Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Michał Rosa | ||
Piotr Starzak
(drugi reżyser)
|
||
Artur Gortatowski
(drugi reżyser)
|
||
Marta A. Zygadło
(drugi reżyser)
|
||
Piotr Szczerbic
(współpraca)
|
||
Anna Urbańczyk
(asystent)
|
||
Agata Chwaszczewska
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michał Rosa | ||
Tomasz Leszczyński
(tłumaczenie) (język rosyjski)
|
||
Izabela Gniewkowska-Müller
(tłumaczenie) (język niemiecki)
|
||
Agata Deka
(tłumaczenie) (język angielski)
|
||
Producenci | Ocena | |
Filip Bajon
producent
|
6,9
|
|
Dariusz Sidor
producent
|
||
Jacek Dąbrowski-Udziela
kierownik produkcji
|
||
Edyta Krajewska
nadzorca produkcji
|
||
Jacek Dąbrowski-Udziela
kierownik postprodukcji
|
||
Katarzyna Janus
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Artur Zgadzaj
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Joanna Lambert Harris
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Jakub Kopania
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Marcin Stich
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dominika Sowa
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aleksander Cebula
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Wiktoria Dynarek
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jędrzej Sabliński
postproducent
|
||
Rafał Golis
postproducent
|
||
Julia Skorupska
postproducent
|
||
Zofia Kielak
koordynator postprodukcji
|
||
Daria Bobak
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Agata Kulik
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Olga Pawińska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Agnieszka Kierkowska
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Tomasz Hagström
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Borys Szyc
Józef Piłsudski
|
6,7
|
|
Magdalena Boczarska
Maria Piłsudska, pierwsza żona Józefa
|
7,2
|
|
Jan Marczewski
Walery Sławek
|
||
Józef Pawłowski
Aleksander Sulkiewicz
|
||
Maria Dębska
Aleksandra Szczerbińska, partnerka Piłsudskiego
|
6,9
|
|
Tomasz Schuchardt
Aleksander Prystor
|
||
Kamil Szeptycki
Kazimierz Sosnkowski
|
||
Filip Kosior
Tadeusz Kasprzycki
|
||
Eliza Rycembel
Wanda Juszkiewiczówna, córka Marii Piłsudskiej
|
||
Tomasz Borkowski
Józef Kwiatek
|
7,0
|
|
Marcin Hycnar
Witold Jodko-Narkiewicz
|
6,9
|
|
Grzegorz Małecki
Szczucki
|
7,2
|
|
Krzysztof Stroiński
Omelczenko
|
7,5
|
|
Przemysław Bluszcz
Rybak
|
6,8
|
|
Łukasz Garlicki
Jędrzejewski
|
6,6
|
|
Krzysztof Chodorowski
Mazurkiewicz
|
||
Igor Kujawski
Landau
|
6,0
|
|
Mikołaj Kubacki
Okrzeja
|
||
Sebastian Pawlak
Demidowicz
|
6,0
|
|
Andrzej Szeremeta
Sanitariusz
|
||
Juliusz Chrząstowski
Michałowski, dziennikarz
|
||
Dawid Zawadzki
Lewandowski
|
||
Magdalena Osińska
Siostra Okrzei
|
||
Jędrzej Hycnar
Kostek
|
6,0
|
|
Milena Staszuk
Jadwiga, żona Prystora
|
||
Mateusz Rzeźniczak
Gorgol
|
||
Łukasz Szczepanowski
Gibalski
|
||
Jan Hrynkiewicz
Fijałkowski
|
||
Adrian Brząkała
Matejkiewicz
|
||
Marek Nędza
Czarkowski
|
||
Mariusz Gagatek
Galica
|
||
Hubert Kułacz
Arciszewski
|
||
Marcin Czarnik
Horwitz
|
||
Przemysław Stippa
Sachs
|
||
Waldemar Barwiński
Kon
|
||
Barbara Garstka
Estera Golde
|
||
Piotr Dąbrowski
Dr Jaworski
|
6,3
|
|
Marianna Zydek
Klementynka
|
||
Eryk Kulm
Boy hotelowy
|
7,0
|
|
Ryszard Łukowski
Recepcjonista
