Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Aleksander Pietrzak | ||
Marta A. Zygadło
(drugi reżyser)
|
||
Artur Gortatowski
(drugi reżyser)
|
||
Aleksander Kowalski
(asystent)
|
||
Karina Brdak
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Hanna Węsierska |
1,0
|
|
Doman Nowakowski
(pomysłodawca)
|
||
Producenci | Ocena | |
Justyna Pawlak
producent
|
||
Maciej Wójcik
producent
|
||
Jakub Razowski
kierownik produkcji
|
||
Dagmara Bagnecka
kierownik produkcji
|
||
Mariusz Nawrocki
kierownik produkcji
|
||
Victoria d' Erceville
kierownik produkcji (dodatkowy)
|
||
Patrycja Kycia
koordynator produkcji
|
||
Piotr Kołodziejczyk
koordynator postprodukcji
|
||
Marta Grela-Gorostiza
nadzorca produkcji
|
||
Łukasz Poniński
nadzorca produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tomasz Karolak
Darek Jankowski
|
6,3
|
|
Daria Widawska
Anna Jankowska, była żona Darka
|
||
Alan Andersz
Patryk Jankowski, syn Darka
|
4,0
|
|
Magdalena Lamparska
Marta Jankowska, żona Patryka
|
6,4
|
|
Maja Seklecka
Zośka Jankowska, córka Darka
|
||
Łukasz Konopka
Piotr Rozwadowski, szef i kochanek Anny
|
||
Monika Krzywkowska
Dr Ewa Zarębska
|
6,8
|
|
Cezary Kosiński
Adam "Abażur" Bażur
|
7,1
|
|
Krzysztof Banaszyk
"Korba"
|
||
Krzysztof Stelmaszyk
Tomasz Ostoja
|
7,4
|
|
Wojciech Mecwaldowski
Stanisław Kos
|
||
Antoni Królikowski
"Zielu", przyjaciel Patryka
|
7,1
|
|
Franciszek Paleolog
Franek Jankowski, syn Patryka
|
||
Paweł Gryc
Bartek
|
||
Piotr Rogucki
Lekarz na SOR-ze
|
7,0
|
|
Bartłomiej Kasprzykowski
Lekarz na SOR-ze
|
7,4
|
|
Ina Sobala
Pielęgniarka na SOR-ze
|
||
Maciej Wierzbicki
Onkolog
|
||
Anna Smołowik
Anika, matka Bartka
|
6,6
|
|
Marcin Przybylski
Nico, ojciec Bartka
|
6,9
|
|
Małgorzata Ostrowska
Dyrektorka szkoły Zośki
|
6,7
|
|
Piotr Cyrwus
Ochroniarz w biurowcu Patryka
|
6,1
|
|
Antoni Paradowski
Sebastian, kolega Patryka
|
||
Olga Miłaszewska
Pielęgniarka
|
||
Arkadiusz Smoleński
Ratownik medyczny
|
||
Oskar Stoczyński
Ratownik medyczny
|
||
Jowita Kropiewnicka
Dziewczyna na wieczorze panieńskim
|
||
Agata Różycka
Dziewczyna na wieczorze panieńskim
|
||
Marcin Bortkiewicz
Barman
|
||
Agata Kuczyńska
Nauczycielka wychowania fizycznego
|
||
Paweł Hartlieb
Klient Festera
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Paweł Flis | ||
Jan Międzybłocki
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Robert Romaniuk
(dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Łukasz Targosz | ||
Kostiumy | Ocena | |
Robert Adamczyk | ||
Anna Kozłowska
(dodatkowy)
|
||
Justyna Polak
(asystent)
|
||
Olga Krzywkowska
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jarosław Barzan |
6,5
|
|
Mikołaj Tomaszewski
(współmontażysta)
|
||
Damian Skrzypczyk
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Aleksandra Dutkiewicz
charakteryzator
|
||
Michalina Osińska
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Agnieszka Nikisz
charakteryzator (asystent)
|
||
Joanna Skiba
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Agata Stróżyńska
scenograf
|
||
Irena Milczarek
scenograf (dodatkowy)
|
||
Marcin Stefanik
scenograf (dodatkowy)
|
||
Natalia Krakowska
współscenograf
|
||
Kinga Babczyńska
dekorator wnętrz
|
||
Agata Stróżyńska
dekorator wnętrz
|
||
Tomasz Jaremko
rekwizytor
|
||
Mariusz Markiewicz
rekwizytor
|
||
Michał Suska
rekwizytor (asystent)
|
||
Jarosław Pieńkowski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Wiesław Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Jerzy Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Max Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Janusz Maciaś
konstruktor dekoracji
|
||
Zbigniew Hebda
konstruktor dekoracji
|
||
Bartosz Pieńkowski
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Monika Krzanowska
dźwięk
|
||
Mariusz Wysocki
dźwięk
|
1,0
|
|
Bolesław Scholl
dźwięk
|
||
Magda Mitoń
dźwięk
|
||
Marta Grześkowiak
dźwięk
|
||
Bartosz Nowak
mikrofoniarz
|
||
Robert Petrykowski
mikrofoniarz
|
||
Łukasz Świerzawski
projektant dźwięku
|
||
Maciej Pawłowski
projektant dźwięku
|
||
Sebastian Włodarczyk
montaż dialogów
|
||
Łukasz Świerzawski
efekty dźwiękowe
|
||
Małgorzata Czuro
efekty dźwiękowe
|
||
Grzegorz Sieradzki
efekty dźwiękowe
|
||
Grzegorz Koniarz
efekty dźwiękowe
|
||
Patryk Gąstoł
efekty dźwiękowe
|
||
Sebastian Włodarczyk
efekty dźwiękowe
|
||
Łukasz Świerzawski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Małgorzata Czuro
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Grzegorz Sieradzki
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Grzegorz Koniarz
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Patryk Gąstoł
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Jacek Tarkowski
montaż postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Piotr Skórka
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Piotr Krzyczmonik
koordynator efektów specjalnych
|
||
Piotr Nowacki
efekty specjalne
|
||
Jakub Krzyczmonik
efekty specjalne
|
||
Leszek Liwiński
efekty specjalne
|
||
Witold Wajcht
efekty specjalne
|
2,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…