Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Sylwester Jakimow | ||
Marzena Pawlak
(drugi reżyser)
|
||
Piotr Fiedziukiewicz
(drugi reżyser)
|
||
Wojciech Wróblewski
(drugi reżyser)
|
||
Natalia Nylec
(współpraca)
|
||
Julia Popławska
(współpraca)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Alina Puchała | ||
Adam Musielski | ||
Helena Warsińska-Śmigielska
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Joanna Mokosa
kierownik produkcji
|
||
Tadeusz Lampka
producent
|
||
Paulina Ziółkowska
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Jakub Moloney
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Marcin Wielgo
kierownik produkcji (współpraca)
|
||
Agnieszka Niska
kierownik postprodukcji
|
||
Anna Lampka-Wielgo
kierownik produkcji
|
||
Alina Puchała
producent kreatywny
|
||
Michał Walczak
nadzorca produkcji
|
||
Zbigniew Żmigrodzki
producent (współpraca)
|
||
Andrzej Niski
postproducent
|
||
Zbigniew Żmigrodzki
postproducent
|
||
Marta Purchała
koordynator postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Alicja Bachleda-Curuś
Basia Jastrzębska
|
6,5
|
|
Mikołaj Roznerski
Tomasz Jastrzębski, mąż Basi
|
6,9
|
|
Maciej Zakościelny
Kordian Bachleda-Mostowicz
|
7,5
|
|
Zbigniew Zamachowski
Ryszard „Ricky” Poprawa, piosenkarz
|
7,5
|
|
Leszek Lichota
Stefan Szczęsny
|
7,4
|
|
Piotr Głowacki
Jarosław Purchała
|
7,4
|
|
Piotr Polk
Manager „Ricky'ego”
|
7,4
|
|
Karolina Bruchnicka
Ola „Pestka” Nawrocka
|
||
Katarzyna Skrzynecka
Szefowa Jarosława
|
6,6
|
|
Joanna Jarmołowicz
Zosia Michalska
|
6,3
|
|
Michał Piela
Kapelan więzienny
|
7,4
|
|
Bartłomiej Nowosielski
Mariusz, pielęgniarz
|
||
Krzysztof Szczepaniak
Juliusz, pielęgniarz
|
||
Feliks Matecki
Olek Szczęsny, syn Stefana
|
||
Hanna Nowosielska
Jadzia Michalska, córka Zosi i Filipa
|
||
Paweł Domagała
Filip Michalski, mąż Zosi
|
7,1
|
|
Monika Krzywkowska
Pani ginekolog
|
6,8
|
|
Michalina Sosna-Wilkońska
Nicola z chórku Ricky'ego
|
||
Dariusz Toczek
Pracownik Trans-portu
|
||
Sebastian Stankiewicz
Pracownik Trans-portu
|
6,9
|
|
Łukasz Szczepanowski
Leon, asystent Basi
|
||
Marek Dyjak
Ojciec Seby
|
||
Ewa Kolasińska
Prowadząca zajęcia w szkole rodzenia
|
||
Daniel Guzdek
Pensjonariusz szpitala psychiatrycznego
|
||
Anna Sitarska
Starsza pani w autobusie
|
||
Bartosz Waga
Policjant pod sądem
|
4,0
|
|
Krzysztof Dracz |
7,1
|
|
Kamil Panas
Seba
|
||
Adrian Załęgowski
Chłopak
|
||
Adrian Podlaski
Chłopak
|
||
Justyna Jędrusik
Góralka
|
||
Szymon Mysłakowski
Pan młody
|
6,5
|
|
Bogusław Kudłek
Kierowca karetki
|
||
Agata Siarkiewicz
Lekarka
|
||
Łukasz Wójcik
Aspirant sztabowy
|
||
Tomasz Drabek
Młodszy aspirant
|
6,5
|
|
Hubert Kułacz
Strażnik więzienny
|
||
Marek Pyś
Więzień
|
||
Henryk Gołębiewski
Więzień recydywista
|
7,1
|
|
Popek
Więzień paker
|
||
Michał Karmowski
Więzień zakapior
|
||
Dagmara Bąk
Ratowniczka medyczna
|
||
Karol Kadłubiec
Paparazzo
|
||
Sebastian Figat
Imprezowicz
|
||
Marcin Lechniak
Chuligan w autobusie
|
||
Krzysztof Sobótka
Chuligan w autobusie
|
||
Andy Nguyen
Azjata / Drag queen
|
||
Marcin Wielgo
Obserwator meczu
|
||
Karol Minorowski
Obserwator meczu
|
||
Krzysztof Piaseczny
Obserwator meczu
|
||
Remigiusz Jankowski
Negocjator policyjny
|
6,0
|
|
Rafał Maślak
Instruktor na siłowni
|
||
Michał Sobolewski
Gangster
|
3,0
|
|
Anna Lucińska
Prowadząca
|
||
Marcin Zacharzewski
Techniczny
|
||
Grzegorz Zaremba | ||
Bartłomiej Krat | ||
Michał Zbroja
Mężczyzna w szkole rodzenia
|
||
Wiktoria Dzika | ||
Monika Figura-Krycka |
