Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Paweł Komorowski | ||
Teodor Nawrocki
(drugi reżyser)
|
||
Wojciech Strzemżalski
(drugi reżyser)
|
||
Robert Gliński
(współpraca)
|
5,3
|
|
Stanisław Drozdowski
(współpraca)
|
||
Zbigniew Laskowski
(współpraca)
|
||
Wiesielin Daskałow
(współpraca) (Bułgaria)
|
||
Yordanka Georgieva
(współpraca) (Bułgaria)
|
||
Johan Bereska
(współpraca) (NRD)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michał Komar | ||
Bogdan Rutha
(powieść "Misja o północy") (opowiadanie "Przyjęcie w Angleterre")
|
||
Producenci | Ocena | |
Jerzy Herman
kierownik produkcji
|
||
Georgij Gieorgijew
kierownik produkcji (Bułgaria)
|
||
Kurt Lichterfeld
kierownik produkcji (NRD)
|
||
Arkadiusz Piechal
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Lidia Gibas-Ber
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Bogusława Płotnicka
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Jadwiga Adamiec
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Zdzisław Sajuk
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Tadeusz Lampka
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Ilia Iliew
kierownik produkcji (współpraca) (Bułgaria)
|
||
Zahari Zarkow
kierownik produkcji (współpraca) (Bułgaria)
|
||
Erhard Gundermann
kierownik produkcji (współpraca) (NRD)
|
||
Manfred Bendik
kierownik produkcji (współpraca) (NRD)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tomasz Lulek
Bohater
|
||
Wojciech Standełło
Adler, oficer Abwehry
|
||
Bogdan Lęcznar | ||
Iwan Zojin | ||
W Borysow | ||
K Gieorgijewa | ||
Piotr Iwanow | ||
T Michajkowa | ||
Todor Todorow | ||
Józef Grzeszczak
Republikanin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jerzy Rogowski
Republikanin (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sylwester Maciejewski
Tajniak (niewymieniony w czołówce)
|
7,2
|
|
Jerzy Bystrowski
Anglik (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tomasz Zaliwski
Adler, oficer Abwehry (głos) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paweł Unrug
Przewodnik "Olbrzym" (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Krzysztof Winiewicz | ||
Janusz Zachwajewski
(współpraca)
|
||
Stefan Kmieć
(współpraca)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jerzy Suchocki | ||
Kostiumy | Ocena | |
Maria Wiłun | ||
Irena Tarasow
(współpraca)
|
||
Małgorzata Bajura
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Barbara Kosidowska | ||
Barbara Dejmek
(współpraca)
|
||
Anna Zasacka
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Jerzy Suchocki
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Zbigniew Dobracki
charakteryzator
|
||
Halina Gęborska
charakteryzator (współpraca)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bogdan Sölle
scenograf
|
7,0
|
|
Helena Michalak
scenograf (współpraca)
|
||
Angelika Wegener
scenograf (współpraca)
|
||
Milko Marinov
scenograf (współpraca) (Bułgaria)
|
||
Siegfried Hausknecht
scenograf (współpraca) (NRD)
|
||
Ewa Kowalska
dekorator wnętrz
|
||
Jerzy Radziwoń
główny konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Andrzej Bohdanowicz
dźwięk
|
||
Małgorzata Lewandowska
dźwięk (współpraca)
|
||
Iwanka Kunewa-Kusiak
dźwięk (współpraca)
|
||
Zdzisław Dominiak
dźwięk (współpraca)
|
||
Zygmunt Nowak
imitator dźwięku
|
||
Sławomir Wesołowski
operator muzyki
|
||
Mariusz Zabrodzki
operator muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…