Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Dawn Wilkinson | ||
Neal Gray
(asystent)
|
||
A. Brooks Medoff
(asystent)
|
||
Chad Wheeler
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Eric Brooks | ||
Producenci | Ocena | |
Molly M. Mayeux
producent
|
||
Dustin Rikert
producent wykonawczy
|
||
Emily Merlin
producent kreatywny
|
||
Andrew Gernhard
nadzorca postprodukcji
|
||
Will Runels
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Wes Brown
Gavin Chase
|
||
Jessy Schram
Vivian
|
7,0
|
|
Kix Brooks
Pat, duch minionych świąt
|
||
Kimberly Williams-Paisley
Duch Świąt teraźniejszych
|
7,1
|
|
Wynonna Judd
Marilyn Jinway
|
||
Sarah Borne
Georgia
|
||
Sara Evans
Belinda Manners
|
4,0
|
|
RaeLynn
Alexis Rinehart
|
||
Al Mitchell
Henry Moss
|
||
Moses Jones
Parker
|
||
Robert Pralgo
Sam
|
||
Adam Fristoe
Chet Walder
|
||
Ashley LeConte Campbell
Priscilla
|
6,0
|
|
Rasool J'Han
Lisa
|
||
Jon Briddell
James Wake
|
||
Blane Crockarell
Młody Gavin
|
||
Livi Birch
Młoda Vivienne
|
||
Cecelia Campus
Młoda Georgia
|
||
Joslyn Y Hall
Luanne
|
||
John Mullins
Święty Mikołaj
|
||
Annette Gill
Pani Marjorie
|
||
Jessica Tillman
Fotograf
|
||
Neala Cohen
Właścicielka butiku
|
||
Shauna Stanley
DJ
|
||
Jillian Lee Burchette
P.A.
|
||
Carter Burney
Mały chłopiec
|
||
Angel Garet
Makijażysta
|
||
Amanda Baker
Joanne Wake
|
||
Danni Heverin
Tańcząca dyrektorka
|
||
Faith Candino
Tancerka
|
||
ShirJuanda Woodson
Tancerka
|
||
Daniela Licul
Tancerka
|
||
Andie Jones
Kolędnik
|
||
Joey Rising
Kolędnik
|
||
Thaddeus Broadnax
Kolędnik
|
||
Addison Hummell
Kolędnik
|
||
Nic Curtis
Kelner (niewymieniony w czołówce)
|
||
LaTesha Hines
Garderobiana (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jane Klecker
Klientka (niewymieniony w czołówce)
|
||
LaChelle Walker
Członkini ekipy scenicznej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tina Radtke
Dziewczyna na imprezie (niewymieniony w czołówce)
|
||
Seth Garrison
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Shawn Maurer |
3,0
|
|
Kompozytorzy | Ocena | |
Tommy Fields | ||
Jonathan Yudkin | ||
Kostiumy | Ocena | |
Elizabeth Chapman | ||
Montaż | Ocena | |
Tucker Marolf | ||
Harry B. Miller III |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Melinda Dunn
główny stylista
|
||
Joyce Gilliard
nadzorca stylizacji
|
||
Stacy Lockhart
główny charakteryzator
|
||
Anna Williams
nadzorca stylizacji
|
||
Jackie Zbuska
nadzorca charakteryzacji
|
||
Lynette Rimmer
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Tom Lisowski
scenograf
|
||
Selina van den Brink
dekorator wnętrz
|
||
Paul Barrett
główny rekwizytor
|
||
Ryan Bennett
rekwizytor
|
||
Ryan Charles Bennett
rekwizytor
|
||
Rodney Blount
rekwizytor
|
||
Andy Boswell
rekwizytor
|
||
Dylan Dzurik
główny konstruktor dekoracji
|
||
Jay Graves
rekwizytor
|
||
Perry Grebin
projektant graficzny
|
||
John Wilcox
rekwizytor
|
||
Mio Shinsenji
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Sarah Gibble
montaż dźwięku
|
||
Brian Quill
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Brian Quill
mikser ponownego nagrania
|
||
Eric Stern
nadzorca postsynchronu
|
||
Eric Stern
projektant dźwięku
|
||
Karim Douaidy
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Christian Walker
efekty specjalne (technik)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Eric Napier
dokumentacja scenograficzna
|
||
Eric Napier
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Evan C. Eley
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jason Schultz
operator kamery
|
||
Tess Liantonio
choreograf
|
||
Humberto Julian Paytuvi Egui
efekty wizualne
|
||
Humberto Paytuvi
efekty wizualne
|
||
Piotr Smorawski
efekty wizualne
|
||
Gregg Easterbrook
operator kamery
|
||
John Merrick
fotosista
|
||
I. Karl Golden
dokumentacja scenograficzna
|
||
Tim Sutherland
operator steadicam
|
Pozostałe
Proszę czekać…