|
||
Marcin Kłęczek
Listonosz
|
||
Alina Chechelska
Bufetowa
|
||
Katarzyna Krzanowska
Matka we wsi pod Słomnikami
|
||
Dariusz Chojnacki
Ojciec we wsi pod Słomnikami
|
||
Jakub Bohosiewicz
Oficer przy Cytadeli
|
7,0
|
|
Maria Królewicz
Córka Piłsudskiego
|
||
Weronika Wachowska
Zula, uczennica Marii
|
||
Anita Tomczak
Młoda dziewczyna na Placu Grzybowskim
|
||
Aleksandra Posielężna
Młoda dziewczyna na Placu Grzybowskim
|
||
Paweł Janyst
Młody chłopak
|
||
Marcin Bubółka
Młody chłopak
|
6,0
|
|
Maciej Miszczak
Młody chłopak
|
||
Jakub Gola
Młody chłopak
|
||
Adam Wietrzyński
Młody chłopak
|
||
Emil Lipski
Młody chłopak
|
||
Konrad Kapica
Młody chłopak
|
||
Marcin Piotrowiak
Młody chłopak
|
||
Jakub Szlachetka
Młody chłopak
|
||
Bartosz Cieślik
Młody chłopak
|
||
Maciej Łomanowski
Młody chłopak
|
||
Tomasz Leszczyński
Pielęgniarz
|
||
Bogusław Hyś
Pielęgniarz
|
||
Małgorzata Kneć-Ajdukiewicz
Śpiewaczka
|
||
Marta Wiktorowska
Śpiewaczka
|
||
Patryk Śliskowski
Klarnecista
|
||
Sylwester Zawadzki
Gen. Markgrafski
|
||
Miłosz Kwiecień
Syn generała
|
||
Gabriela Oberbek
Młoda dziewczyna w zakładzie krawieckim
|
||
Dominika Handzlik
Dama
|
||
Martyna Kotarska
Dama
|
||
Arkadiusz Płachta
Wiedeński elegant
|
||
Jacek Paprzycki
Wiedeński elegant
|
||
Tomasz Mleczek
Żandarm na Placu Grzybowskim
|
||
Mateusz Karolak
Paryski dżentemen
|
||
Jacek Dąbrowski-Udziela
Bp Teodorowicz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Piotr Śliskowski |
6,0
|
|
Arkadiusz Płachta
(pomoc techniczna)
|
||
Eugeniusz Olszewski
(pomoc techniczna)
|
||
Cezary Jerzy Barbas
(pomoc techniczna)
|
||
Agnieszka Burszewska
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Gaudyn
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Marek Puzia
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Jakub Sztuk
(operator obrazu) (asystent)
|
||
Robert Parol
(pomoc techniczna)
|
||
Bartłomiej Szura
(pomoc techniczna)
|
||
Filip Jurzyk
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Robert Romaniuk
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Jan Urbański
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Paweł Zapisek
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Tomasz Nizielski
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Jakub Skrzypczyński
(pomoc techniczna)
|
||
Maciej Sowilski
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Rychter
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Cybula
(pomoc techniczna)
|
||
Mariusz Drążyk
(pomoc techniczna)
|
||
Konrad Kowalczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Konrad Płachta
(pomoc techniczna)
|
||
Jacek Tokarski
(pomoc techniczna)
|
||
Wilhelm Jelinek
(pomoc techniczna)
|
||
Alicja Chrzanowska
(pomoc techniczna)
|
||
Anna Gładkowska
(pomoc techniczna)
|
||
Piotr Hermanowski
(pomoc techniczna)
|
||
Cezary Lisowski
(pomoc techniczna)
|
||
Radosław Walas
(pomoc techniczna)
|
||
Sławomir Elwich
(pomoc techniczna)
|
||
Jan Gredal
(pomoc techniczna)
|
||
Marcin Studniarek
(pomoc techniczna)
|
||
Piotr Pawełczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Artur Żok
(pomoc techniczna)
|
||
Adrian Bałtowski
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Stefan Wesołowski | ||
Kostiumy | Ocena | |
Magdalena Biedrzycka | ||
Małgorzata Gwiazdecka | ||
