Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Likarion Wainaina | ||
Barbara Karuana
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Ian Kithinji
(asystent)
|
||
Tony N. Kung'u
(asystent)
|
||
Kennedy Munene
(asystent)
|
||
Manuel Siebert
(asystent)
|
||
Ivy Thungu
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Wanjeri Gakuru | ||
Silas Miami | ||
Kamau Wa Ndung'u | ||
Mugambi Nthiga | ||
Likarion Wainaina
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Sarika Hemi Lakhani
producent
|
||
Marie Steinmann-Tykwer
producent
|
||
Tom Tykwer
producent
|
6,8
|
|
Ginger Wilson
producent
|
||
Guy Wilson
producent
|
||
Edwin Kariuki
kierownik produkcji
|
||
Sebastian Bonde
nadzorca postprodukcji
|
||
Juliana Kabua
koordynator produkcji
|
||
Arthur Sanya Muiruri
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Stycie Waweru
Jo
|
||
Marrianne Nungo
Kathryn
|
||
Nyawara Ndambia
Mwix
|
||
Johnson Gitau Chege
Mike
|
||
Humphrey Maina
Pato
|
||
Joseph Omari
Przewodniczący
|
||
Rita Njenga
Nyanya
|
||
Dinah Githinji
Anne
|
||
Nellex Nderitu
Titus
|
||
Edna Daisy Nguka
Josephine
|
||
Peris Wambui
Caro
|
||
Mercy Kariuki
Soni
|
||
Cindy Kahura
Halima
|
||
Nick Mwathi
Wieśniak
|
||
Muriithi Mwangi
Wieśniak
|
||
Martin Nyakabete
Wieśniak
|
||
Joseph Wairimu
Rico
|
||
Isaya Evans
Ordynator szpitala
|
||
Manuel Siebert
Lekarz
|
||
Michael Bahati
Njuguna
|
||
Meshack Omondi
Bryo
|
||
Elsie Wairimu
Charlo
|
||
John Gathinya
Ozil
|
||
Francis Githinji
Toni
|
||
Jubilant Elijah
Kush
|
||
Euphine Akoth Odhiambo
Piłkarka
|
||
Mary Njeri Mwangi
Piłkarka
|
||
Benedict Musau
Piłkarz
|
||
Yu Long Hu
Zawodnik kung fu
|
||
Biqun Su
Zawodnik kung fu
|
||
Likarion Wainaina
Motocyklista
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Enos Olik | ||
Volker Tittel | ||
Paul Atoni
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Sean Peevers | ||
Kostiumy | Ocena | |
Scolastica Namwai | ||
Sophie Oprisano
(nadzorca kostiumów)
|
||
Claudia Kimani
(asystent)
|
||
Edwina Ndiba
(garderoba)
|
||
Montaż | Ocena | |
Christian Krämer | ||
Charity Kuria | ||
Albert Theuri
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Mercy Ng'endo
nadzorca charakteryzacji
|
||
Alice Jones
nadzorca charakteryzacji
|
||
Njeri Gatheru
charakteryzator
|
||
Wachira wa Kahihia
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Neha Manoj Shah
scenograf
|
||
Hakim Abdi
dyrektor artystyczny
|
||
Joel Mwangi
scenograf (asystent)
|
||
Isaac M. Njue
główny rekwizytor
|
||
Eugene Oyoo
scenograf (asystent)
|
||
Randall Pohler
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Nyombi Andrew
mikser (druga ekipa)
|
||
Florian Beck
mikser ponownego nagrania
|
||
Florian Holzner
projektant dźwięku
|
||
Bernhard Joest
nadzorca dźwięku
|
||
Nesta Negus
mikrofoniarz
|
||
John Njoroge
mikrofoniarz
|
||
Grishon Onyango
mikser
|
||
Peter Sandmann
imitator dźwięku
|
||
Moritz Unger
operator imitacji
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kamau Ndungu
dobór obsady
|
||
Jana Fitzner
kamerzysta (asystent)
|
||
Antony Kariuki
kamerzysta (asystent) (druga ekipa)
|
||
Joseph Muonda
mistrz oświetlenia
|
||
Eric Mwangi
kamerzysta (asystent)
|
||
Paul Ndungu
operator steadicam (asystent)
|
||
Albert Nyakundi
operator kamery (druga ekipa)
|
||
Saul Ogada
oświetlenie
|
||
Lucas Sakwa
kamerzysta (asystent)
|
||
Frederick Warui
kamerzysta (asystent) (druga ekipa)
|
||
Mohamed Zain
operator steadicam
|
||
Brenda Muthoni
dobór obsady (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…