Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Tim Story |
5,0
|
|
Philip Banks
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
A.J. Bruno
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Mathew Dunne
(asystent)
|
||
Greg Guzik
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Larry D. Katz
(asystent)
|
||
Josh Muzaffer
(asystent) (Nowy Jork)
|
||
Lance Resch-Anger
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Steven Ritzi
(reżyser drugiej ekipy)
|
7,0
|
|
Bruce Roberts
(dodatkowy) (asystent)
|
||
Megan Schmidt
(asystent) (druga ekipa)
|
||
David Stickler
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kenya Barris |
1,0
|
|
Alex Barnow |
1,0
|
|
Ernest Tidyman
(postacie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Kenya Barris
producent
|
1,0
|
|
John Davis
producent
|
||
Marc S. Fischer
producent wykonawczy
|
||
Ira Napoliello
producent wykonawczy
|
||
Allison Furgal
nadzorca produkcji
|
||
Kayla Allen
koordynator produkcji (asystent)
|
||
John Edmundson
koordynator produkcji (Nowy Jork)
|
||
Patrick Hodges
koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Zack Horrell
producent (asystent)
|
||
Heather Neeld
koordynator produkcji
|
||
Alexandra Pomerance
producent wykonawczy (asystent)
|
||
Ruth Hasty
nadzorca postprodukcji
|
||
Sara Romilly
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Samuel L. Jackson
John Shaft II
|
8,0
|
|
Jessie T. Usher
John Shaft Jr.
|
6,0
|
|
Richard Roundtree
John Shaft I
|
||
Luna Lauren Velez
Bennie
|
6,4
|
|
Regina Hall | ||
Alexandra Shipp |
6,8
|
|
Avan Jogia | ||
Method Man
Freddie P
|
||
Matt Lauria
Cutty
|
5,0
|
|
Sylvia Jefferies
Piękna kobieta
|
6,0
|
|
Isaach De Bankolé
Gordito
|
||
Jennifer 'Ms Fer' Russell
Klubowiczka
|
||
Athena Akers
Osoba w Nowym Jorku
|
||
Jessica Dawson Strong
Klubowiczka
|
||
Benjamin Weaver
Agent FBI
|
||
Jalyn Hall
Dziecko w Harlemie
|
6,0
|
|
Tashiana Washington
Sugar
|
||
Jessica Medina
Kelnerka
|
||
Ruben Vidal
VIP
|
||
David Dunston
Osobisty ochroniarz
|
||
Hans Marrero
Napastnik
|
||
Charles Green
Mężczyzna na korytarzu
|
||
Philip Fornah
Wkurzony koleś
|
||
Ian Casselberry
Manuel "Manny" Orozco
|
||
Linzy Clifton
Mechanik
|
||
Timothy Carr
Policjant
|
||
Shaun McMillan
Brutal w Harlemie
|
||
Aaron Dominguez
Eddie Dominguez
|
||
Mariah Rice
Klubowiczka
|
||
José Alfredo Fernandez
Budowlaniec
|
||
Sean Baker
Napastnik
|
||
Kenny Barr
Thomas
|
||
Leland L. Jones
Ron
|
||
Quandae Stewart
Ćpun
|
||
Marcus Lewis
Głupi bandzior
|
||
Christian Gabriel Anderson
Nastoletni JJ
|
||
Prenis Ashley
Klubowiczka
|
||
Lucia Scarano
Kobieta w kolejce
|
||
Tywayne Wheatt
Tęgi portier
|
||
Bobby Akers
Agent FBI
|
||
George Lott
DJ
|
||
Almeera Jiwa
Anam
|
||
Greta Quispe
Pracowniczka
|
||
Joey Thurmond
Tajniak nowojorskiej policji
|
||
Mike Dunston
Reporter
|
||
Chivonne Michelle
Baby
|
||
Jon Arthur
Bogacz
|
||
Martin Feigen
Agent FBI
|
||
Devon Mckelvin
Osoba w Harlemie
|
||
Maiya Boyd
Dziecko na placu zabaw
|
||
Kysionia Daye
Osoba w klubie
|
||
Andre Parr
Andre, barman
|
||
Amato D'Apolito
Farik El-Amin
|
||
Curtis Gammage
Osoba w meczecie
|
||
Milton Saul
Nowojorczyk
|
||
Bella Noelle Winkowski
Dziewczynka
|
||
Whit Coleman
Babochłop
|
||
Sawyer Schultz
Mike Weisburd
|
||
Christopher Beanland
Pasternak, agent
|
||
Ryan King Scales
Sekretarz
|
||
Michael Shikany
Zbierający jałmużnę
|
||
Bryce Mayfield
Klient w restauracji
|
||
Melchor Rosabal
Kryminalista (na policyjnym zdjęciu)
|
6,0
|
|
Miracle Shelton
Osoba w klubie dla VIP-ów
|
||
Marcus Henderson
Klubowicz
|
||
Devan Stewart
Klient w restauracji
|
||
Heather Seiffert
Hostessa
|
||
Joey Mekyten
Młody Karim
|
||
Nyah Marie Johnson
Młoda Sasha
|
||
Prince Donald Jr.
