Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Desiree Akhavan | ||
Scenariusz | Ocena | |
Andy Greenwald
(twórca)
|
||
Wei-Ning Yu
(również) (scenarzysta etatowy)
|
||
Ross Thomas
(powieść)
|
||
Rayna McClendon
(redaktor)
|
||
Haley Harris
(scenarzysta etatowy)
|
||
Producenci | Ocena | |
Eva Anderson
współproducent wykonawczy
|
||
Brian C. Brown
producent nadzorujący
|
||
Erik Crary
współproducent wykonawczy
|
||
Rosario Dawson
producent
|
7,2
|
|
Sam Esmail
producent wykonawczy
|
||
Andy Greenwald
producent wykonawczy
|
||
Chad Hamilton
producent wykonawczy
|
||
Linda Morel
współproducent
|
||
Steven Piet
współproducent wykonawczy
|
||
Aisha Porter-Christie
producent
|
||
Keith Raskin
producent
|
||
Daniel Rentas
producent towarzyszący
|
||
Gregg Tilson
producent
|
||
Heather Christiansen
koordynator postprodukcji
|
||
Emily Aldana
koordynator produkcji
|
||
Alexander E. Hoffman
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rosario Dawson
Allegra Dill
|
7,2
|
|
Jay R. Ferguson
Jake Spivey
|
||
Edi Gathegi
A.D. Singe
|
||
Brian Geraghty
Gene Colder
|
6,7
|
|
Kim Dickens
Eve Raytek
|
7,1
|
|
Charles Parnell
Cyrus
|
6,0
|
|
Timm Sharp
Harold Snow
|
||
John Aylward
Freddie Laffter
|
||
Christine Woods
Lucretia Colder
|
||
Allegra Edwards
Cindy McCabe
|
||
Jon Beavers
Floyd Ferness
|
||
Rigo Sanchez
Eliseo
|
||
Connie Jackson
Yvette Strucker
|
||
Sarah Minnich
Ginger Galanti
|
||
Daniel Knight
Detektyw
|
||
Bryan Macrina
Funkcjonariusz policji
|
||
Jason E. Hill
Funkcjonariusz policji
|
||
Jean Effron
Starsza kobieta
|
||
Dave Colon
Żałobnik
|
6,0
|
|
Letty Gallegos
Żałobnica
|
||
Janelle Lovin Mancha
Żałobnica
|
||
Cynthia Casaus
Dostojniczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heath Hensley
Rozgniewany mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stephanie Hill
Dziennikarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Debra Toner
Żałobnica (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Zaldivar
Lalo (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Zack Galler | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Giancarlo Vulcano | ||
Kostiumy | Ocena | |
Risa Garcia | ||
Montaż | Ocena | |
Seagan Ngai | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Dom Dela Cruz Languit
fryzjer (asystent)
|
||
Bonnie Masoner
charakteryzator
|
||
Madeline McCue
główny charakteryzator
|
||
L. Taylor Roberts
nadzorca charakteryzacji
|
||
Emerald Ortega
fryzjer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Richard Bloom
scenograf
|
||
Callie Andreadis
dyrektor artystyczny
|
||
Kevin Pierce
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kevin W. Buchholz
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
John W. Cook II
mikser ponownego nagrania
|
||
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
|
||
Paul Drenning
mikser postsynchronu
|
||
Jonathan Gomez
mikser postsynchronu
|
||
Brett Hinton
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Samuel Munoz
montaż imitacji
|
||
Chris Powell
mikser
|
||
Lauren E. Price
montaż dialogów
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jonathan L'Heureux
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…