Filmy igła, kamera

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje igła, kamera. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Film opowiada o relacjach łączących gangstera Chasa Devlina (James Fox) z upadłą i zapomnianą gwiazdą rocka Turnerem (Mick Jagger). Devlin dopuszcza się morderstwa, przez co musi na pewien czas ukryć się przed policją i światem przestępczym. Bezpiecznym schronieniem wydaje się dom Turnera.
Kierowca (Dwayne Johnson ) po wyjściu z więzienia szuka zemsty za śmierć brata, z którym brał udział w skoku kilka lat wcześniej. Podczas swojej krucjaty tropi byłego policjanta i ekscentrycznego zabójce.

[Rec]

7,0
Młoda i ambitna dziennikarka, Angela Vidal, spędza dzisiejszą noc z brygadą strażaków. Ma wielką nadzieję na udany reportaż. Z początku nic się nie dzieje, lecz w końcu do remizy napływa zgłoszenie. Dzwonią zaniepokojeni mieszkańcy jednej z kamienic w mieście. Z mieszkania pewnej lokatorki dochodzą niepokojące dźwięki. Strażacy, wraz z policjantami, wkraczają do owego lokalu. Agresywna mieszkanka niespodziewanie rzuca się na nich, dotkliwie gryząc. Ale to dopiero początek prawdziwych kłopotów. Wkrótce kamienica zostaje odizolowana od reszty miasta, a jej mieszkańcy uwięzieni...


Azyl

7,1
Meg Altman (Jodie Foster) i jej córka Sarah (Kristen Stewart) stoczą walkę na śmierć i życie z trzema intruzami - Burnhamem (Forest Whitaker), Raoulem (Dwight Yoakam) i Juniorem (Jared Leto) - którzy włamali się do ich domu. Wbrew pozorom AZYL - odcięta od świata kryjówka, w której się schroniły - nie zapewni im bezpieczeństwa, bo w niej właśnie ukryte jest to, czego szukają bandyci.
W tajemniczych okolicznościach wychodzi na jaw, że były agent CIA Jonathan Cold (Steven Seagal) uwalnia z więzienia niebezpiecznego handlarza bronią i na domiar złego pomaga grupie terrorystów wejść w posiadanie broni nuklearnej, która ma być użyta do ataku na Stany Zjednoczone. Cold był uznany za zmarłego, czemu więc nagle okazuje się, że żyje i na dodatek wszystko wskazuje na to, że pomaga terrorystom? CIA stara się za wszelką cenę rozwikłać tę zagadkę, tymczasem kraj znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.
Doktor Stoner przyjeżdża na uniwersytet, by prosić swego kolegę o użyczenie mu asystenta na kilka tygodni. Ten po namowach zgadza się na to. Doktor wraca więc z Davidem, nowym asystentem. Już następnego dnia David zostaje zapoznany z pracą doktora. Od razu też dostaje serię zastrzyków, przeciwko toksynom węży tam trzymanych. Tylko, że zastrzyki powtarzane są codziennie. A David zaczyna czuć się coraz gorzej. I w tedy właśnie dowiaduje się, o prawdziwym charakterze badań doktora. Ale czy nie jest już za późno?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…