Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
M. Night Shyamalan |
6,5
|
|
Ishana Shyamalan
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Tudor Jones
(asystent)
|
||
Pavel Ademir
(asystent)
|
||
Laura Lezama
(asystent)
|
||
Emma Petrakis
(asystent)
|
||
Alessia Seravalle
(asystent)
|
||
Gabriela Latorre
(asystent) (Dominikana)
|
||
Amalia Ramírez Atiles
(asystent) (Dominikana)
|
||
Patricia Pachy Ramírez
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Darrin Brown
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
M. Night Shyamalan |
6,5
|
|
Pierre-Oscar Lévy
(powieść "Sandcastle")
|
||
Frederik Peeters
(powieść "Sandcastle")
|
||
Renetta G. Amador
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Marc Bienstock
producent
|
||
Ashwin Rajan
producent
|
||
M. Night Shyamalan
producent
|
6,5
|
|
Steven Schneider
producent wykonawczy
|
||
John Bracamonte
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Griffin Fenady
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Diana Lantigua
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Pedro Pablo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Taylor Morgan
koordynator produkcji
|
||
Alma Pichardo
koordynator produkcji
|
||
Catherine Wolf McGrath
współproducent
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Gael García Bernal
Guy
|
||
Vicky Krieps
Prisca
|
||
Rufus Sewell
Charles
|
7,1
|
|
Alex Wolff
Trent (lat 15)
|
||
Thomasin McKenzie
Maddox (lat 16)
|
7,1
|
|
Abbey Lee
Chrystal
|
||
Nikki Amuka-Bird
Patricia
|
||
Ken Leung
Jarin
|
||
Eliza Scanlen
Kara (lat 15)
|
||
Aaron Pierre
Mid-Sized Sedan
|
||
Embeth Davidtz
Dorosła Maddox
|
7,0
|
|
Emun Elliott
Dorosły Trent
|
||
Alexa Swinton
Maddox (lat 11)
|
||
Gustaf Hammarsten
Kierownik hotelu
|
||
Kathleen Chalfant
Agnes
|
||
Francesca Eastwood
Madrid
|
||
Nolan River
Trent (lat 6)
|
||
Luca Faustino Rodriguez
Trent (lat 11)
|
||
Mikaya Fisher
Kara (lat 11)
|
||
Kailen Jude
Idlib
|
||
M. Night Shyamalan
Hotelowy kierowca vana
|
6,5
|
|
Matthew Shear
Sidney
|
||
Daniel Ison
Greg Mitchel
|
||
Jeffrey Holsman
Pan Brody
|
||
Margaux Da Silva
Naukowiec
|
||
John Twohy
Agent CIA
|
||
Alejandra Useche
Blondynka
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Mike Gioulakis
(kierownik zdjęć)
|
6,0
|
|
Ian Seabrook
(dyrektor ds. fotografii podwodnej)
|
||
Stephanie Briones
(zdjęcia podwodne)
|
||
David William McDonald
(zdjęcia podwodne)
|
||
Manuel Manny Rivera
(główna pomoc techniczna)
|
||
Ben D. Griffith Jr.
(główna pomoc techniczna)
|
||
Lennys Carrero
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Trevor Gureckis | ||
Jay Wadley
(muzyka dodatkowa)
|
||
Landon Knoblock
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Caroline Duncan | ||
Behnood Javaherpour | ||
Fanny Almonte | ||
Charlie Duncan | ||
Diana Gil | ||
Wilson Paulino | ||
Cindy Ramirez | ||
Palma Ruiz | ||
Sarah Bacot
(asystent)
|
||
Alina Julia
(nadzorca kostiumów)
|
||
Ary Matteazzi
(produkcja kostiumów) (asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Brett M. Reed | ||
Ralph Jean-Pierre
(asystent)
|
||
Jeffrey Steinkamp
(asystent)
|
6,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Cristina Waltz
nadzorca charakteryzacji
|
||
Sabrina Wilson
nadzorca charakteryzacji (asystent)
|
||
Tony Gardner
projektant efektów specjalnych makijażu
|
7,0
|
|
Thomas Floutz
efekty specjalne makijażu
|
||
Bryan Christensen
efekty specjalne makijażu
|
||
Katie Middleton
efekty specjalne makijażu
|
||
Stephen Bettles
efekty specjalne makijażu (dodatkowy)
|
||
Michelle Diamantides
nadzorca stylizacji
|
||
Kristen Saia
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Naaman Marshall
scenograf
|
8,0
|
|
Wilhem Perez
dyrektor artystyczny
|
||
Ico Abreu
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Pamela Delgado
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Ginna Ozuna
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Karen Frick
dekorator wnętrz
|
||
Maria Laura Blanco
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Adria Mejia
dekorator wnętrz (asystent)
|
||
Tommy Rodriguez
projektant wnętrz
|
||
Nathan Carlson
projektant graficzny
|
||
Nicole Hernández Alvarado
koordynator konstrukcji
|
||
Sebastián Romero Cruz
koordynator konstrukcji
|
||
Gissel Rosario
koordynator konstrukcji
|
||
Ricardo Folch
główny architekt
|
||
Brick Mason
scenopis obrazkowy
|
||
George Heinsen
ilustrator
|
||
Robbie Duncan
główny rekwizytor
|
||
Ken Wills
główny rekwizytor
|
||
Brandon Russo
główny rekwizytor (Dominikana)
|
||
Elizabeth Luis
główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia)
|
||
David Leuw
