Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jeffrey Nachmanoff |
4,5
|
|
Matt Birman
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Neesha Patki
(asystent) (reżyser drugiej ekipy)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jeffrey Nachmanoff
(również) (historia)
|
4,5
|
|
Steve Martin
(historia)
|
7,2
|
|
Producenci | Ocena | |
Don Cheadle
producent
|
7,1
|
|
David Hoberman
producent
|
||
Kay Liberman
producent
|
||
Chris McGurk
producent
|
||
Danny Rosett
producent
|
||
Jeffrey Silver
producent
|
||
Steve Gaub
współproducent
|
||
Richard Schlesinger
współproducent
|
||
Ashok Amritraj
producent wykonawczy
|
||
Arlene Gibbs
producent wykonawczy
|
||
Todd Lieberman
producent
|
||
Anjalika Mathur Nigam
współproducent
|
||
Kay Liberman
producent wykonawczy
|
||
Steve Martin
producent wykonawczy
|
7,2
|
|
Deb LeFaive
kierownik produkcji
|
||
Valerie Flueger
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Don Cheadle
Samir Horn
|
7,1
|
|
Guy Pearce
Roy Clayton
|
7,1
|
|
Jeff Daniels
Carter
|
7,1
|
|
Neal McDonough
Max Archer
|
7,2
|
|
Saïd Taghmaoui
Omar
|
6,9
|
|
Archie Panjabi
Chandra Banks
|
||
Lorena Gale
Melissa Horn
|
||
Jonathan Walker
Hayes
|
6,0
|
|
Simon Reynolds
Ted Blake
|
||
Mozhan Marnò
Leyla
|
||
Alexandra Castillo | ||
Tom Barnett
Andrew Kelly
|
||
Paulino Nunes
Terry
|
||
Scali Delpeyrat
Inspektor Gilles
|
||
Aly Khan
Fareed
|
||
Raad Rawi
Nathir
|
||
Shahla Kareen
Samobójca - zamachowiec
|
||
Daniela Saioni
Lekarz recepcjonista
|
||
Jeff Kassel
Menedżer oprogramowania
|
||
Alaa Safi
Członek ekipy Omara
|
6,0
|
|
Hassam Ghancy
Bashir
|
||
Myriam Blanckaert
Zastępca Gillesa
|
||
Dani Jazzar
Munir
|
||
Mike McPhaden
Informatyk
|
||
Patrick Rodney Barnes
Terrorysta
|
||
David Clark
Oficer bezpieczeństwa
|
||
Suzy Brack
Rudowłosa kobieta na rowerze (niewymieniony w czołówce)
|
||
David Clark
Pracownik ochrony (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sima Fisher
Dziewczyna przy komputerze (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robert Karn
Terrorysta (niewymieniony w czołówce)
|
||
John Rainone Jr.
Biznesmen (niewymieniony w czołówce)
|
||
Giota Trakas
Bizneswoman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joseph Beddelem
Członek ekipy Omara
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
J. Michael Muro
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Bob Harper
(główna pomoc techniczna)
|
||
Wilton Higgins
(pomoc techniczna)
|
||
Kurt E. Soderling
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Mark Kilian | ||
Kostiumy | Ocena | |
Gersha Phillips | ||
Roslyn Hanchard
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Billy Fox |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Liz Gruszka
nadzorca charakteryzacji
|
||
Veronica Ciandre
nadzorca stylizacji
|
||
Amber Chase
charakteryzator (asystent)
|
||
Kelly Shanks
fryzjer (asystent)
|
||
Mariam Lee Abounouom
charakteryzator (asystent)
|
||
Scenografia | Ocena | |
Laurence Bennett
scenograf
|
||
Rocco Matteo
dyrektor artystyczny
|
5,0
|
|
Jaro Dick
dekorator wnętrz
|
||
Lionel Mathis
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Matthew Alan Taylor
scenopis obrazkowy
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Brian Dunlop
montaż imitacji
|
||
David Esparza
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Gabriel J. Serrano
operator dźwięku
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
John J. Thomson
mikser
|
||
Callie Thurman
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Nourdine Zaoui
technik dźwięku
|
||
Alan Zielonko
mikrofoniarz
|
||
Travis MacKay
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Jacob Riewe Henriksen
efekty specjalne (asystent)
|
||
Philippe Hubin
nadzorca efektów specjalnych (Marsylia) (Maroko)
|
8,0
|
|
Jean-Christophe Magnaud
koordynator efektów specjalnych (Marsylia)
|
8,0
|
|
Tony Kenny
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Kate Dowd
dobór obsady
|
||
Deborah Aquila
dobór obsady
|
||
Lisa Zagoria
dobór obsady (asystent)
|
||
Jane Rogers
dodatkowy dobór obsady
|
||
Erin Toner
dodatkowy dobór obsady
|
||
Salah Benchegra
nadzorca doboru obsady
|
||
Susana Baker
kaskader
|
||
Cheryl Quiacos
kaskader
|
||
Robert Racki
kaskader
|
||
Alicia Turner
kaskader
|
||
Matt Birman
koordynator kaskaderów
|
||
Ira Cohen
oświetlenie
|
||
Hugues Espinasse
prowadzący ostrość
|
||
Philippe Leroy
elektryk
|
||
Rafy
fotosista
|
||
Sandra Matossi
księgowy produkcji
|
||
Michael Riley
projekt czołówki
|
||
Andy Simonson
producent efektów wizualnych
|
||
Rebecca Ramsey
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Mike Uguccioni
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Simon Hume
operator kamery (asystent) (Londyn)
|
||
Lewis Hume
operator kamery (asystent) (Londyn)
|
||
Alice Naigeon
kaskader / kaskader (Marsylia)
|
||
Joseph Beddelem
kaskader
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…