Osoba w klubie
|
||
Santana Boykin
Osoba w ekskluzywnym klubie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anthony B. Harris
Klient w kapeluszu w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
David King
Agent federalny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Demetri Landell
Ćpun gadający do ściany (niewymieniony w czołówce)
|
||
Josiah Paul
Klient w barze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Larry Blanford |
8,0
|
|
Jeremy Travis Burgess
(pomoc techniczna)
|
||
Christopher Duskin
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
||
Zack Galler
(kierownik zdjęć) (druga ekipa) (Nowy Jork)
|
||
Jordan Gehrig
(dodatkowy) (pomoc techniczna)
|
||
Christopher Montgomery
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Lennertz |
6,0
|
|
Alexander Bornstein
(muzyka dodatkowa)
|
||
Dara Taylor
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Olivia Miles | ||
Sandi Figueroa
(Nowy Jork)
|
||
Amy Gavel | ||
Breanne Hardwick
(Nowy Jork)
|
||
Jordan Johnson | ||
Erinn Knight
(asystent)
|
||
Valerie Martin
(dodatkowy)
|
||
Les Morgan
(dodatkowy)
|
||
Ann Nguyen
(Nowy Jork)
|
||
Maegan Robinson | ||
Kate Swartz
(nadzorca kostiumów)
|
||
Rebecca Shoemaker
(dodatkowy)
|
||
Lisa Smedley | ||
Carolina Wong | ||
Askia Won-Ling Jacob
(Samuel L. Jackson)
|
7,0
|
|
Montaż | Ocena | |
Peter S. Elliot |
8,0
|
|
Lillian Dawson Bain
(asystent)
|
||
John Dietrick
(dodatkowy)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Suzanna Boykin
fryzjer
|
||
Jake Garber
charakteryzator
|
||
Tim J. Hays
charakteryzator
|
||
Kimberly Jones
nadzorca charakteryzacji
|
||
Gaby Macias
charakteryzator
|
||
Tracey Moss
główny stylista
|
||
Brooke Lee Smith
charakteryzator
|
||
Shunika Terry
nadzorca stylizacji
|
||
Carla Wallace
charakteryzator
|
||
Todd Watson
efekty makijażu (asystent)
|
||
Darla Wigley
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Brittany Hites
dyrektor artystyczny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Jeremy Woolsey
dyrektor artystyczny
|
||
Missy Parker
dekorator wnętrz
|
||
Darrin Bates
rekwizytor
|
||
Eric J. Bates
główny rekwizytor
|
||
Vincent Bates
projektant wnętrz
|
||
Danny Brown
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
A.J. Caulfield
rekwizytor
|
||
Jared Fleury
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Nick Forman
rekwizytor
|
||
Craig Gilmore
scenopis obrazkowy
|
||
Melissa Kay Glaze
rekwizytor
|
||
Nikki Hillhouse
rekwizytor
|
||
Sam Jones
rekwizytor
|
||
Cierra Madison
projektant wnętrz
|
||
Victor Marrone
główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork)
|
||
Brian McKissick
scenopis obrazkowy
|
||
Parker Morris
rekwizytor
|
||
David H. Nash
koordynator konstrukcji
|
||
Sabrina Petkus
rekwizytor
|
||
Alexander K. Riba
rekwizytor
|
||
Jason Sweers
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
James B. Appleton
dźwięk (Nowy Jork)
|
||
Kristin Catuogno
operator postsynchronu
|
||
Benjamin L. Cook
projektant dźwięku
|
||
Greg Crawford
mikser postsynchronu (Atlanta)
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu (Nowy Jork)
|
||
Chris Giles
mikser
|
||
Chris Jenkins
mikser ponownego nagrania
|
||
Jason C. Lewis
mikrofoniarz (druga ekipa)
|
||
Bryant Musgrove
mikrofoniarz (Nowy Jork)
|
||
Kurt Peterson
mikrofoniarz
|
||
Marcus Petruska
dźwięk
|
||
Peter Redding
mikser
|
||
Nick Roberts
mikser postsynchronu
|
||
Stokes Turner
dźwięk (druga ekipa)
|
||
Thomas Varga
mikser (Nowy Jork)
|
||
Beau Williams
mikser (dodatkowe zdjęcia) (Atlanta)
|
||
Dave Wilson
mikser postsynchronu (Atlanta)
|
||
Romar Bennett
nadzorca muzyki
|
||
Brent Brooks
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Bryan Brimecombe
technik
|
||
Keith Owen Harris
technik
|
||
Brandon Merlin
technik
|
||
Justyn David Miller
technik
|
||
Jossakeed Profit
technik
|
||
Rob Ricketts
efekty specjalne
|
||
Chris Sciacca
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Tom Stevenson
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Dean Tyrrell
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Russell Tyrrell
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Tom Akos
kaskader
|
||
David Alessi
kierowca precyzyjny
|
||
Jay Amor
układacz
|
||
Ben Aycrigg
kaskader
|
||
Nitasha Bhambree
kierowca kaskader
|
||
Trent Brya
kierowca kaskader
|
||
Donny Carrington
kaskader dublujący: Jessie T. Usher
|
||
Laurence Chavez
układacz
|
||
Trace Cheramie
kaskader
|
||
Jeremy Conner
kierowca kaskader
|
||
Blaise Corrigan
kaskader
|
||
Harry Corrigan
kaskader
|
||
Shawn Crowder
kierowca kaskader
|
||
Nick DeKay
kaskader dublujący: Matt Lauria
|
||
Michael Endoso
kaskader
|
||
Lex D. Geddings
kaskader
|
||
Carlos Guity
kaskader dublujący: Isaach De Bankolé
|
||
Jermaine Holt
kaskader
|
||
Niahlah Hope
kaskader dublujący: Adrienne C. Moore
|
||
Floyd Anthony Johns Jr.
