Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Don McCutcheon | ||
Robert Glover
(asystent)
|
||
Miia Piironen
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kim Beyer-Johnson | ||
Uma Incrocci
(również) (historia)
|
||
Tyler LePage
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
David Anselmo
producent
|
||
Charles Cohen
współproducent
|
||
Julia Currie
współproducent
|
||
Susie Belzberg
producent wykonawczy
|
||
Eric Jarboe
producent wykonawczy
|
||
Amy Krell
producent wykonawczy
|
||
Brad Krevoy
producent wykonawczy
|
||
Don McCutcheon
producent wykonawczy
|
||
James Moorhouse
producent wykonawczy
|
||
Lorenzo Nardini
producent wykonawczy
|
||
Amanda Phillips
producent wykonawczy
|
||
Dawn Wolfrom
producent wykonawczy
|
||
W. Michael Beard
nadzorca produkcji
|
||
James Moorhouse
nadzorca produkcji
|
||
James Mou
nadzorca produkcji
|
||
Michael Shepard
nadzorca produkcji
|
||
W. Michael Beard
nadzorca postprodukcji
|
||
Bonnie Adams
koordynator postprodukcji
|
||
Rob Bowers
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Rachel Boston
Lila
|
||
Neal Bledsoe
Whitaker
|
||
Stuart Hughes
Roy
|
||
Jennifer Vallance
Heidi
|
||
Tessa Kozma
Księżniczka Maya
|
||
Tom Rooney
Król Rooney
|
||
Kathryn Davis
Lady Margaret Haddingford
|
||
Michael Spencer-Davis
Duke Sterling
|
||
Lisa Michelle Cornelius
Nicole
|
||
Mélodie Tossa
Angela
|
||
Tyson Kirk
Młody mężczyzna / Nastoletni malarz
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Russ Goozee | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Michael Richard Plowman | ||
Hollie Sanders
(koordynator muzyczny)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Maria Duplaga | ||
Kaitlin Hum | ||
Montaż | Ocena | |
Gordon McClellan | ||
Bethany Kaster
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Anna Della Zazzera
główny charakteryzator
|
||
Amy Lamon
nadzorca stylizacji
|
||
Ashley Lamon
nadzorca charakteryzacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Marion Pon
scenograf
|
||
Blake Boudreau
rekwizytor
|
||
Colin Davis
projektant graficzny
|
||
Brady Dyment
główny rekwizytor
|
||
Kim Nash
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gray Aletter
montaż dźwięku
|
||
Benito Amaro
mikser
|
||
Alan deGraaf
mikser ponownego nagrania
|
||
Allan Fung
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Holly Greenly
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Melissa Hinton
montaż dźwięku
|
||
Scott Hitchon
mikser ponownego nagrania
|
||
Tim O'Connell
imitator dźwięku
|
||
Zsolt Szanati
mikrofoniarz
|
||
Brianna Todd
mikser (asystent)
|
||
Kevin Banks
montaż muzyki
|
||
Siân O'Byrne
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Frank Biron
mistrz oświetlenia
|
||
Devon Chytil
oświetlenie
|
||
Alan G. Kelly
operator kamery
|
||
Alan G. Kelly
operator steadicam
|
||
Matthew Goudie
dodatkowy dobór obsady
|
||
David Flaherty
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Bill Woodbury
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Jennifer Maillet
zecer
|
||
Jagdeep Saggu
zecer
|
||
Michael Dobroski
kolorysta
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…