Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Wilson Chin | ||
Cheuk-Kei Chan
(asystent)
|
||
Amon Liu
(asystent)
|
||
Kam Yee Low
(asystent) (Malezja)
|
||
Michelle Yoon
(asystent) (Malezja)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Link Ling | ||
Damon Liu | ||
Carol Cheong | ||
Bear Tam | ||
Tyrian Yiu | ||
Kang Ha Yao
(historia)
|
||
Samantha Pui Kuan Wai
(ciągłość scenariusza)
|
||
Leung Wan Yi
(ciągłość scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Stanley Law
producent
|
||
Calinda Chan
producent wykonawczy
|
||
Alvin Chau
producent wykonawczy
|
||
Eddie Choi
producent wykonawczy
|
||
Men Wa Choi
producent wykonawczy
|
||
Donny Drig
producent wykonawczy
|
||
Zhong Yu Nan
producent wykonawczy
|
||
Alex Qong
producent wykonawczy
|
||
Weng Un Tang
producent wykonawczy
|
||
Kenneth Vun
producent wykonawczy
|
||
Charlie Kai-chung Wong
producent wykonawczy
|
||
Hai Tou Yong
producent wykonawczy
|
||
Alan Foo
współproducent (Malezja)
|
||
Jess Teong
współproducent
|
||
Chimmey Ka-Lok Chan
współproducent
|
||
Kwan Yin Roy Kwong
współproducent
|
||
Charlie Wing Fung Wong
współproducent
|
||
Paco Wong
współproducent
|
||
Kurt Cheung
kierownik produkcji
|
||
Heaven Ho
kierownik produkcji (Malezja)
|
||
Tango Chan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chapman Choi
nadzorca postprodukcji
|
||
Venice Ka-Sin Hui
koordynator postprodukcji
|
||
Charlotte Lok Man Chan
koordynator produkcji
|
||
Ivy Chan
koordynator produkcji (również Malezja)
|
||
Anita Lai-Ying Cheung
koordynator produkcji
|
||
Mandy Man Yi Cheung
koordynator produkcji
|
||
Joey Chung Yu Ho
koordynator produkcji
|
||
Kai-Shui Hung
koordynator produkcji
|
||
Gigi Wing Chi Lam
koordynator produkcji
|
||
Flora Au
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Stephanie Chan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Yogi Chong
kierownik produkcji (asystent) (Malezja)
|
||
Law Xiau Hui
kierownik produkcji (asystent) (Malezja)
|
||
Kent Leong
kierownik produkcji (asystent) (Malezja)
|
||
Shiau May Poon
kierownik produkcji (asystent) (Malezja)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Eliza Sam
Fa z drużyny D
|
||
Joyce Cheng
Honey z drużyny D / Oi-Yin Tang
|
||
Jeana Ho
Ting z drużyny D
|
||
Anita Chui
Ling-Ling / Pu-Ling Au z drużyny D
|
||
Mandy Pui-Man Ho
Ho z drużyny D
|
||
Cathryn Lee
Cat z drużyny D
|
||
Chris Tong
Iris z drużyny A
|
||
Jacky Cai
Kit
|
||
Ruoyu Wang
Royi
|
||
Jay Leung Jing
Madam Fong
|
||
Calinda Chan
Madam Kwong
|
||
Jacqueline Chong
Madam Tong
|
||
Cheung-Ching Mak
Sir Wong
|
||
Won-lung Ng
Roy z SDU
|
||
Aaron Aziz
Prezydent
|
||
Chun-Fung Chan
Lung
|
||
Hidy Yu
Zi Tung
|
||
Wai-Kwong Lo
Lider SDU
|
||
Terence Tsui
Kwong
|
||
Edward Ma
Ho
|
||
Aaron Chow
Man
|
||
Coco Yuen
Coco
|
||
Jenvine Ong
Jenvine
|
||
Annie Law
Annie
|
||
Yin Toshika Liu
Toshika
|
||
Kar Lok Chin
"Big Head"
|
||
Lam Hiu Feng
Pierre
|
||
Stephy Tang
Madam Fong 20 lat wcześniej
|
||
Sze-kei Yeung
Macy
|
||
Ka-Moon Chan
Rose
|
||
Jessica Cambensy
Jessica
|
||
Hazel Tong
Hazel
|
||
Margiela Kwok
Margiela
|
||
Owen Ng
Owen z SDU
|
||
Tina Shek
Kelnerka w kantynie
|
||
Steve Yap | ||
Feon Lai
