Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Marek Ułan-Szymański | ||
Laura Mielczarek
(drugi reżyser)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Marek Ułan-Szymański
(również) (tłumaczenie)
|
||
Paulina Kubera
(tłumaczenie)
|
||
Producenci | Ocena | |
Maciej Ślesicki
producent
|
6,9
|
|
Jarosław Grzymała
producent wykonawczy
|
||
Agata Basista
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Mateusz Nędza
Ulkers
|
||
Jan Kwapisiewicz
Piesek
|
||
Karol Kadłubiec
Sviat
|
||
Jakub Krajcarz
Nikoś
|
||
Grzegorz Madejczyk
Karol
|
||
Piotr Herbuś
Gwizdek
|
||
Aleksander Dawidowski
Śruba
|
||
Jeremi Kruczyński
Jerry
|
||
Łukasz Mrowiec
Łukasz
|
||
Filip Tomaszak
Filip
|
||
Kornel Szwed
Marcel
|
||
Tomasz Bury
Tomek
|
||
Michał Malec
Ukraiński żołnierz
|
||
Grzegorz Cudny
Ukraiński żołnierz
|
||
Aleksander Olszówka
Ukraiński żołnierz
|
||
Dawid Widuch
Ukraiński żołnierz
|
||
Sebastian Kaczmarczyk
Ukraiński żołnierz
|
||
Wojciech Nowak
Ukraiński żołnierz
|
||
Grzegorz Guja
Ukraiński żołnierz
|
||
Ihor Mazuryk
Ukraiński żołnierz
|
||
Piotr Basista
Gospodarz
|
||
Kamil Wróblewski
Spiker radiowy (głos)
|
||
Jan Grzegorzek
Krzyczące dziecko (głos)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Karol Łakomiec | ||
Roman Machała
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Piotr Nermer | ||
Kostiumy | Ocena | |
Estera Świętosławska | ||
Piotr Czupryn
(asystent)
|
||
Michał Malec
(dodatkowy)
|
||
Montaż | Ocena | |
Artur Hajduk
(również) (montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Maria Generalczyk
(współpraca)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Marta Chojecka
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Natalia Paczkowska
scenograf
|
||
Natalia Paczkowska
główny konstruktor dekoracji
|
||
Piotr Zielecki
konstruktor dekoracji
|
||
Patryk Szulak
konstruktor dekoracji
|
||
Dominik Komor
konstruktor dekoracji
|
||
Grzegorz Guja
konstruktor dekoracji
|
||
Wojciech Michalski
konstruktor dekoracji
|
||
Marek Ułan-Szymański
konstruktor dekoracji
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Bartosz Grzybkowski
dźwięk
|
||
Bartosz Grzybkowski
mikrofoniarz
|
||
Błażej Kafarski
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Przemysław Szczepkowski
efekty specjalne
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Karol Łakomiec
operator kamery
|
||
Natalia Olak
operator kamery (asystent)
|
||
Konrad Juźwiuk
operator kamery (asystent)
|
||
Michał Gruszczyński
operator kamery (asystent)
|
||
Konrad Juźwiuk
prowadzący ostrość
|
||
Roman Machała
mistrz oświetlenia
|
||
Dominik Szwagrzak
oświetlenie (asystent)
|
||
Małgorzata Nocoń
kolorysta
|
||
Frederick Van Eeden
kolorysta
|
||
Natalia Olak
fotosista
|
||
Marek Ułan-Szymański
dobór obsady
|
||
Karol Łakomiec
dobór obsady
|
||
Agata Basista
dobór obsady
|
||
Urszula Figura
konsultant (konsultacja pedagogiczna)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…