Joanna Pamuła | ||
Luiza Lechnia-Szamałek
(drugi)
|
||
Renata Kiełbiowska
(drugi)
|
||
Maciej Pakuła
(drugi)
|
||
Izabela Dąbrowska
(współpraca)
|
||
Małgorzata Polak
(asystent)
|
||
Agnieszka Jagielińska-Bossowska
(militaria)
|
||
Aleksandra Wierzbicka
(asystent)
|
||
Agnieszka Kozyra
(asystent)
|
||
Katarzyna Rajtar
(współpraca)
|
||
Julia Jankun-Dopart
(współpraca)
|
||
Małgorzata Mech
(współpraca)
|
||
Sonia Wojas
(współpraca)
|
||
Edyta Jakubowska
(współpraca)
|
||
Aleksander Szamałek
(współpraca)
|
||
Małgorzata Chruściel
(współpraca)
|
||
Daniel Adamski
(garderoba)
|
||
Janusz Koprowiak
(garderoba)
|
||
Daniel Zarębski
(garderoba)
|
||
Grzegorz Rosiak
(garderoba)
|
||
Sławomir Trojanowski
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Rafał Listopad |
6,0
|
|
Sebastian Korwin-Kulesza
(asystent)
|
||
Michał Krajewski
(mastering)
|
||
Kamil Rutkowski
(nadzorca digital intermediate)
|
||
Maciej Mika
(nadzorca digital intermediate)
|
||
Bartosz Kanadys
(konforming)
|
||
Kamil Komorek
(konforming)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Małgorzata Wójcik
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Piotr Nowicki
wykonawca muzyki (fortepian)
|
||
Oliwier Andruszczenko
wykonawca muzyki (klarnet) (basklarnet)
|
||
Łukasz Gruba
wykonawca muzyki (tuba)
|
||
Alena Iwańczuk
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Alisa Kopac
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Klaudia Kowacz
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Bogdan Kwiatek
wykonawca muzyki (puzon)
|
||
Jan Lewandowski
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Tomasz Mrowiński
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Mariusz Mruczek
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Anna Pasić
wykonawca muzyki (harfa)
|
||
Tomasz Pozorski
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Maciej Sionkowski
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Anna Śmiszek-Wesołowska
wykonawca muzyki (wiolonczela)
|
||
Olgierd Walicki
wykonawca muzyki (kontrabas)
|
||
Stefan Wesołowski
wykonawca muzyki (skrzypce) (fortepian)
|
||
Tomasz Wesołowski
wykonawca muzyki (fagot) (kontrafagot)
|
||
Hubert Zemler
wykonawca muzyki (perkusja)
|
||
Julia Ziętek
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Dariusz Krysiak
charakteryzator
|
6,0
|
|
Mirosława Wojtczak
charakteryzator osobisty: Borys Szyc
|
||
Hanna Leśna
charakteryzator (drugi)
|
||
Zuzanna Stefańska
charakteryzator (drugi)
|
||
Agnieszka Kukułka
charakteryzator (asystent)
|
||
Agnieszka Obstawska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Waldemar Pokromski
projektant makijażu
|
7,0
|
|
Krystyna Adamska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Ewa Bernatowicz
charakteryzator (współpraca)
|
||
Stanisław Doliński
charakteryzator (współpraca)
|
||
Anna Dowhań
charakteryzator (współpraca)
|
||
Yana Hrom
charakteryzator (współpraca)
|
||
Monika Jan-Łechtańska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Milena Jura
charakteryzator (współpraca)
|
||
Iwona Karpińska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Monika Kopta
charakteryzator (współpraca)
|
||
Irena Kowal
charakteryzator (współpraca)
|
||
Alicja Kozłowska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Wioletta Krysiak
