Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Fanny Liatard | ||
Jérémy Trouilh | ||
Lucile Jacques
(asystent)
|
||
Marie Diarrassouba Dupont
(asystent)
|
||
Marine Benoit
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Benjamin Charbit | ||
Fanny Liatard | ||
Jérémy Trouilh | ||
Marielle Alluchon
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Carole Scotta
producent
|
||
Julie Billy
producent
|
||
Denys Bondon
kierownik produkcji
|
||
Tom Gallat
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Alseni Bathily
Youri
|
||
Lyna Khoudri
Diana
|
||
Jamil McCraven
Houssam
|
||
Finnegan Oldfield
Dali
|
||
Farida Rahouadj
Fari
|
||
Denis Lavant
Gérard
|
||
Cesar 'Alex' Ciurar
Ojciec Diany
|
||
Rayane Hajmessaoud
Oumar
|
||
Hassan Baaziz
Młody
|
||
Salim Balthazard
Młody
|
||
Elyes Boulaïche
Młody
|
||
Fabrice Brunet
Młody
|
||
Jacques Cissoko
Młody
|
||
Mamadou Cissoko
Młody
|
||
Hassoun Dembele
Młody
|
||
Jean 'Charle' Ehiman
Młody
|
||
Serge Ehiman
Młody
|
||
Mahamadou Fofana
Młody
|
||
Sullivan Heng
Młody
|
||
Houssam Houat
Młody
|
||
Mahamadou Kebe
Młody
|
||
Fady Nasser
Młody
|
||
Victor Prieur Marnier
Młody
|
||
Mona Benchaouche
Tancerka na dachu
|
||
Muriel Bodnar
Tancerka na dachu
|
||
Muriel Bruneau-Thénard
Tancerka na dachu
|
||
Binta Awa Coulibaly
Tancerka na dachu
|
||
Dieneba Dagnon
Tancerka na dachu
|
||
Saïda El Meniawy
Tancerka na dachu
|
||
Hinda Haidara
Tancerka na dachu
|
||
Constantina Luwilu
Tancerka na dachu
|
||
Farida Nasser
Tancerka na dachu
|
||
Meta Mutela
Tancerka na dachu
|
||
Ion Roman
Jacob
|
||
Florin 'Beti' Opasche
Salomon
|
||
Ibrahim Gilbert
Batman
|
||
Diarra Dagnon
Spiderman
|
||
Sara Allazkani
Młodsza siostra Houssama
|
||
Kessiah Vossah
Catwoman
|
||
Bakary Kebe
Bacary
|
||
Michel Pichon
Emile
|
||
Romain Poulet
Romain
|
||
Mohamed Sadi
Ojciec Houssama
|
||
Jérémy Trouilh
Wybraniec
|
||
Fanny Liatard
Ekspert
|
||
Ferrodja Rahmouni
Ferodja
|
||
Laurence Rischmann
Ghislaine
|
||
Aminata Traoré
Aminata
|
||
Nailia Chaal
Marie
|
||
Thierry Beard
Sąsiad
|
||
Karim Karaoui
Mieszkaniec
|
||
Billal Benredjem
Mieszkaniec
|
||
Cabral Moutoudou
Mieszkaniec
|
||
Raphaël Techer
Trener psów
|
||
Joanna Cebe
Trener psów
|
||
Rada Silaghi
Matka Diany
|
||
Claudiu 'Raclo' Opasche
Nastolatek
|
||
Roberto Vasile Roman
Nastolatek
|
||
Claude Mayer
Nastolatek
|
||
Raphaël Quenard
Trębacz
|
||
Alexey Varlakov
Rosyjski robotnik
|
||
Robert Sahin
Rosyjski robotnik
|
||
Amara Diawara
Sobowtór Youriego
|
||
Sénou Fofana
Sobowtór Youriego
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Victor Seguin | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Amin Bouhafa | ||
Evgueni Galperine | ||
Sacha Galperine | ||
Kostiumy | Ocena | |
Adrien Durupt | ||
Montaż | Ocena | |
Daniel Darmon | ||
Jeanne Signé
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Pascale Guégan
główny charakteryzator
|
||
Pascale Guégan
fryzjer
|
||
Emmanuelle Pombet
charakteryzator
|
||
Nadine Bournazeau
charakteryzator (dodatkowy)
|
||
Milou Sanner
projektant fryzur
|
||
Scenografia | Ocena | |
Marion Burger
scenograf
|
||
Julien Poitou-Weber
główny rekwizytor
|
||
Jan Andersen
rekwizytor
|
||
Pierre Moreau
rekwizytor
|
||
Antonin Huet Calafat
rekwizytor
|
||
Eliane Lorthiois
rekwizytor
|
||
Nicholas Von der Borsch
rekwizytor
|
||
Thibault Pinto
scenograf (asystent)
|
||
Fanny Clouzeau
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Charles Guegan
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Franck Cartaut
mikrofoniarz
|
||
Dana Farzanehpour
operator dźwięku
|
||
Manon Medina
nadzorca postsynchronu
|
||
Olga Pasternak
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Mélissa Petitjean
mikser
|
||
Margot Testemale
montaż dźwięku
|
||
Aymeric Letoquart
mikser muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Judith Chalier
dobór obsady
|
||
Manon Guichard
dobór obsady
|
||
Nicolas Derory
zecer
|
||
Sébastien Fauchère
zecer
|
||
Neila Ouahmed
zecer
|
||
Kristina Prilukova
producent efektów wizualnych
|
||
Sebastien Rame
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Aurélie Sagot
koordynator efektów wizualnych
|
||
Marion Levavasseur
kaskader
|
||
Thomas Burgess
operator steadicam
|
||
Benjamin Cohenca
prowadzący ostrość
|
||
Gaultier Durhin
operator kamery (asystent)
|
||
Cécile Hannequin
elektryk (dodatkowy)
|
||
Manon Guichard
dodatkowy dobór obsady
|
||
Bérangère Pennec
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Juliette Hubert
menedżer obiektów zdjęciowych
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…