Reżyseria | Odcinki | Ocena | |
---|---|---|---|
Brad Turner
(reżyser drugiej ekipy)
|
14 odcinków
2016 - 2017 |
5,0
|
|
James Marshall |
6 odcinków
2016 - 2017 |
||
Phil Jones
(asystent)
|
4 odcinki
2016 |
||
Joshua Watkins
(asystent)
|
4 odcinki
2016 |
||
Renata Blaich
(asystent)
|
4 odcinki
2016 |
||
Ricky Silvester
(asystent)
|
3 odcinki
2016 |
||
Ngaire Woods
(asystent)
|
3 odcinki
2016 |
||
Matt Johnston
(asystent)
|
3 odcinki
2016 |
||
Anton Steel
(asystent) (druga ekipa)
|
3 odcinki
2016 |
||
Rebecca Webb
(asystent) (druga ekipa)
|
3 odcinki
2016 |
||
Jonathan Liebesman |
2 odcinki
2016 |
6,5
|
|
Toa Fraser |
2 odcinki
2017 |
||
Jesse Warn |
2 odcinki
2016 |
||
Toby Pease
(asystent)
|
2 odcinki
2016 |
||
Emma Hinton
(asystent)
|
2 odcinki
2016 |
||
Scenariusz | Odcinki | Ocena | |
Alfred Gough
(również) (twórca)
|
13 odcinków
2016 - 2017 |
6,0
|
|
Miles Millar
(również) (twórca)
|
13 odcinków
2016 - 2017 |
6,0
|
|
Terry Brooks
(książki)
|
12 odcinków
2016 - 2017 |
||
Evan Endicott |
6 odcinków
2016 - 2017 |
||
Josh Stoddard |
5 odcinków
2016 - 2017 |
||
April Blair |
3 odcinki
2016 - 2017 |
||
Elle Triedman |
2 odcinki
2017 |
||
Zander Lehmann |
1 odcinek
2016 |
||
Deanna Kizis |
1 odcinek
2016 |
||
Javier Grillo-Marxuach |
1 odcinek
2017 |
||
Matt Lambert |
1 odcinek
2017 |
||
Producenci | Odcinki | Ocena | |
Brad Turner
producent wykonawczy / współproducent wykonawczy
|
20 odcinków
2016 - 2017 |
5,0
|
|
David Blocker
producent wykonawczy / współproducent wykonawczy / kierownik produkcji
|
20 odcinków
2016 - 2017 |
||
Kimberly Boyd
producent / współproducent
|
20 odcinków
2016 - 2017 |
||
Alfred Gough
producent wykonawczy
|
18 odcinków
2016 - 2017 |
6,0
|
|
Miles Millar
producent wykonawczy
|
18 odcinków
2016 - 2017 |
6,0
|
|
Jessica Petelle
współproducent / koordynator produkcji
|
12 odcinków
2016 - 2017 |
||
Evan Endicott
konsultant produkcji
|
10 odcinków
2016 |
||
Matthew Okumura
współproducent
|
10 odcinków
2016 |
||
Jenna Santoianni
producent
|
10 odcinków
2016 |
||
Josh Stoddard
konsultant produkcji
|
10 odcinków
2016 |
||
April Blair
współproducent wykonawczy
|
10 odcinków
2016 |
||
Tim Scanlan
producent
|
10 odcinków
2016 |
||
Dan Farah
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2016 |
||
Gene Stein
producent wykonawczy
|
10 odcinków
2016 |
||
Tom Flores
producent towarzyszący / współproducent
|
10 odcinków
2016 |
||
Simon Ambridge
kierownik produkcji
|
10 odcinków
2016 |
||
Elle Triedman
współproducent wykonawczy
|
10 odcinków
2017 |
||
Axel Paton
zastępca producenta
|
10 odcinków
2017 |
||
Andre Coutu
zastępca producenta
|
10 odcinków
2017 |
||
Melanie Turner
producent liniowy
|
10 odcinków
2017 |
||
Terry Brooks
producent wykonawczy
|
8 odcinków
2016 |
||
Stewart Till
producent wykonawczy
|
8 odcinków
2016 |
||
Jon Favreau
producent wykonawczy
|
8 odcinków
2016 |
7,2
|
|
Jonathan Liebesman
producent wykonawczy
|
8 odcinków
2016 |
6,5
|
|
Tim Coddington
