Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sydney Freeland | ||
Scenariusz | Ocena | |
Leah Rachel
(twórca)
|
||
Charmaine De Grate | ||
Jason Gavin
(główny redaktor)
|
||
Randy McKinnon
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Charmaine De Grate
producent
|
||
Alfonso Gomez-Rejon
producent wykonawczy
|
||
Wolfgang Hammer
producent wykonawczy
|
||
Travis Jackson
współproducent
|
||
Winnie Kemp
producent wykonawczy
|
||
Rebecca Kirsch
współproducent wykonawczy
|
||
Joe Lotito
współproducent
|
||
Karen Moore
producent
|
||
Andrew Nunnelly
producent
|
||
Leah Rachel
producent wykonawczy
|
||
Jayne Sullivan
producent towarzyszący
|
||
Jennifer Yale
producent wykonawczy
|
||
Joe Lotito
kierownik produkcji
|
||
Justin Pittman
nadzorca postprodukcji
|
||
Nick Milodragovich
koordynator postprodukcji
|
||
Angela M. DeNike
koordynator produkcji
|
||
Nicholas R. Doyle
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Shereen Noon
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sivan Alyra Rose
Sasha Yazzie
|
||
Marcus LaVoi
Duży Frank Yazzie
|
||
Nicholas Galitzine
Elliott Lefevre
|
||
Kyanna Simone
Yvonne
|
||
Griffin Powell-Arcand
TJ Locklear
|
||
Lilli Kay
Penelope Fowler
|
||
Sarah Mezzanotte
Marnie
|
||
Tony Goldwyn
Ben Lefevre
|
||
Uma Thurman
Nancy Lefevre
|
7,6
|
|
Lilliya Scarlett Reid
Becky Lefevre
|
||
Lili Taylor
Ruth Pezim
|
||
Jonny Rios
Ravi Jerome
|
||
Patrice Johnson
Tracey Perkins
|
||
Charles Malik Whitfield
Russell Perkins
|
||
Richard Ray Whitman
Harrison Yazzie
|
||
Monika Crowfoot
Julia Locklear
|
||
Sara Anne
Kara
|
||
Keith Jardine
Gary
|
6,0
|
|
Shawn McCall
Funkcjonariusz policji
|
||
Kumiko Konishi
Lena Yazzie
|
||
Derek Blakeney
Narąbany koleś
|
||
Dennis Keiffer
Narąbany koleś
|
7,0
|
|
Lonnie Lane
Pracownik ochrony (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Paul Elliott
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
James S. Levine | ||
Anderson Alden
(asystent)
|
||
Freddy Avis
(muzyka dodatkowa)
|
||
Johnny Jewel
(muzyka dodatkowa)
|
6,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Tom Wilson | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Catherine Lawrence
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Darrell Redleaf-Fielder
fryzjer osobisty: Uma Thurman
|
||
Sara Roybal
charakteryzator
|
||
Tricia Sawyer
nadzorca charakteryzacji
|
||
Hiro Yada
efekty specjalne makijażu
|
||
Siobhan Carmody
charakteryzator (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Carlos Barbosa
scenograf
|
||
Guy Barnes
dyrektor artystyczny
|
||
Wendy Ozols-Barnes
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Max Conklin
operator postsynchronu
|
||
Diana David
operator postsynchronu
|
||
Joe Foglia
mikser
|
||
Kurt Nicholas Forshager
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Andy Hay
mikser ponownego nagrania
|
||
Laura Macias
imitator dźwięku
|
||
Tor McAfee Kingdon
mikser postsynchronu
|
||
Kyle O'Neal
mikser ponownego nagrania
|
||
Dana Olsefsky
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Colin Rogers
mikser postsynchronu
|
||
Paul Seradarian
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Warren Brown
montaż muzyki
|
||
Nora Felder
nadzorca muzyki
|
7,0
|
|
Efekty specjalne | Ocena | |
Daniel Holt
koordynator efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Mike Prawitz
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Tim Prawitz
technik
|
||
Tyson Ratliff
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…