Matka trzymana jako zakładnik
|
||
Siu-hei Chan
Syn trzymany jako zakładnik
|
||
Oscar Liu
Syn trzymany jako zakładnik
|
||
Angel Goh
Córka trzymana jako zakładnik
|
||
Sophia Fong
Córka trzymana jako zakładnik
|
||
Alvin Wong | ||
Veronique Lin
Młoda Zi Tung
|
||
Tan Hau Yen
Młody Lung
|
||
Fong Chor Yan
Madam
|
||
Cecelia Yan Lin | ||
Leong Siew Chin | ||
Noelle Lim | ||
Tay Chui Chui | ||
Terence Ho
Gangster
|
||
Matthieu Tan
Gangster
|
||
Wai Kei Lau
Gangster
|
||
Wong Tsun
Gangster
|
||
Weng Yan 'Elva' Ngai
Policjantka w akademii
|
||
Yeong Shu Ting
Policjantka w akademii
|
||
Fung Yan Cecilia
Policjantka w akademii
|
||
Chak Man Pang
Policjantka w akademii
|
||
Chew Lai Kie
Policjantka w akademii
|
||
Jeanne Kueh
Policjantka w akademii
|
||
Elene Ong
Policjantka w akademii
|
||
Evangelina Bong
Policjantka w akademii
|
||
Choi Il Hwa
Policjantka w akademii
|
||
Elvina Chua
Policjantka w akademii
|
||
Stily Goh
Policjantka w akademii
|
||
Karan Low
Policjantka w akademii
|
||
Lianne Tan
Policjantka w akademii
|
||
Lyon Teo
Policjantka w akademii
|
||
Casey Wong
Policjantka w akademii
|
||
Teh Chi Yan
Policjantka w akademii
|
||
Kok An Nie
Policjantka w akademii
|
||
Jasmine Koh
Policjantka w akademii
|
||
Vanessa Lim
Policjantka w akademii
|
||
Carron Kho
Policjantka w akademii
|
||
Kim Fukawa
Policjantka w akademii
|
||
Kelvin Ching-Ka Leung
Wolontariusz z Chin
|
||
Mandy Chong
Wolontariuszka z Chin
|
||
Papi Zak
Wolontariusz z Singapuru
|
||
Jessica Tai
Wolontariuszka z Malezji
|
||
J.C. Chee
Wolontariusz z Korei
|
||
Catherine Ang
Wolontariuszka z Korei
|
||
Melanie Mok
Modelka wolontariuszka
|
||
Kiyo Heah
Modelka wolontariuszka
|
||
Kenji Sawahii
Fałszywy prezydent
|
||
Chin Fong Yap
Starszy mężczyzna w hotelu
|
||
Toh Hon Mun
Członek SDU
|
||
Wong Soo Siong
Członek SDU
|
||
Luke Wong
Członek SDU
|
||
Kopi Chan
Członek SDU
|
||
Zack Tan
Członek SDU
|
||
Elson Tan
Członek SDU
|
||
Melvin Lau
Agent SDU
|
||
Chin Wah Ng
Agent SDU
|
||
Chan Chung Yiu
Agent SDU
|
||
Abel Ong
Student aplikujący do SDU
|
||
Adrian Ong
Student aplikujący do SDU
|
||
Terrence Teo
Student aplikujący do SDU
|
||
Nicholas Yap
Student aplikujący do SDU
|
||
Winson Lim
Student aplikujący do SDU
|
||
Esther Yeoh
Piękna policjantka
|
||
Wong Kok Chee
Policjant starszy rangą
|
||
Wong Ken Heng
Oficer na ceremonii
|
||
Wong Chen Chung
Oficer na ceremonii
|
||
Yap Eng Soon
Oficer na ceremonii
|
||
Kenny Chong
Oficer na ceremonii
|
||
Andy Cha
Oficer na ceremonii
|
||
Michelle Chan
Oficer na ceremonii
|
||
Oriana Wang
Oficer na ceremonii
|
||
Lawrence Poh
Oficer na ceremonii
|
||
Jackee Tan
Osobisty ochroniarz prezydenta
|
||
Simon Kong
Osobisty ochroniarz prezydenta
|
||
Low Hooi Cheong
Osobisty ochroniarz prezydenta
|
||
Raymond Chia
Osobisty ochroniarz prezydenta
|
||
Koh Kee Win
Osobisty ochroniarz prezydenta
|
||
Fai Ho
Osobisty ochroniarz prezydenta
|
||
Sam Yu-Sum Chan
Osobisty ochroniarz prezydenta
|
||
Alex Chai
Złodziej
|
||
Wong King Way
Złodziej
|
||
Jamy Chin Pooi Wuan
DeeJay
|
||
Lim Sin Chiew
Seksowna tancerka
|
||
Ludena Jintalan Calara
Seksowna tancerka
|
||
Mohd Nuzahan Bin Abdul Razak
Kierowca samochodu przewożącego więźniów