producent
|
5 odcinków
2016 |
||
Emanuel Fidalgo
nadzorca postprodukcji
|
5 odcinków
2016 |
||
Andrew Cochrane
nadzorca produkcji
|
3 odcinki
2016 |
||
Bonnie Blake
koordynator produkcji
|
3 odcinki
2016 |
||
Karsha Taka
koordynator produkcji (asystent)
|
3 odcinki
2016 |
||
Paul Fleming
kierownik produkcji
|
3 odcinki
2016 |
||
David Gardner
producent
|
2 odcinki
2016 |
||
Michael Berner
współproducent
|
2 odcinki
2016 |
||
Adam Pineless
koordynator produkcji
|
2 odcinki
2016 |
||
Gemma Duncan
producent wykonawczy (asystent)
|
2 odcinki
2016 |
||
May Nejati
koordynator produkcji
|
2 odcinki
2016 |
||
Kylie Gaudin
koordynator produkcji (asystent)
|
2 odcinki
2016 |
||
Rosie Smith
koordynator produkcji (asystent)
|
1 odcinek
2016 |
||
Randall Smith
koordynator postprodukcji
|
1 odcinek
2016 |
||
Aktorzy | Odcinki | Ocena | |
Austin Butler
Wil Ohmsford
|
20 odcinków
2016 - 2017 |
||
Ivana Baquero
Eretria
|
20 odcinków
2016 - 2017 |
||
Manu Bennett
Allanon / Warlock Lord
|
20 odcinków
2016 - 2017 |
8,3
|
|
Aaron Jakubenko
Ander Elessedil
|
19 odcinków
2016 - 2017 |
||
Marcus Vanco
Bandon
|
17 odcinków
2016 - 2017 |
||
Poppy Drayton
Amberle Elessedil
|
12 odcinków
2016 - 2017 |
6,0
|
|
Melise
Mareth
|
10 odcinków
2017 |
4,0
|
|
Emilia Burns
Komandor Tilton
|
10 odcinków
2016 |
3,0
|
|
Vanessa Morgan
Lyria
|
9 odcinków
2017 |
||
Daniel MacPherson
Arion Elessedil
|
9 odcinków
2016 |
||
Gentry White
Garet Jax
|
9 odcinków
2017 |
||
Jed Brophy
Dagda Mor
|
8 odcinków
2016 |
6,0
|
|
Brooke Williams
Catania
|
8 odcinków
2016 - 2017 |
6,3
|
|
John Rhys-Davies
Eventine Elessedil
|
8 odcinków
2016 |
7,2
|
|
Caroline Chikezie
Królowa Tamlin / Królowa Tamlin
|
7 odcinków
2017 |
3,0
|
|
James Remar
Cephelo
|
6 odcinków
2016 |
7,0
|
|
Graham Vincent
Grandal
|
6 odcinków
2017 |
||
Desmond Chiam
Generał Riga / Gen. Riga
|
5 odcinków
2017 |
||
Mark Mitchinson
Flick Ohmsford
|
5 odcinków
2016 - 2017 |
6,0
|
|
Joshua Randall
Reaper / Nok
|
5 odcinków
2016 |
||
Andrew Grainger
Cogline
|
5 odcinków
2017 |
||
Ben Fransham
Red Wraith / Black Wraith / Czarne widmo
|
5 odcinków
2017 |
||
Erroll Shand
Valcaa
|
5 odcinków
2017 |
||
Miranda Wilson
Kael
|
4 odcinki
2016 |
||
Calvin Tuteao
Elder Stor
|
4 odcinki
2017 |
||
Mattias Inwood
Lorin
|
3 odcinki
2016 |
||
Gary Young
Went
|
3 odcinki
2016 |
||
Jared Turner
Slanter
|
3 odcinki
2016 |
||
James Trevena
Crispin Edensong
|
3 odcinki
2016 |
||
Shushila Takao
Changeling
|
3 odcinki
2016 |
||
Jarred Blakiston
Młody Shea
|
3 odcinki
2017 |
||
Matthew Arbuckle
Edain
|
3 odcinki
2017 |
||
Tig Fong
Żołnierz
|
2 odcinki
2016 |
||
Zoe Robins
Zora
|
2 odcinki
2016 |
||
Simon Ward
Hebel
|
2 odcinki
2016 |
||
Kevin J. Wilson
Bremen
|
2 odcinki
2016 - 2017 |
||
Roy Snow
Aine Elessedil
|
2 odcinki
2016 |
||
Glen Levy
Slanter
|
2 odcinki
2017 |
||
Jarrod Martin
Toran
|
2 odcinki
2017 |
||
Rupert Powell
Młody Wil / Młody Will
|
2 odcinki
2017 |
||
Anthea Hill
Heady
