Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Luis Puenzo | ||
Scenariusz | Ocena | |
Carlos Fuentes
(powieść)
|
||
Aída Bortnik
(scenopis)
|
||
Luis Puenzo
(scenopis)
|
||
Producenci | Ocena | |
Aktorzy | Ocena | |
Jane Fonda
Harriet Winslow
|
7,7
|
|
Gregory Peck
Ambrose Bierce
|
7,7
|
|
Jimmy Smits
Gen. Tomas Arroyo
|
||
Patricio Contreras
Płk Frutos Garcia
|
||
Jenny Gago
Kuna
|
||
Gabriela Roel
Księżyc
|
||
Sergio Calderón
Zacarias
|
7,0
|
|
Guillermo Ríos
Monsalvo
|
||
Jim Metzler
Ron
|
||
Anne Pitoniak
Pani Winslow
|
||
Pedro Armendáriz Jr.
Pancho Villa
|
6,0
|
|
Stanley Grover
Gen. Saunders
|
||
Josefina Echánove
Clementina
|
||
Pedro Damián
Kpt. Ovando
|
||
Maya Zapata
Dolores
|
||
José Olivares
Trinidad
|
||
Alicia del Lago
Żona Trinidada
|
||
Víctor Carpinteiro
Hilario
|
||
Salvador Sánchez
Floreal
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Kompozytorzy | Ocena | |
Kostiumy | Ocena | |
Enrique Villavicencio | ||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Raúl Sarmiento
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Kathryn Blondell
fryzjer
|
||
Bertha Chiu
fryzjer
|
||
Lee Harman
charakteryzator
|
||
Paul Huntley
perukarz
|
||
Alberto López
charakteryzator
|
||
Peggy Schierholz
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bruno Rubeo
scenograf
|
9,0
|
|
Stuart Wurtzel
scenograf
|
6,0
|
|
Scott Ritenour
dyrektor artystyczny
|
||
Tessa Davies
dekorator wnętrz
|
||
Jorge Sainz
dyrektor artystyczny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gregg Baxter
montaż imitacji
|
||
Steve Borne
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mick D'Andrea
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Carlos Delarios
mikser ponownego nagrania
|
||
Bruce Foster
montaż imitacji
|
||
Mark Gordon
montaż dźwięku
|
||
Taffy Haines
technik dźwięku
|
||
William Hartman
montaż dźwięku
|
||
Chris Jargo
montaż dźwięku
|
||
Michael J. Kohut
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom C. McCarthy
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Pedro Mejía
okablowanie
|
||
Jorge Palomino
mikrofoniarz
|
||
Aaron Rochin
mikser ponownego nagrania
|
||
Tommy Staples
mikrofoniarz
|
||
Bill Voigtlander
montaż postsynchronu
|
||
Don S. Walden
montaż dźwięku
|
||
Steve Kohler
operator imitacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mickey Gilbert
koordynator kaskaderów
|
||
John Hock
kaskader dublujący
|
||
Clint Lilley
kaskader dublujący
|
||
Karen Price
kaskader dublujący
|
||
Blair Burrows
kaskader
|
||
Danny Costa
kaskader
|
||
Bob K. Cummings
kaskader
|
||
Richard L. Duran
kaskader
|
||
Joe Finnegan
kaskader
|
||
Lance Gilbert
kaskader
|
||
Tim Gilbert
kaskader
|
||
Troy Gilbert
kaskader
|
||
Bruce W. Morgan
kaskader
|
||
James Pratt
kaskader
|
||
Bob Terhune
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…