5,0
|
|
Miriam Łaga | ||
Marta Słociak | ||
Hanna Malarowska | ||
Tomasz Boruch | ||
Marcin Ścierański | ||
Karol Makowski | ||
Klaudia Wonatowska | ||
Kinga Jasik | ||
Piotr Izydorski | ||
Izabela Połeć | ||
Mariusz Połeć | ||
Józef Połeć | ||
Paulina Najmiec | ||
Dmitri Mielikau | ||
Nikodem Zajkowski | ||
Miłosz Zajkowski | ||
Andrzej Szwan
Drag queen
|
||
Sławomir Maj
Drag queen
|
||
Damian Reniszyn
Drag queen
|
||
Ewa Złotowska | ||
Tadeusz Chudecki
Strażnik
|
||
Dominika Kluźniak
Julia Szczęsna (fotografie)
|
7,2
|
|
Zdjęcia | Ocena | |
Tomasz Dobrowolski | ||
Paweł Grudzień
(współpraca)
|
||
Piotr Pawluk
(współpraca)
|
||
Tomasz Dacz
(współpraca)
|
||
Rafał Niemyjski
(współpraca)
|
||
Jan Urbański
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Robert Romaniuk
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Filip Jurzyk
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Magdalena Olszewska
(zdjęcia lotnicze)
|
||
Artur Wildemann
(pomoc techniczna)
|
||
Adam Przeździecki
(pomoc techniczna)
|
||
Jarosław Kamiński
(pomoc techniczna)
|
||
Michał Wojdat
(pomoc techniczna)
|
||
Jacek Szyrle
(pomoc techniczna)
|
||
Przemysław Wojdat
(pomoc techniczna)
|
||
Leszek Puchalski
(pomoc techniczna)
|
||
Adam Krupa
(pomoc techniczna)
|
||
Jacek Wierzbicki
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Górski
(pomoc techniczna)
|
||
Paweł Traut
(pomoc techniczna)
|
||
Tomasz Wieczorek
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Atanas Valkov | ||
Michał Dul
(asystent)
|
||
Anna Malarowska
(opracowanie muzyczne)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Anna Męczyńska | ||
Jacek Mozolewski
(drugi)
|
||
Justyna Juszczak
(asystent)
|
||
Urszula Chrząstowska
(współpraca)
|
||
Konrad Fado
(współpraca)
|
||
Montaż | Ocena | |
Marceli Majer | ||
Marcin Kot Bastkowski |
5,0
|
|
Rafał Gruca
(współpraca) (konforming)
|
||
Bernard Kawecki
(współpraca)
|
||
Zbigniew Martan
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Atanas Valkov
wykonawca muzyki (fortepian) (gitara) (elektronika) (programowanie instrumentów)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Sylwia Dynerowicz
charakteryzator
|
||
Małgorzata Tarnowska
charakteryzator (drugi)
|
||
Natalia Szatkowska
charakteryzator (asystent)
|
||
Ali Kosoian
charakteryzator (współpraca)
|
||
Martyna Morka
charakteryzator (współpraca)
|
||
Katarzyna Bielińska
fryzjer
|
||
Karolina Kornas
fryzjer
|
||
Karolina Skrzyniarz
tatuażysta
|
||
Eliza Bergchauzen
efekty specjalne makijażu
|
||
Aneta Kłosińska-Stupak
efekty specjalne makijażu
|
||
Scenografia | Ocena | |
Monika Jagodzińska
scenograf
|
||
Bogdan Zajączkowski
scenograf (drugi)
|
||
Jarosław Jagodziński
scenograf
|
||
Michał Wencel
scenograf (współpraca)
|
||
Damian Złotkowski
scenograf (współpraca)
|
||
Sonia Skowronek
scenograf (współpraca)
|
||
Robert Wieczorkowski
scenograf (współpraca)
|
||
Aleksandra Badurska
scenograf (współpraca)
|
||
Monika Jagodzińska
dekorator wnętrz
|
||
Łukasz Szczudliński
rekwizytor
|
||
Łukasz Brudzyński
rekwizytor
|
||
Konrad Wielki
rekwizytor
|
||
Jarosław Pieńkowski
główny konstruktor dekoracji
|
||
Wiesław Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Paweł Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Janusz Maciaś
konstruktor dekoracji
|
||
Tomasz Dziurny
konstruktor dekoracji
|
||
Zbigniew Hebda
konstruktor dekoracji
|
||
Bartosz Pieńkowski
konstruktor dekoracji
|
||
Krzysztof Jung
plakacista
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Tomasz Wieczorek
