Filmy sylwester, samotność

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje sylwester, samotność. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Co byś zrobił gdybyś miał możliwość zmiany dowolnego momentu w swoim życiu. Tim nie musi się nad tym zastanawiać on po prostu wchodzi do szafy.
Forrest Gump, mężczyzna z niskim ilorazem inteligencji opowiada historię swojego życia przypadkowym osobom czekającym na przystanku na autobus. Zdobył on sławę, fortunę oraz chwałę, jednak jego prawdziwa i jedyna miłość ciągle przed nim ucieka.

Holidays

5,3
Przerwy świąteczne, wakacyjne. Co robimy i co nas czeka w tych dniach? Film podzielony jest na kilka segmentów. Strach się bać.


Lejdis

5,9
To zwariowana historia czterech przyjaciółek (Łucja - Edyta Olszówka, Korba - Anna Dereszowska, Monia - Magdalena Różczka, Gośka - Izabela Kuna), których życie w wyniku galopady szalonych wydarzeń ulega w ciągu roku całkowitej zmianie. Towarzyszą im w tej galopadzie mężczyźni szlachetni (Istvan - Tomasz Kot, Wojtek - Tomasz Karolak, Tomek - Rafał Królikowski, Tadeusz - Krzysztof Globisz), mężczyźni nieszlachetni (Marek Dywanik - Robert Więckiewicz, Błażej Dywanik – Borys Szyc) oraz trudni do zdefiniowania (Artur - Piotr Adamczyk).
Will to niepoprawny "młodzieżowy" obibok, który unika wszelkiej odpowiedzialności i problemów, takich choćby jak... "męczące" dzieci. Wszystko się zmienia, gdy Will spotyka Marcusa - dziwacznego dwunastolatka, który daje mu niezłą lekcję życia. Adaptacja popularnej książki Nicka Hornby'ego jest pełną humoru historią przyjaźni, która przekonuje nas, że mężczyźni też czasem cierpią z miłości.
Lucy jest samotna i pracuje w metrze. Pewnego dnia ratuje życie młodemu mężczyźnie. W szpitalu omyłkowo wzięta zostaje za jego narzeczoną. Wszystko komplikuje fakt, że chłopak jest nieprzytomny, a w Lucy zakochuje się jego brat.
Ciepły, wzruszający i zarazem zabawny film o czterech kobietach, które łączy niezwykła przyjaźń. Savannah (Whitney Houston), Bernadine (Angela Bassett), Gloria (Loretta Devine) i Robin (Lela Rochon) czekają na prawdziwą miłość. Bernadine myślała, że już ją znalazła do chwili, gdy jej mąż odszedł z inną. Savannah i Robin są tak zajęte karierą zawodową, że nie mają czasu na romanse; rozwiedziona Gloria natomiast, flirtuje ze stanowiącym doskonałą partię sąsiadem. Film oparty jest na motywach powieści Terry McMillan.
Historia bogatej rodziny mieszkającej na amerykańskich przedmieściach w 1957 roku, której czas upływa na codziennej familijnej etykiecie, spotkaniach w klubach towarzyskich itp. Pewnego dnia pani domu (Moore) przyłapuje jednak swojego męża (Quaid) w łóżku z innym mężczyzną. Podczas gdy on chodzi się leczyć do psychologa, ona leczy swą złość i samotność w ramionach czarnoskórego ogrodnika (Haysbert).
Scenarzysta nawiązuje niebezpieczną relację z wyblakłą gwiazdą filmową kina niemego, która za wszelką cenę chce triumfalnie powrócić na ekrany kin.
Angèle (Nathalie Baye) jest kosmetyczką, wraz z Marie (Audrey Tautou) i Sam (Mathilde Seigner), w Vénus Beauté, salonie piękności prowadzonym przez Nadine (Bulle Ogier), w którym klienci zwierzają się ze swoich nieszczęść między dwoma zabiegami. Kiedy Angèle kończy dzień, flirtuje z mężczyznami, z którymi próbuje nawiązać minimalny związek oparty na seksie i towarzystwie. W większości przypadków zawodzi. Nie wierzy już w miłość i ma swoje powody. Ale pewnego ranka na stacji Antoine (Samuel Le Bihan) spotyka ją i nagle się w niej zakochuje, po czym mówi jej to jednym tchem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…