Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
David Jackson | ||
David Eric Chapman
(asystent)
|
||
Chad Goyette
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Blaine Chiappetta | ||
Katri Billard
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Danny Roth
producent
|
||
Damiano Tucci
producent
|
||
Tiziano Tucci
współproducent
|
||
Margret H. Huddleston
producent wykonawczy
|
||
Michael J. Wickham
kierownik produkcji
|
||
Beau Johnson
kierownik produkcji
|
||
Leah Farrar
koordynator produkcji
|
||
Kylie Paul
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sarah Rummel
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Benjamin Zalusky
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Erin Cahill
Megan
|
||
Justin Bruening
Nash
|
||
Catherine Corcoran
Audrey Marvin
|
||
Alan Pontes
Brandon
|
||
Rachel Rhodes-Devey
Bethany
|
||
Jim O'Hare
Daniel Marvin
|
||
Ann Osmond
Peggy Marvin
|
||
Samarah Conley
Ivy
|
||
Chantal Maurice
Lane Castle
|
||
Daniel Ferrara
Randy
|
||
Rob Figueroa
George
|
||
Ashlyn Alessi
Nastolatka w sklepie z zabawkami (niewymieniony w czołówce)
|
||
Adline Jennings
Klientka w sklepie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Brian Shanley | ||
Dirt Haehnel
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Claude Foisy | ||
Thomas Andrew Gallegos
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Brittany Loar | ||
Jevyn Nelms | ||
Teresa Lee
(nadzorca garderoby)
|
||
Montaż | Ocena | |
Muzyka | Ocena | |
Claude Foisy
aranżer
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Lani Barry
główny charakteryzator
|
||
Yesim 'Shimmy' Osman
nadzorca stylizacji
|
||
Erica Pearce
nadzorca charakteryzacji
|
||
Doria Riker
charakteryzator
|
||
Jaime Gruber
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Anna Kathleen
scenograf
|
||
Alanna Wray McDonald
dekorator wnętrz
|
||
Tim Bruno
główny rekwizytor
|
||
Deanna Leblanc
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Deana LeBlanc
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bob Bronow
mikser ponownego nagrania
|
||
Bob Costanza
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dave Goetter
montaż dialogów
|
||
Dave Goetter
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Dave Goetter
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kyle Lane
mikser postsynchronu
|
||
Samuel O'Sullivan
mikrofoniarz
|
||
Scott Cochran
mikser muzyki
|
||
Joe Cantor
mikser
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Stephen Powers
koordynator efektów specjalnych
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Heidi K. Eklund
dobór obsady
|
||
Michael Testa
dobór obsady
|
||
Matthew Gardocki
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Richard Auth
oświetlenie
|
||
Brian Barney
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Belardi
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Belardi
prowadzący ostrość
|
||
Graham Burt
operator kamery
|
||
Graham Burt
prowadzący ostrość
|
||
Adam Gonzalez
operator kamery
|
||
Adam Gonzalez
prowadzący ostrość
|
||
Nick Jablonski
elektryk
|
||
Alejandro Lazare
operator kamery (asystent)
|
||
Reed Ratynski
oświetlenie (asystent)
|
||
Todd Antonio Somodevilla
operator kamery
|
||
Larissa Mair
dobór obsady
|
||
Shawn Hennessey Nadeau
dobór obsady (asystent)
|
||
Colleen Rush
dodatkowy dobór obsady
|
||
Joel Ides
kolorysta
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…