|
2 odcinki
2017 |
||
Jordan Mauger
Strażnik Crimson
|
2 odcinki
2017 |
||
Genevieve Aitken
Mallenroh
|
1 odcinek
2016 |
||
Howard Cyster
Demon
|
1 odcinek
2016 |
||
Josh McKenzie
Tye
|
1 odcinek
2016 |
||
Sarah Peirse
Pyria Elessedil
|
1 odcinek
2016 |
||
Kendal Rae
Morag
|
1 odcinek
2016 |
||
Petar Gatsby
Demon
|
1 odcinek
2016 |
||
Roz Turnbull
Heady Ohmsford
|
1 odcinek
2016 |
||
Meaghan Martin |
1 odcinek
2016 |
||
Samson Chan-Boon
Cormac
|
1 odcinek
2016 |
||
Carolyn Dando
Kobieta z Utopii
|
1 odcinek
2016 |
||
Stuart Shacklock
Perk
|
1 odcinek
2016 |
||
Shara Connolly
Frances
|
1 odcinek
2016 |
||
Miranda Wilson
Kael
|
1 odcinek
2016 |
||
Anais Shand
Mag
|
1 odcinek
2016 |
||
Jon Brazier
Remo
|
1 odcinek
2016 |
||
Vinnie Bennett
Strażnik
|
1 odcinek
2016 |
||
Angelina Cottrell
Amberle (lat 8)
|
1 odcinek
2016 |
||
Reon Bell
Lorin (lat 9)
|
1 odcinek
2016 |
||
William Shatner
Kpt. Kirk (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2016 |
6,3
|
|
Leonard Nimoy
Spock (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2016 |
6,9
|
|
Aron Eastwood
Żołnierz z Crimson
|
1 odcinek
2017 |
||
Bede Skinner
Crimson Scout
|
1 odcinek
2017 |
||
Phil Peleton
Logan
|
1 odcinek
2017 |
||
Katlyn Wong
Sheema
|
1 odcinek
2017 |
||
Ella Rouhier
Młoda Amberle (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
1 odcinek
2016 |
||
Li Ming Hu
Doradca Shona
|
1 odcinek
2017 |
||
Tracy Lee Gray
Kira
|
1 odcinek
2017 |
||
Dayne Johnston
Park
|
1 odcinek
2017 |
||
Tim Mac
Tyto
|
1 odcinek
2017 |
||
Christel Chapman
Matka Eretrei
|
1 odcinek
2017 |
||
Jimmy Hazelwood
Młody Flick
|
1 odcinek
2017 |
||
Lolo Rounds
Tomas
|
1 odcinek
2017 |
||
Iana Grace Pauga
Strażnik Blackwatch
|
1 odcinek
2017 |
||
Emily Campbell
Peri
|
1 odcinek
2017 |
||
Kelvin Taylor
Strażnik Crimson
|
1 odcinek
2017 |
||
Zdjęcia | Odcinki | Ocena | |
Michael Bonvillain |
8 odcinków
2016 |
8,0
|
|
Jay Munro
(główna pomoc techniczna)
|
6 odcinków
2016 |
||
Craig Johnson
(pomoc techniczna)
|
6 odcinków
2016 |
||
Rajiv Raj
(pomoc techniczna)
|
6 odcinków
2016 |
||
Sebastian Graham
(pomoc techniczna)
|
6 odcinków
2016 |
||
Richard Bluck
(dodatkowe zdjęcia)
|
4 odcinki
2016 |
8,0
|
|
Jim Rowe
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2016 |
||
Ka Segerberg
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2016 |
||
Pez Zee
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2016 |
||
Simon Jones
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2016 |
||
Mike Fuller
(pomoc techniczna)
|
4 odcinki
2016 |
||
Renaud Maire
(dodatkowe zdjęcia)
|
3 odcinki
2016 |
||
Aaron Morton
(kierownik zdjęć)
|
2 odcinki
2016 |
8,0
|
|
Rob Marsh
(dodatkowe zdjęcia)
|
2 odcinki
2016 |
||
Rodney Charters
(kierownik zdjęć)
|
1 odcinek
2016 |
5,0
|
|
Kompozytorzy | Odcinki | Ocena | |
Felix Erskine |
8 odcinków
2016 |
||
Lukas Burton |
8 odcinków
2016 |
||
Kostiumy | Odcinki | Ocena | |
Jane Holland |
8 odcinków
2016 |
||