|
||
Sim Ping Goh | ||
Desmond Teng | ||
James Jian Xian Chung | ||
Chris Tang | ||
Sky Woon | ||
Wee Jung Long | ||
Yong Chong Seng | ||
Michael Lew | ||
Steve Low | ||
Samban Bin Ramli | ||
Ahmad Awin Zaizah Bin Zainal Abidri | ||
Nik Mohd Hams Bin Ahmad Radzy | ||
Noor Sharmilla Binti Kasbiani | ||
Ross Hassan
Osobisty ochroniarz fałszywego prezydenta
|
||
Michael Chin
Osobisty ochroniarz fałszywego prezydenta
|
||
Mohd Radzuan Yusri Bin Yunus
Osobisty ochroniarz fałszywego prezydenta
|
||
Muhamad Ridzwan Bin Abdullah
Osobisty ochroniarz fałszywego prezydenta
|
||
Eddie Cheung
Trener w akademii policyjnej (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Man Lung Choi
(kierownik zdjęć)
|
||
Jacky Hon Wai Chu
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Yung Lawrence
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Fung Chi Yuen
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Tak-Man Chan
(pomoc techniczna)
|
||
Man-Wai Pan
(pomoc techniczna)
|
||
William Wai Lam Wong
(pomoc techniczna)
|
||
Murugesan Chandra
(pomoc techniczna) (Malezja)
|
||
Yap Soon Hoe
(pomoc techniczna) (Malezja)
|
||
Soon Foo Low
(pomoc techniczna) (Malezja)
|
||
Ho Nam Chow
(pomoc techniczna)
|
||
Kok Wah Teo
(pomoc techniczna) (Malezja)
|
||
Chun Keat Thor
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Chi Ho Choi | ||
Kay Qing | ||
Kostiumy | Ocena | |
Yee Shuen Ng | ||
Sophia Ang
(nadzorca garderoby) (Malezja)
|
||
Kit Ling Chan
(garderoba)
|
||
Siu-Ying Ho
(garderoba)
|
||
Siu-ling Ma
(garderoba)
|
||
Goh Fui Mei
(garderoba) (asystent) (Malezja)
|
||
Woon Howe Min
(garderoba) (asystent) (Malezja)
|
||
Teoh Chye Shin
(garderoba) (asystent) (Malezja)
|
||
Carrie Teoh
(garderoba) (asystent) (Malezja)
|
||
Montaż | Ocena | |
Matthew Hui | ||
Muzyka | Ocena | |
Kwong Wing Chan
dyrektor muzyczny
|
||
Phil Robertson
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Lee Hoi Tak
charakteryzator
|
||
Leong Su Chin
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Soong Hung Kee
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Cheng Yin Ling
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Cindy Ng
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Lim Kah Nuan
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Kelly Phua
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Zims Tan
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Bryan Teh
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Teh Pin Xian
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Loo Wan Xin
charakteryzator (asystent) (Malezja)
|
||
Scenografia | Ocena | |
William Tian
scenograf
|
||
Yee Shuen Ng
dyrektor artystyczny
|
||
Chun-Yin Lau
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Satish Jay Menon
dyrektor artystyczny (asystent) (Malezja)
|
||
Kim Kwong Wong
główny rekwizytor
|
||
Alex Ng
główny rekwizytor (Malezja)
|
||
Kwok-Kit Chan
rekwizytor
|
||
Tak-Leung Chong
rekwizytor
|
||
Li Kwok Wa Coko
rekwizytor
|
||
Wai-Tat Pang
rekwizytor
|
||
Kam-Yu Wong
rekwizytor
|
||
Chin Seng Heng
rekwizytor (Malezja)
|
||
Tan Yong Pang
rekwizytor (Malezja)
|
||
Ang Ching Yee
rekwizytor (Malezja)
|
||