kaskader
|
||
Nito Larioza
kaskader
|
||
Jean Claude Leuyer
kaskader
|
||
Marcus Lewis
kaskader
|
||
Jared Losano
kaskader dublujący: Ian Casselberry
|
||
Curtis Lyons
kaskader
|
||
Kortney Manns
kaskader
|
||
Hans Marrero
kaskader
|
||
Richard Marrero
kaskader
|
||
Jessica Medina
kaskader
|
||
Spencer Mulligan
kaskader
|
||
Declan Mulvey
kierowca kaskader
|
||
Niko Nedyalkov
kaskader
|
||
Yadi Nieves
kaskader dublujący: Luna Lauren Velez
|
||
Paul Andrew O'Connor
kaskader
|
||
Michael Ortiz
kaskader
|
||
Ricardo Perez
kierowca precyzyjny
|
||
Freddie Poole
kaskader
|
||
Taraja Ramsess
kaskader dublujący
|
||
Greg Rementer
kaskader
|
||
Delmar Reyna
kaskader dublujący: Alexandra Shipp
|
||
Eric R Salas
kaskader
|
||
Joseph Singletary
kaskader
|
||
Tim J. Smith
kaskader
|
||
Diandra Stoddard
kaskader
|
||
Eric Stratemeier
kaskader
|
||
Granger Summerset II
kaskader
|
||
Caroline Vexler
kierowca kaskader
|
||
Tara Feldstein
dobór obsady (Atlanta)
|
||
Chase Paris
dobór obsady (Atlanta)
|
||
Dan Cregan
zecer
|
||
Steve DiNozzi
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Grower
zecer
|
||
Bryan Haines
zecer
|
||
Brad Kalinoski
efekty wizualne
|
||
Gabriel Köerner
zecer
|
||
Chris LeDoux
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sean Pollack
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Francisco Ramirez
montaż efektów wizualnych
|
||
Jason Sanford
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Brock Shekelton
montaż efektów wizualnych
|
||
Paul Song
efekty wizualne
|
||
Kate Stauduhar
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Christian Wood
zecer
|
||
Hailie Yang
koordynator efektów wizualnych (asystent)
|
||
Nick Johnson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sean Baker
kaskader
|
||
Alan D'Antoni
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Lex D. Geddings
koordynator kaskaderów (dodatkowy)
|
||
Dean Grimes
kierowca kaskader
|
||
Aaron Joshua
kaskader
|
||
Tony Lazzara
kaskader
|
||
Trent Mayo
kierowca precyzyjny
|
||
Dave Moro
kierowca precyzyjny
|
||
Thomas Place
kierowca kaskader
|
||
Steven Ritzi
koordynator kaskaderów
|
7,0
|
|
Amy Stormant
kierowca precyzyjny
|
||
Najeedah Suber
kaskader dublujący: Mya
|
||
Dwight O. Campbell
operator kamery (asystent)
|
||
J. Christopher Campbell
operator kamery
|
||
J. Christopher Campbell
operator steadicam
|
||
Cooper Dunn
operator kamery
|
||
Christopher Duskin
operator kamery
|
||
Kyle Bono Kaplan
fotosista
|
||
Jon Ladd
oświetlenie (druga ekipa)
|
||
Callie Moore
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Daniel Murphy
oświetlenie
|
||
Jesse Roth
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Ryan Weisen
operator kamery (asystent)
|
||
Sterling Wiggins
operator kamery (asystent)
|
||
Sarah Konishi
dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork)
|
||
Kalas Pendergraft
dodatkowy dobór obsady
|
||
Heather A Taylor
dodatkowy dobór obsady
|
||
Chaun Archer
dubler: Adrienne C. Moore
|
||
Jeremy Fischer
księgowy (asystent)
|
||
Melanie Howard
dubler: Chivonne Michelle
|
||
Kevin Ingol
dubler
|
||
Timber Kislan
księgowy produkcji
|
||
Joshua Loiko
księgowy (asystent)
|
||
Andrea Mendez
księgowy (asystent)
|
||
Timothy O'Malley
księgowy (asystent)
|
||
Jejuan Smith
dubler
|
Pozostałe
Proszę czekać…