charakteryzator (współpraca)
|
||
Joanna Łopatowska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Błażej Pintara
charakteryzator (współpraca)
|
||
Magdalena Trzmiel
charakteryzator (współpraca)
|
||
Daniel Adamski
charakteryzator
|
||
Krzysztof Sowiński
charakteryzator
|
||
Marek Koślacz
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ryszard Melliwa
scenograf
|
6,0
|
|
Łukasz Trzciński
scenograf
|
||
Katarzyna Dobrowolska
dekorator wnętrz
|
||
Jan Topczewski
scenopis obrazkowy
|
||
Kamila Grzybowska-Sosnowska
scenograf (drugi)
|
||
Marta Kazimierczak
scenograf (drugi)
|
||
Jacek Rękosiewicz
scenograf (drugi)
|
||
Robert Plusser
scenograf (współpraca)
|
||
Adam Nowakowski
rekwizytor
|
||
Igor Wodzyński
rekwizytor (asystent)
|
||
Paweł Wojciszke
rekwizytor (asystent)
|
||
Kamil Kędziora
rekwizytor (asystent)
|
||
Ryszard Idzik
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jakub Pączek
główny konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Symela
główny konstruktor dekoracji
|
||
Marek Spychała
główny konstruktor dekoracji
|
||
Bogdan Dulak
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Betnerowicz
konstruktor dekoracji
|
||
Marek Maciaś
konstruktor dekoracji
|
||
Marcin Nosal
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Szołtysik
konstruktor dekoracji
|
||
Grzegorz Nieć
konstruktor dekoracji
|
||
Krzysztof Dulak
konstruktor dekoracji
|
||
Jakub Bossowski
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Adam Różański
rekwizytor (współpraca) (Łódź)
|
||
Wojciech Kostrzewa
rekwizytor
|
||
Jakub Żuberek
rekwizytor (współpraca)
|
||
Tomasz Kochana
rekwizytor (współpraca) (Kraków)
|
||
Robert Lempart
rekwizytor (współpraca) (Kraków)
|
||
Jan Barański
rekwizytor (współpraca) (Łódź)
|
||
Marcin Wituła
rekwizytor (współpraca) (Łódź)
|
||
Kamil Karasek
rekwizytor (współpraca) (Łódź)
|
||
Łukasz Zaworski
rekwizytor (współpraca) (Łódź)
|
||
Kamil Mićka
rekwizytor (dodatkowy)
|
||
Adam Rychtarczyk
konstruktor dekoracji
|
||
Jan Regiec
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Miechurski
konstruktor dekoracji
|
||
Sławomir Mazurek
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Betnerowicz jr
konstruktor dekoracji
|
||
Mateusz Maślanka
konstruktor dekoracji
|
||
Robert Drąg
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Jekiełek
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Wawro
konstruktor dekoracji
|
||
Dariusz Hytroś
konstruktor dekoracji
|
||
Rajmund Stawarz
konstruktor dekoracji
|
||
Henryk Spychała
konstruktor dekoracji
|
||
Marek Król
konstruktor dekoracji
|
||
Alfred Lüdert
konstruktor dekoracji
|
||
Zbigniew Pietrucha
konstruktor dekoracji
|
||
Jan Świderski
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Szleiermacher
konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Szlesiński
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Piotr Domaradzki
dźwięk
|
||
Marcin Jachyra
dźwięk
|
||
Tomasz Dukszta
montaż muzyki
|
1,0
|
|
Barbara Domaradzka
dźwięk
|
||
Piotr Fede
mikrofoniarz
|
||
Remidiusz Botiuk
mikrofoniarz
|
||
Mariusz Dziedzic
mikrofoniarz
|
||
Barbara Domaradzka
projektant dźwięku
|
||
Michał Kosterkiewicz jr
montaż dialogów
|
||
Maciej Krakówka
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jan Chojnacki
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Maciej Krakówka