Yee Mun Bew
zbrojmistrz
|
||
She Kin Wa
zbrojmistrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Yusof Han Bin Mohd Hanafi Anam
operator dźwięku (asystent) (Malezja)
|
||
Fauzan Aziman Bin Lukman
operator dźwięku (Malezja)
|
||
Lawrence Chick
operator dźwięku (Malezja)
|
||
King Fai Choy
imitator dźwięku
|
||
Jas Fung
montaż dialogów
|
||
Ping Chuen Ip
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Chi-Hung Lai
mikser imitacji
|
||
Chi-Hung Lai
mikser ponownego nagrania
|
||
Chi-Hung Lai
projektant dźwięku
|
||
Hon Chiu Lam
imitator dźwięku
|
||
Wai Shun Lam
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Adrian Chit Cheung Lee
montaż dialogów
|
||
Danny Yu-Fai Lo
montaż dialogów
|
||
Meysi
imitator dźwięku
|
||
Kin-Fai Ng
operator dźwięku
|
||
Kok Yan Tan
operator dźwięku (asystent) (Malezja)
|
||
Kinson Tsang
projektant dźwięku
|
||
Chi Man Yu
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Tomy Yu
projektant efektów dźwiękowych
|
||
Simon Man Cheung Yuen
imitator dźwięku
|
||
Wing-Yuen Cheng
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Andrew Law
dobór obsady (asystent) (Malezja)
|
||
Bessie Cheuk
koordynator efektów wizualnych
|
||
Hong Xiu Xing
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ricky Leung
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Leo Lo
producent efektów wizualnych
|
||
Weng Hon Ip
efekty wizualne
|
||
Fong Win Liam Jessie
kaskader dublujący: Eliza Sam
|
||
Irawan bin Jufnil
kaskader dublujący: Aaron Aziz
|
||
Wing Hin Au
kaskader
|
||
Azlym Bin Aziz
kaskader
|
||
Kin Wing Chan
kaskader
|
||
Suk Wai Chau
kaskader
|
||
Lap-Fung Cheung
kaskader
|
||
Syahrul Izlan Bin Abdul Ghani
kaskader
|
||
Kam-Shan Keung
kaskader
|
||
Chin-Fung Leung
kaskader
|
||
Ka Hung Leung
kaskader
|
||
Chi Man Wong
kaskader
|
||
Chris Tang
kaskader (Malezja)
|
||
Desmond Teng
kaskader (Malezja)
|
||
Chung Jian Xan
kaskader (Malezja)
|
||
Hing-Hang Chan
fotosista (Malezja)
|
||
Tsz Ho Leung
fotosista
|
||
Teoh Chee Ming
fotosista (Malezja)
|
||
Thomas Thong
fotosista (Malezja)
|
||
Lap Man Chan
mistrz oświetlenia
|
||
Kim-Ho Chow
mistrz oświetlenia
|
||
Chiu Man Chun
mistrz oświetlenia
|
||
Chi-Chun Man
mistrz oświetlenia
|
||
Yun Keung Ng
mistrz oświetlenia
|
||
Ng Kok Wai
mistrz oświetlenia (Malezja)
|
||
Choy Chee Kong
mistrz oświetlenia (Malezja)
|
||
Chee Hor Ng
mistrz oświetlenia (Malezja)
|
||
Danny Pui Yuen Chiu
operator kamery
|
||
Huat Kim Lim
operator kamery (Malezja)
|
||
Chi-Fok Wan
oświetlenie
|
||
Wing-Lok Ho
operator kamery (asystent)
|
||
Wai Kit Chiam
operator kamery (asystent) (Malezja)
|
||
Eric Wei Xian Yap
operator kamery (asystent) (Malezja)
|
||
Kin Hei Hui
prowadzący ostrość
|
||
Zu Guo Hua
animator
|
||
Zeng Yan Hao
animator
|
||
Jian Hui
animator
|
||
Tang Shu Jing
animator
|
||
Si Tu Yong Kang
animator
|
||
Cai Pu Ling
animator
|
||
Yu Si Long
animator
|
||
Huang Liu Meng
animator
|
||
Tang Qian
animator
|
||
Patrick Chew
kierownik planu (Malezja)
|
||
Aly Tan
kierownik planu (Malezja)
|
||
Kwong Wing Chan
konsultant (muzyczny)
|
||
Jacky Hon Wai Chu
kolorysta
|
||
Fung Chi Yuen
kolorysta
|
||
Siu Kong Tsui
oświetlenie
|
Pozostałe
Proszę czekać…