Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Fabien Chombart
(segmenty "La Bête", "Nécrologies")
|
||
Guillaume Defare
(segmenty "L'oeil de Taal", "Nécrologies")
|
||
Nathalie Epoque
(segmenty "Appel Mortel", "Nécrologies")
|
||
François Message
(segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Alexis Wawerka
(segmenty "Une affaire d'enfer", "Nécrologies")
|
||
Fabrice Colson
(asystent)
|
||
Kevin Durand
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Fabien Chombart
(segmenty "La Bête", "Nécrologies")
|
||
Guillaume Defare
(segment "L'oeil de Taal")
|
||
Nathalie Epoque
(segment "Appel Mortel")
|
||
François Message
(segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Alexis Wawerka
(segmenty "Une affaire d'enfer", "Nécrologies")
|
||
Producenci | Ocena | |
Fabien Chombart
producent
|
||
Guillaume Defare
producent
|
||
Nathalie Epoque
producent
|
||
François Message
producent
|
||
Alexis Wawerka
producent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jean-Claude Dreyfus
Strażnik cmentarza (segment "Nécrologies")
|
||
Alexis Wawerka
Ludovic Couchard (segment "Nécrologies")
|
||
Sophie Jarmouni
Elsa (segment "Appel Mortel")
|
||
David Faure
Mężczyzna (segment "La Bête")
|
||
Linnea Quigley
Christina Waterhouse (segment "Une affaire d'enfer")
|
||
Sabine Rosoli
Bestia / Kobieta (segment "La Bête")
|
||
Alissia Esteve
Diana (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Christian Chauvaud
Christian De Wacker (segment "Une affaire d'enfer")
|
||
Apolline Martinelli
Lucille (segment "L'oeil de Taal")
|
||
Jérôme Soufflet
Szaleniec (segment "La Bête")
|
||
Fabrice Colson
Myśliwy (segment "La Bête")
|
||
Fabien Chombart
Myśliwy (segment "La Bête")
|
||
Syla de Rawsky
Monique Croulé (segment "Une affaire d'enfer")
|
||
Francesco Porcelli
Rozmawiający przez telefon (segment "Appel Mortel")
|
||
François Gelay
Romain Jacques (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Marc Piron
Alfred (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Jean-Félix Milan
Brian (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Hafid Sour
Connor (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Adries Sofi
Edward (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Keith Farquhar
Francis (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Maud Ardiet
Gertrude (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Clara Vincent
Henriette (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Léonard Calzettoni
Członek sekty (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Marion Crozet
Członek sekty (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Brahim El Djerth
Członek sekty (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
François Message
Jérôme (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Tanguy Thévenot
Członek sekty (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Stéphane Deleau
Właściciel galerii (segment "L'oeil de Taal")
|
||
Frédéric Uran
Lucien Bellefeuille (segment "L'oeil de Taal")
|
||
Frédérique Delaunay
Virginie Brandignac (segment "L'oeil de Taal")
|
||
Francoise Loreau
Marcelle Croulé (segment "L'oeil de Taal")
|
||
Eric Ducron
Jo Croulé (segment "L'oeil de Taal")
|
||
Guillaume Defare
Anioł Taal (segment "L'oeil de Taal")
|
||
Erik Février
Ofiara (segment "La Bête")
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Fabien Chombart
(segmenty "Nécrologies", "La Bête")
|
||
François Message
(segmenty "Appel Mortel", "Une affaire d'enfer", "L'oeil de Taal")
|
||
Guillaume Ogier
(segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Michaël Massias
(dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Fabien Chombart
(segmenty "Nécrologies", "La Bête", "L'oeil de Taal")
|
||
Fabien Gasiglia
(segment "Appel Mortel")
|
||
Lesly Grange
(segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Benoît Ripoche
(segment "Une affaire d'enfer")
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Montaż | Ocena | |
Hugo Aribart
(segment "Une affaire d'enfer")
|
||
Fabien Chombart
(segment "La Bête")
|
||
Guillaume Defare
(segment "l'oeil de Taal")
|
||
François Message
(segmenty "Nécrologies", "Appel Mortel", "Le Retour des Hommes-Lézards", "L'oeil de Taal")
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Mathieu Chanteperdrix
efekty specjalne makijażu
|
||
Eric Ducron
efekty specjalne makijażu
|
||
Elodie Rivage
efekty specjalne makijażu
|
||
Constance Savelli
efekty specjalne makijażu
|
||
Alexis Wawerka
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Emma Pellegrino
dekorator wnętrz (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Tanguy Thévenot
dekorator wnętrz (segment "Le Retour des Hommes-Lézards")
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Paul Bessot
projektant dźwięku
|
||
Paul Bessot
mikser
|
||
Paul Bessot
operator dźwięku
|
||
Romain Bossoutrot
operator dźwięku
|
||
Fabien Chombart
operator dźwięku
|
||
François Colin
mikser
|
||
Aymeric Eustache
mikser
|
||
Erik Février
operator dźwięku
|
||
Fabien Gasiglia
operator dźwięku
|
||
Axel Gozlan
mikser
|
||
Lesly Grange
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Hugo Aribart
efekty wizualne
|
||
François Message
efekty wizualne
|
||
Ludivine Vacher
kamerzysta (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…