operator postsynchronu
|
||
Michał Kosterkiewicz
operator dźwięku
|
||
Piotr Domaradzki
operator dźwięku
|
||
Piotr Łukaszewski
operator muzyki
|
||
Tomasz Dukszta
operator muzyki
|
1,0
|
|
Michał Kosterkiewicz jr
mikser dialogów
|
||
Barbara Domaradzka
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jan Chojnacki
efekty dźwiękowe
|
||
Jan Chojnacki
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Maciej Krakówka
efekty dźwiękowe
|
||
Miłosz Bogić
efekty dźwiękowe
|
||
Dominika Czajkowska
efekty dźwiękowe
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Radosław Rekita
nadzorca efektów specjalnych
|
5,0
|
|
Marcin Kolendo
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Arkadiusz Rośczak
pirotechnik
|
||
Bartosz Rośczak
pirotechnik
|
||
Krzysztof Buczek
pirotechnik
|
||
Arkadiusz Rekita
efekty specjalne
|
||
Rajdeep Singh
efekty specjalne
|
||
Siddharth Singh
efekty specjalne
|
||
Lewis Marks
producent efektów specjalnych (asystent)
|
||
Jade Carter
producent efektów specjalnych (asystent)
|
||
Maciej Bieńkowski
efekty specjalne
|
||
Paweł Kopka
efekty specjalne
|
||
Emil Kosiński
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Marcin Duraj
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Piotr Mank
efekty specjalne (współpraca)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ewa Brodzka
dobór obsady
|
||
Piotr Śliskowski
operator kamery
|
6,0
|
|
Cyprian Śliskowski
operator kamery
|
||
Arkadiusz Fudali
operator kamery (asystent)
|
||
Marcin Boguszewski
operator kamery (asystent)
|
||
Paweł Skrobot
mistrz oświetlenia
|
||
Tomasz Frankowski
oświetlenie
|
||
Mariusz Garbar
oświetlenie
|
||
Michał Kozon
oświetlenie
|
||
Robert Kwiecień
oświetlenie
|
||
Ksawery Kaliski
projekt czołówki
|
||
Jarosław Sosiński
fotosista
|
||
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
|
||
Kamil Pardo
koordynator kaskaderów
|
||
Małgorzata Krupa
koordynator kaskaderów
|
||
Łukasz Czubak
kaskader
|
||
Jarosław Golec
kaskader
|
||
Paweł Jabłoński
kaskader
|
||
Paweł Jusiński
kaskader
|
||
Beata Krzemińska
treser zwierząt
|
||
Maciej Kwiatkowski
kaskader
|
||
Andrzej Środziński
kaskader
|
||
Agnieszka Rabiej
modelarz cyfrowy
|
||
Cezary Zagrodzki-Kulczyk
oświetlenie (współpraca)
|
||
Paweł Bielecki
oświetlenie (współpraca)
|
||
Paweł Dębowski
oświetlenie (współpraca)
|
||
Łukasz Kaczmarczyk
oświetlenie (współpraca)
|
||
Adam Karczewski
oświetlenie (współpraca)
|
||
Marcin Macioszek
oświetlenie (współpraca)
|
||
Marcin Matylla
oświetlenie (współpraca)
|
||
Dariusz Wojas
oświetlenie (współpraca)
|
||
Michał Herman
kolorysta
|
||
Ksawery Kaliski
napisy
|
||
Maciej Mika
napisy
|
||
Adrian Kujda
producent efektów wizualnych
|
||
Radosław Rekita
nadzorca efektów wizualnych
|
5,0
|
|
Prashant Verma
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Krzysztof Rekita
modelarz cyfrowy
|
6,0
|
|
Wiesław Dolijko
modelarz cyfrowy
|
||
Krzysztof Grygowski
główny zecer
|
6,0
|
|
Michał Wojtasik
zecer
|
||
Karolina Jeromin
zecer
|
||
Yuri Vasilyev
zecer
|
||
Zofia Krasnopolska-Wesner
konsultant (ds. historycznych)
|
||
Jakub Chilczuk
producent efektów wizualnych
|
||
Josh Sykes
producent efektów wizualnych
|
||
Marcin Kolendo
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sonny Menga
