Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Philip Sgriccia | ||
Scenariusz | Ocena | |
George Mastras |
10
|
|
Eric Kripke
(realizacja)
|
4,0
|
|
Garth Ennis
(komiksy)
|
7,0
|
|
Darick Robertson
(komiksy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Nick Barrucci
producent towarzyszący
|
||
Cory Bird
współproducent
|
||
Anne Cofell Saunders
współproducent wykonawczy
|
||
Garth Ennis
współproducent wykonawczy
|
7,0
|
|
Gabriel Garcia
współproducent
|
||
Evan Goldberg
producent wykonawczy
|
7,0
|
|
Hartley Gorenstein
producent
|
||
Eric Kripke
producent wykonawczy
|
4,0
|
|
Ken F. Levin
producent wykonawczy
|
||
Ori Marmur
producent wykonawczy
|
||
George Mastras
konsultant produkcji
|
10
|
|
Neal H. Moritz
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Jason Netter
producent wykonawczy
|
||
Darick Robertson
współproducent wykonawczy
|
||
Seth Rogen
producent wykonawczy
|
5,8
|
|
Craig Rosenberg
współproducent wykonawczy
|
||
Philip Sgriccia
współproducent wykonawczy
|
||
Pavun Shetty
producent wykonawczy
|
||
Rebecca Sonnenshine
współproducent wykonawczy
|
||
Michaela Starr
współproducent
|
||
James Weaver
producent wykonawczy
|
||
Caroline Dobbe
nadzorca postprodukcji
|
||
Hartley Gorenstein
kierownik produkcji
|
||
Stefan Steen
kierownik produkcji
|
||
Nicholas Estrin-Barks
koordynator postprodukcji
|
||
Donald Colafranceschi
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Katie Coughlin
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Jonathan Pencharz
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Karl Urban
Billy Butcher
|
7,3
|
|
Jack Quaid
Hughie Campbell
|
5,0
|
|
Antony Starr
Homelander
|
||
Erin Moriarty
Annie January / Starlight
|
6,7
|
|
Dominique McElligott
Królowa Maeve
|
8,0
|
|
Jessie T. Usher
A-Train
|
6,0
|
|
Laz Alonso
Cycuś Glancuś
|
||
Chace Crawford
The Deep
|
7,0
|
|
Tomer Capone
Francuz
|
||
Nathan Mitchell
Black Noir
|
||
Elisabeth Shue
Madelyn Stillwell
|
7,3
|
|
Simon Pegg
Ojciec Hughiego
|
7,7
|
|
David Andrews
Calhoun, senator
|
7,0
|
|
Malcolm Barrett
Seth Reed
|
6,0
|
|
Colby Minifie
Ashley
|
||
Christian Keyes
Nathan
|
||
David Reale
Evan Lambert
|
||
Brittany Allen
Popclaw
|
||
Mishka Thébaud
Shockwave
|
||
Christian Bako
Alesky Lutz
|
||
Akiel Julien
Deeaygo
|
||
Ashton James
Oslo
|
||
Débora Demestre
Isadora
|
||
Kathy Maloney
Prezenterka wiadomości Vought
|
||
Mike Massaro
Dziennikarz ESPN przeprowadzający wywiad
|
||
Gavin Pounds
Przekrzykujący fan
|
||
Biden Hall
Gliniarz
|
||
Makenna Beatty
Mała dziewczynka
|
||
Chad Allen
Kapitan SWAT
|
||
Jhonattan Ardila
Przyjaciel przekrzykującego fana
|
||
Sima Fisher
Charakteryzatorka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Huy Hao Tran
Podekscytowany fan na wystawie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jeremy Benning
(kierownik zdjęć)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Christopher Lennertz |
6,0
|
|
Alexander Bornstein
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dara Taylor
(muzyka dodatkowa) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Joyce Schure | ||
Laura Jean Shannon | ||
Montaż | Ocena | |
David Kaldor | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Katie Brennan
nadzorca charakteryzacji
|
||
Karola Dirnberger
nadzorca stylizacji
|
||
Tori Gilmour
fryzjer (asystent)
|
||
Sarah Milk
nadzorca charakteryzacji (asystent)
|
||
Lesley Olson
charakteryzator (asystent)
|
||
Cathy Shibley
główny stylista
|
||
Chrystal Lotz
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
David Blass
scenograf
|
||
Mark Zuelzke
dyrektor artystyczny nadzorujący
|
||
Cheryl Dorsey
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Wade Barnett
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Pat Cassin
mikrofoniarz
|
||
Alexandra Fehrman
montaż dialogów
|
||
Thomas Hayek
operator dźwięku
|
||
Ryan Meadows
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Pernell L. Salinas
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Richard Weingart
mikser efektów dźwiękowych
|
||
David Barbee
projektant dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryan Briley
montaż postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diana David
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Miller
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Christopher Brooks
montaż muzyki
|
||
Chris Newlin
montaż muzyki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Manish Raval
nadzorca muzyki
|
||
Tom Wolfe
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Joseph Bordieri
efekty specjalne (asystent)
|
||
Hudson Kenny
nadzorca efektów specjalnych
|
||
J.R. Kenny
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Tony Kenny
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Maz Mackenzie
efekty specjalne (asystent)
|
||
Melanie Aksamit
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…