Filmy elektrownia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje elektrownia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lucy Hill (Renée Zellweger) jest ambitną kierowniczką mieszkającą w Miami. Kocha swoje buty, kocha swoje samochody i kocha wspinać sie po szczeblach kariery na coraz wyższe stanowiska. Kiedy zostaje jej zaoferowane przeniesienie-gdzieś po środku niczego-aby nadzorować modernizacje elektrowni, znajduje w tym swoja szanse, wie ze wielki awans jest na wyciągniecie reki. Na początku wszytko wydaje się proste, jednak podczas swojego pobytu zmienia swoje nastawienie do życia i niespodziewanie, poznaje mężczyznę swoich marzeń (Harry Connick Jr.).

Dark

7,8
8,7
Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. W pogoni za winowajcą wyjdą na jaw grzechy i sekrety małego miasteczka.

Godzilla

5,9
7,8
Kiedy na powierzchnię ziemi wychodzą ogromne potwory siejąc zniszczenie i pożogę w miastach, spod morskej toni wypływa na ląd pradawny drapieżnik alpha znany jako Godzilla. Do akcji wkracza również wojsko.


Mężczyzna (Jack Black), którego mózg został namagnetyzowany, niszczy wszystkie taśmy w wypożyczalni filmów wideo swojego przyjaciela. Przyjaciele postanawiają nakręcić remake kilku zniszczonych filmów: Powrót do przyszlości, Król Lew i Robocop.

Koniec

5,9
Szwecja pada ofiarą, podejrzanego, tajemniczego ataku terrorystycznego. Alex (Christoffer Nordenrot) zostaje zmuszony do powrotu do swojej rodzinnej wioski. Odnajduje tam swoją ukochaną z dzieciństwa Annę (Lisa Henni) oraz Bjorna (Jesper Barkselius), którego nie widział od kilku lat. Wspólnie będą musieli naprawić zerwane więzi, aby przetrwać w kraju pogrążonym w chaosie… czekając na kolejny atak.

Mgła

4,6
W małym miasteczku Antonio Bay, przerażająca siła spowita zasłoną gęstej mgły zaczyna terroryzować jego mieszkańców. W tej tajemniczej i niepokojącej scenerii rozgrywają się wydarzenia, które lokalnych osadników zmuszają do szukania przyczyn niewyjaśnionych wydarzeń w przeszłości. Okazuje się, że przed stu laty statek, który przewoził trędowatych, został celowo skierowany na skały gdzie roztrzaskał się i zatonął. Teraz, upiory z przeszłości wracają szukając zemsty na potomkach osób odpowiedzialnych za ich śmierć, która miała miejsce równo wiek temu. [opis dystrybutora]
Janik jest oficerem kontrwywiadu. Zostaje zabity w podwarszawskiej elektrowni. Pojawiają się przypuszczenia, że mógł wpaść na ślad tajemnej organizacji o nazwie „Korn” działającej w Kamieńcu. Rozwiązaniem zagadki zajmuje się kapitan Nawrot.
Młoda dziewczyna (Norma Shearer) odwiedza dziadka, który jest właścicielem warsztatu samochodowego. Zakochuje się w jego przystojnym asystencie, który jest również inżynierem i stara się namówić miejscowego bankiera na sfinansowanie jego planów. Chce wykorzystać miejscowy wodospad do otrzymywania energii elektrycznej. W międzyczasie jej dziadek, astronom-amator odkrywa, że niedługo nastąpi koniec świata, ponieważ Ziemia wypadła ze swojej orbity i ma zderzyć się z księżycem.
W 1939 r., w przededniu II wojny światowej, francuski naukowiec Frédéric Joliot-Curie interweniował u ministra uzbrojenia Raoula Dautry, aby Francja zapewniła wraz z Norwegią wyłączne dostawy ciężkiej wody potrzebnej do kontynuowania badań nad rozszczepianiem atomu. Norwegia zgadza się scedować na rząd francuski swoje zapasy ciężkiej wody, których właśnie odmówiła Niemcom. Wybucha wojna, napad na Francję, ciężka woda zostanie przetransportowana do Wielkiej Brytanii. Z kolei Norwegia jest okupowana przez wojska niemieckie i to właśnie laboratoria Rzeszy dysponują cenną ciężką wodą destylowaną przez zakład Norsk Hydro. W 1943 r. aliancki sztab generalny podjął decyzję o sabotażu fabryki. Grupa czterech Norwegów zeskoczyła na spadochronie w góry Telemark, aby przygotować się do interwencji brytyjskiego komandosa powietrznodesantowego...
Słowa kluczowe

Proszę czekać…