon
Casper
|
||
Mike Epps
Louis
|
6,9
|
|
J.B. Smoove
Angelo
|
||
Crystal Lee Brown
Matka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Karsten Gopinath | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Lennertz |
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Johnetta Boone | ||
Montaż | Ocena | |
Jeff Freeman |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Ellen Arden
charakteryzator
|
||
Char Coats-Crump
charakteryzator
|
||
Bridgit Crider
charakteryzator
|
||
Travis Culberson
charakteryzator
|
||
Noel Hernandez
charakteryzator
|
||
Shantel Jordan
charakteryzator
|
||
Michele Lewis
główny charakteryzator
|
||
Travis Pates
główny charakteryzator
|
||
Steve Battaglia
fryzjer
|
||
Tonya Cryer
fryzjer
|
||
Talya Melvey
główny stylista
|
||
Michealle Vanderpool
fryzjer
|
||
Patrice Coleman
nadzorca charakteryzacji
|
||
Michelle Kearns
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Doug J. Meerdink
scenograf
|
||
Connie Dominey
projektant graficzny
|
||
Brian McKissick
scenopis obrazkowy
|
||
Adrianne Skrzypek
główny rekwizytor (asystent)
|
||
John Weeks
koordynator konstrukcji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Rob Disner
mikrofoniarz
|
||
Max Stein
mikrofoniarz
|
||
Graham Kicklighter
mikser (druga ekipa)
|
||
Jerry Stein
mikser
|
||
Michael Wynne
mikser (dodatkowy)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Ken Gorrell
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Chris Johnson
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Joshua Johnson
technik
|
||
Bruce E. Merlin
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Nick Johnson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Chris LeDoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
David Alessi
kierowca precyzyjny
|
||
Ricardo Perez
kierowca precyzyjny
|
||
Donny Bailey
kierowca kaskader
|
||
Carl Anthony Nespoli
kierowca kaskader
|
||
Gregory Keith Grainger
kaskader dublujący: Kyrie Irving
|
||
Kevin Marshall Pinkney
kaskader dublujący: LilRel Howery
|
||
Steven Ritzi
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…