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Paul Healy
rekwizytor
|
||
Jefry Shebroe
rekwizytor
|
||
Héctor Lizardo Hernandez
rzeźbiarz
|
||
Geuris Berihuete Moreta
rzeźbiarz
|
||
Yoselyn Nuñez Sánchez
rzeźbiarz
|
||
Jesse Victor
malarz
|
||
Juan Suarez De Los Santos
malarz
|
||
Juan Suarez
malarz
|
||
Martin Arias Miyo
malarz
|
||
Maico Berroa
malarz
|
||
José Antonio Santana Castillo
stolarz (asystent)
|
||
Orodi Emilio Santana Martinez
stolarz
|
||
David Trainor
twórca rekwizytów (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Genny
nadzorca muzyki
|
||
Susan Jacobs
nadzorca muzyki
|
||
Christine H. Luethje
montaż muzyki
|
||
Sean Garnhart
projektant dźwięku
|
||
Sean Garnhart
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Chris Chae
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Sean Garnhart
mikser ponownego nagrania
|
||
Skip Lievsay
mikser ponownego nagrania
|
8,0
|
|
Igor Nikolic
nadzorca imitacji
|
||
Don White
mikser imitacji
|
||
Vinny Alfano
operator postsynchronu
|
||
Michael Feuser
montaż postsynchronu
|
||
Jerrell Suelto
mikser postsynchronu
|
||
Jesse Dodd
mikser postsynchronu (dodatkowy)
|
||
Matthew Nicolay
mikser
|
||
Marco Vargas Garcia
mikser (druga ekipa) (dodatkowy)
|
||
Michael Feuser
montaż dialogów
|
||
Pablo Dali Bonnelly
dźwięk (asystent)
|
||
Kate Jesse
mikrofoniarz
|
||
Marco Vargas Garcia
mikrofoniarz
|
||
Efraín Rojas
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Douglas Aibel
dobór obsady
|
||
Valerie Daniella Hernandez Oloffson
dobór obsady
|
||
Matthew Glasner
dodatkowy dobór obsady
|
||
Valerie Daniella Hernandez Oloffson
dodatkowy dobór obsady
|
||
Deborah Maxwell Dion
dodatkowy dobór obsady (Los Angeles)
|
||
Bruce Winant
dobór głosu
|
||
Reinaldo Bisonó Bonnelly
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Manny Siverio
koordynator kaskaderów
|
||
Alexa Marcigliano
kaskader dublujący: Eliza Scanlen
|
||
Roberto Lopez
układacz
|
||
Harry Albert
dyrektor techniczny
|
||
Jean-François Beaulieu
dyrektor techniczny
|
||
Kristen Drosinos
dyrektor techniczny
|
||
Dimitre Iliev
dyrektor techniczny
|
||
James Korenman
dyrektor techniczny
|
||
Travis Pinsonnault
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Craig Crawford
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jiwoong Kim
nadzorca efektów wizualnych
|
||
John Mangia
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Cristin Pescosolido
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Alan Precourt
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Lance Ranzer
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Sara Woomer
kierownik produkcji efektów wizualnych
|
||
Guy Botham
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Ryan Cunningham
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Rebecca West
producent wykonawczy efektów wizualnych
|
||
Jennifer Wessner
producent efektów wizualnych
|
||
Jeremy Beadell
producent efektów wizualnych
|
||
Robert Nicholas Dauphinais
nadzorca komponowania
|
||
Andreas Jablonka
nadzorca komponowania
|
||
Robert Liscombe
nadzorca komponowania
|
||
Stephanie Weaver
montaż efektów wizualnych
|
||
John DiMare
montaż efektów wizualnych
|
||
Jean-François Beaulieu
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Patrick Lundy
montaż efektów wizualnych (asystent)
|
||
Stephen Mann
efekty wizualne
|
||
Emily Austin Griswold
efekty wizualne
|
||
Sergio DiGirolamo
artysta matowy
|
||
Martin Boksar
artysta matowy
|
||
Maxwell Austin
zecer
|
||
Philip Ballard
zecer
|
||
Vincent Burt
zecer
|
||
Lauren Fernandez-Morrell
zecer
|
||
David J. Gutierrez
zecer
|
||
YoonHa Jung
zecer
|
||
Byeo Ri Kim
zecer
|
||
Jay Lalime
zecer
|
||
Evander Major
zecer
|
||
Ricardo Marmolejo
zecer
|
||
Alex Miller
zecer
|
||
Mike Pare
zecer
|
||
Nara Smith
zecer
|
||
Sarah Thomas
zecer
|
||
Peter Steffan
zecer
|
||
Clifton Askew
zecer (Los Angeles)
|
||
Mauricio Adrian
dubler: Gael García Bernal
|
||
Andrea Lee Davis
dubler
|
||
Nick Müller
operator steadicam
|
||
Benjamin Verhulst
operator steadicam
|
||
Nick Müller
operator kamery
|
||
Francisco Adolfo Valdez
operator kamery
|
||
Blake Hooks
operator kamery (asystent)
|
||
VanNessa Manlunas
operator kamery (asystent)
|
||
La Mur Joan Lopez Viera
operator kamery (asystent)
|
||
Ivan A. Reynoso
operator kamery (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Julian Vergara
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Aaron Becker
projekt czołówki
|
||
Natalia Breslauer
treser zwierząt
|
||
Mo Smith
fotosista
|
||
Ruth Chevalier
księgowy produkcji
|
||
Jennifer Dumas
księgowy (asystent)
|
||
Brittany Fernandez
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…