Lucy McLay
(asystent)
|
3 odcinki
2016 |
||
Joan Wilson
(nadzorca kostiumów)
|
3 odcinki
2016 |
||
Montaż | Odcinki | Ocena | |
Matt Purse
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
3 odcinki
2016 |
||
Chris Peppe |
2 odcinki
2016 |
||
Peter Gvozdas |
2 odcinki
2016 |
8,0
|
|
Martin Bernfeld |
2 odcinki
2016 |
4,0
|
|
Josh Beal |
2 odcinki
2016 |
||
Chris Patterson
(asystent)
|
2 odcinki
2016 |
||
Scott Jacobs
(asystent)
|
1 odcinek
2016 |
||
Naomi Sunrise Filoramo
(asystent)
|
1 odcinek
2016 |
||
Muzyka | Odcinki | Ocena | |
Charakteryzacja | Odcinki | Ocena | |
Vinnie Ashton
projektant fryzur / projektant makijażu
|
8 odcinków
2016 |
||
Shay Lawrence
nadzorca charakteryzacji
|
8 odcinków
2016 |
||
Claire Rutledge
nadzorca charakteryzacji
|
8 odcinków
2016 |
8,0
|
|
Deirdre Cowley
główny stylista / perukarz
|
3 odcinki
2016 |
||
Jacqui Leung
charakteryzator / fryzjer
|
3 odcinki
2016 |
||
Daniel Sewpersad
charakteryzator / fryzjer
|
3 odcinki
2016 |
||
Tracy Nelson
charakteryzator / fryzjer
|
3 odcinki
2016 |
||
Jo Baker
charakteryzator / fryzjer
|
3 odcinki
2016 |
||
Scenografia | Odcinki | Ocena | |
Robert Gillies
scenograf
|
8 odcinków
2016 |
7,0
|
|
Andy McLaren
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
8 odcinków
2016 |
||
Megan Vertelle
rekwizytor / dekorator wnętrz
|
8 odcinków
2016 |
||
Matt Cornelius
główny rekwizytor
|
8 odcinków
2016 |
||
Robert Bavin
dyrektor artystyczny
|
3 odcinki
2016 |
||
Mike Becroft
dyrektor artystyczny
|
3 odcinki
2016 |
||
Mathew Hunkin
ilustrator
|
3 odcinki
2016 |
||
Stephen K. Ellis
scenopis obrazkowy
|
3 odcinki
2016 |
||
Gabriel Kearney
rekwizytor
|
3 odcinki
2016 |
||
Gim Bon
rekwizytor
|
3 odcinki
2016 |
||
Roan Lewisham
rekwizytor (asystent)
|
3 odcinki
2016 |
||
Darren Wilcock
koordynator konstrukcji
|
3 odcinki
2016 |
||
Fraser Harvey
główny architekt
|
3 odcinki
2016 |
||
Kevin Willcocks
główny architekt
|
3 odcinki
2016 |
||
Karl Kwidor
główny architekt
|
3 odcinki
2016 |
||
Neil Laffoley
rzeźbiarz
|
3 odcinki
2016 |
||
Richard Fennell
rzeźbiarz
|
3 odcinki
2016 |
||
Winiata Tapsell
rzeźbiarz
|
3 odcinki
2016 |
||
Kosuke Iijima
rzeźbiarz
|
3 odcinki
2016 |
||
Dźwięk | Odcinki | Ocena | |
Fred Enholmer
mikser
|
6 odcinków
2016 |
||
Sandy Wakefield
mikrofoniarz
|
6 odcinków
2016 |
||
Norval D. Crutcher III
nadzorujący montaż dźwięku
|
6 odcinków
2016 |
||
Madonna Wade-Reed
nadzorca muzyki
|
6 odcinków
2016 |
||
Chris McGeary
montaż muzyki
|
5 odcinków
2016 |
||
Rick Norman
mikser ponownego nagrania
|
4 odcinki
2016 |
||
Ryan Davis
mikser ponownego nagrania
|
4 odcinki
2016 |
||
Angela Claverie
montaż muzyki
|
3 odcinki
2016 |
||
Dan Hiland
mikser ponownego nagrania
|
2 odcinki
2016 |
||
Gary D. Rogers
mikser ponownego nagrania
|
2 odcinki
2016 |
||
Efekty specjalne | Odcinki | Ocena | |
Jason Durey
nadzorca efektów specjalnych
|
6 odcinków
2016 |
||
Pozostała Ekipa | Odcinki | Ocena |
Pozostałe
Proszę czekać…