dźwięk
|
||
Kacper Habisiak
dźwięk
|
||
Marcin Kasiński
dźwięk
|
||
Leszek Freund
dźwięk (współpraca)
|
||
Sebastian Brański
dźwięk (współpraca)
|
||
Mateusz Andrzejewski
dźwięk (współpraca)
|
||
Piotr Bujański
mikrofoniarz
|
||
Andrzej Chuszno
mikrofoniarz
|
||
Konrad Fochman
mikrofoniarz
|
||
Krzysztof Klimko
mikrofoniarz
|
||
Daniel Rogalski
mikrofoniarz
|
||
Filip Krzemień
operator muzyki
|
||
Aleksandra Dzioba
montaż dialogów
|
||
Ewa Mazurkiewicz
montaż dialogów
|
||
Natalia Lubowiecka
montaż dialogów
|
||
Adam Szlenda
operator postsynchronu
|
||
Ewa Wrzesińska
operator postsynchronu
|
||
Krzysztof Chodkiewicz
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Filip Krzyżykowski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michał Wilczewski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Aleksandra Dzioba
efekty dźwiękowe
|
||
Beata Klimaszewska
efekty dźwiękowe
|
||
Bartosz Mazur
efekty dźwiękowe
|
||
Michał Wilczewski
efekty dźwiękowe
|
||
Ewa Wrzesińska
efekty dźwiękowe
|
||
Helena Czerwińska
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Natalia Lubowiecka
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Wojciech Rypina
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Filip Stefanowski
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Adam Szlenda
mikser dialogów
|
||
Filip Krzemień
operator dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Robert Gajzler
pirotechnik
|
||
Tomasz Bykowski
pirotechnik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Monika Figura-Krycka
dobór obsady
|
5,0
|
|
Michał Gościk
operator kamery
|
||
Mikołaj Syguła
operator kamery
|
||
Janusz Sus
operator kamery
|
||
Paweł Niemyjski
prowadzący ostrość
|
||
Krzysztof Wojno
prowadzący ostrość
|
||
Piotr Piesiewicz
mistrz oświetlenia
|
||
Michał Marciniak
oświetlenie
|
||
Jarosław Chmielewski
oświetlenie
|
||
Filip Lipiec
oświetlenie
|
||
Dariusz Bednarek
oświetlenie
|
||
Grzegorz Czapiewski
oświetlenie
|
||
Krzysztof Malinowski
oświetlenie
|
||
Robert Wawer
konsultant (ds. taktyki policyjnej)
|
||
Artur Titzman
konsultant (ds. broni palnej)
|
||
Marta Gostkiewicz
fotosista
|
||
Piotr Litwic
fotosista
|
||
Jarosław Golec
koordynator kaskaderów
|
||
Maciej Romanowski
zabezpieczenie kaskaderskie
|
||
Dariusz Banaszkiewicz
zabezpieczenie kaskaderskie
|
||
Marcin Popek
kaskader
|
||
Paweł Jusiński
kaskader
|
||
Michał Burdan
kaskader
|
||
Joanna Różańska
kaskader
|
||
Kamil Pardo
kaskader
|
||
Michał Krzyżkowiak
kaskader
|
||
Łukasz Czubak
kaskader
|
||
Piotr Popko
kaskader
|
||
Mirosław Pisarek
kaskader
|
||
Jakub Zimowski
dubler: Maciej Zakościelny
|
||
Anna Laskowska
dubler: Karolina Bruchnicka
|
||
Ajith Krishnamoorthy Nair
kolorysta
|
||
Paweł Syrzycki
kolorysta (współpraca)
|
||
Wojciech Konkol
konsultant (BHP)
|
||
Barbara Bartosiewicz
dodatkowy dobór obsady
|
||
Artur Bednarek
dodatkowy dobór obsady
|
||
Łukasz Borys
kierownik planu
|
||
Michał Sergiej
kierownik planu
|
||
Mateusz Janczak
kierownik planu
|
||
Monika Tuchalska
sekretariat planu
|
||
Michał Wal
efekty wizualne
|
||
Łukasz Cuprzyński
efekty wizualne
|
||
Maciej Adamczyk
efekty wizualne
|
||
Aleksander Szczepanik
efekty wizualne
|
||
Rafał Szymański
efekty wizualne
|
||
Dariusz Kubiś
dyżurny planu
|
||
Ireneusz Mojzych
dyżurny planu
|
||
Patryk Bandysiak
dyżurny planu
|
||
Adrian Burski
dyżurny planu
|
||
Adam Skrobisz
dyżurny planu
|
||
Adrianna Izydorczyk
sekretariat produkcji
|
Pozostałe
Proszę czekać…