montaż efektów wizualnych
|
||
Alicia Abril Carrera
montaż efektów wizualnych
|
||
Reno Cicero
efekty wizualne
|
||
Chris Lovell
efekty wizualne
|
||
Andrea Perisano
efekty wizualne
|
||
Roni Rodrigues
efekty wizualne
|
||
Felicia Petersen
efekty wizualne
|
||
Ollie Turner
efekty wizualne
|
||
Steve Molloy
efekty wizualne
|
||
Anna Malarowska
konsultant (muzyka)
|
||
Monika Graf
konsultant (muzyka) (współpraca)
|
||
Joanna Krauze
konsultant (ds. scenariusza)
|
||
Michał Janik
konsultant (ds. scenariusza) (ds. postaci Józefa Piłsudskiego)
|
||
Grzegorz Nowik
konsultant (ds. postaci Józefa Piłsudskiego)
|
||
Tomasz Mleczek
kaskader
|
||
Andrzej Stawarz
konsultant (ds. postaci Józefa Piłsudskiego)
|
||
Paweł Rozdżestwieński
konsultant (ds. historycznych)
|
||
Jacek Haber
konsultant (ds. pojazdów historycznych)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant (ds. BHP)
|
||
Tomasz Leszczyński
konsultant (ds. języka rosyjskiego)
|
||
Izabela Gniewkowska-Müller
konsultant (ds. języka niemieckiego)
|
||
Agata Deka
napisy
|
||
Małgorzata Krupa
kaskader
|
||
Michał Krzyżkowiak
kaskader
|
||
Tomasz Lipski
kaskader
|
||
Kajetan Miros
kaskader
|
||
Dariusz Obrębski
kaskader
|
||
Konrad Ostrowski
kaskader
|
||
Kamil Pardo
kaskader
|
||
Joanna Różańska
kaskader
|
||
Paweł Staszewski
kaskader
|
||
Tomasz Wesołowski
kaskader
|
||
Sylwester Zawadzki
kaskader
|
||
Kamil Borowy
kaskader
|
||
Kamil Ciskowski
kaskader
|
||
Jakub Chrząszcz
kaskader
|
||
Artur Dudziak
kaskader
|
||
Tomasz Drężek
kaskader
|
||
Jerzy Filipiak
kaskader
|
||
Dariusz Franiczek
kaskader
|
||
Karolina Glinka
kaskader
|
||
Kinga Glinka
kaskader
|
||
Zbigniew Gorzęba
kaskader
|
||
Rafał Grala
kaskader
|
||
Mateusz Kanclerz
kaskader
|
||
Michał Kosek
kaskader
|
||
Arkadiusz Kulesza
kaskader
|
||
Kamil Lasota
kaskader
|
||
Marta Marczewska
kaskader
|
||
Kamil Milewski
kaskader
|
||
Łukasz Nienałtowski
kaskader
|
||
Mateusz Nienałtowski
kaskader
|
||
Cezary Pardo
kaskader
|
||
Daniel Pawłowski
kaskader
|
||
Daniel Pendziałek
kaskader
|
||
Patryk Pietraczyk
kaskader
|
||
Michał Rosiak
kaskader
|
||
Józef Smoliński
kaskader
|
||
Łukasz Szmigiel
kaskader
|
||
Emilia Wysocka
kaskader
|
||
Jakub Zakrzewski
kaskader
|
||
Jerzy Zaręba
kaskader
|
||
Andrzej Zawada
kaskader
|
||
Adam Żach
kaskader
|
||
Mateusz Żywiec
kaskader
|
||
Tomasz Matusiak
dodatkowy dobór obsady
|
||
Małgorzata Wrona
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Ernest Walczyński
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Piotr Świętochowski
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Agnieszka Wawrzonek
koordynator dodatkowego doboru obsady
|
||
Izabela Szpilka
dodatkowy dobór obsady (Małopolska)
|
||
Ewelina Kukuczka
koordynator dodatkowego doboru obsady (Małopolska)
|
||
Elżbieta Szybowska
koordynator dodatkowego doboru obsady (Małopolska)
|
||
Katarzyna Ignatiuk
koordynator dodatkowego doboru obsady (Małopolska)
|
||
Paweł Mlak
koordynator dodatkowego doboru obsady (Małopolska)
|
||
Daniel Adamski
kierownik planu
|
||
Tomasz Tsirbe
dyżurny planu
|
||
Dariusz Kardaś
dyżurny planu
|
||
Adam Tomasik
dyżurny planu
|
||
Tomasz Paluch
dyżurny planu (współpraca)
|
||
Małgorzata Zdziarska
sekretariat planu
|
||
Danuta Kujawska
księgowy
|
||
Joanna Marzec
księgowy
|
Pozostałe
Proszę czekać…