Filmy lek, postrzelenie

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lek, postrzelenie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najlepiej opłacaną i najskuteczniejszą lobbystką w Waszyngtonie. W świecie wielkiej polityki i brudnych pieniędzy, gdzie korupcja i szantaż są na porządku dziennym, nie ma sobie równych i zawsze pozostaje o krok przed konkurencją. Sprawy komplikują się, gdy pod wpływem osobistych doświadczeń, Elizabeth zwraca się przeciwko dotychczasowym pracodawcom. Wspierana przez biznesmena Rodolfo Schmidta (Mark Strong) i zespół młodych talentów, wypowiada wojnę amerykańskim producentom broni. Szybko staje się jasne, że w starciu z najgroźniejszym przeciwnikiem w karierze, za wygraną przyjdzie jej zapłacić naprawdę wysoką cenę.

Mroczny Rycerz

8,2
9,3
W Gotham City zjawia się Joker, którzy zagraża bezpieczeństwu jego mieszkańców. Batman próbuje powstrzymać jego działania.
Po dziesięciu latach rządów wampirów ich cywilizacja szybko zmierza ku upadkowi. Kończą się bowiem ludzie i ich krew jedyne pożywienie wampirów. Trwają jednak badania nad sztucznym substytutem, który zastąpił by ludzką krew. Pewnego dnia prowadzący badania Edward, spotyka się z tajemniczym Elvisem wampirem, który w jakiś sposób zmienił się w człowieka.


Grupa australijskich skinheadów w imię oczyszczenia rasy wdaje się w bójki z lokalną mniejszością Wietnamską. Wietnamczycy jednak nie dają się zastraszyć i pewnego dnia stawiają skinheadom czynny opór pokonując agresywnych nazistów.
Kontynuacja filmu "Więzień labiryntu" to dalsze losy Thomasa, który po ucieczce z labiryntu wraz z ekipą musi przejść najbardziej zniszczoną część Ziemi.

Sierota

7,0
Młode małżeństwo po stracie swojego ukochanego dziecka decyduje się zaadoptować dziewięcioletnią dziewczynką. Z czasem jednak z przerażeniem odkrywają, że z ich nowym dzieckiem jest coś nie w porządku.
Leniwy palacz skrętów (Seth Rogen) zostaje jedynym świadkiem morderstwa dokonanego z rąk złego barona narkotykowego (Gary Cole) i skorumpowanego policjanta (Rosie Perez). Kiedy za jego głowę zostaje wyznaczona cena, młodzieniec ucieka przed śmiercią zabierając ze sobą oszołomionego dealera (James Franco) oraz jego dostawcę (Danny McBride).
Rozczarowany życiem, wyniosły szef ochrony centrum handlowego (Seth Rogen) wypowiada kompetencyjną wojnę lokalnym policjantom. Na co dzień toczy walkę z deskorolkowcami, złodziejami i niezdyscyplinowanymi klientami. Marzy jednak o dniu, w którym będzie mógł zamienić ochroniarską latarkę na pistolet i policyjną odznakę.

Strzelec

7,6
Strzelec wyborowy (Mark Wahlberg) żyjący na obczyźnie wraca do akcji po tym, jak odkrywa spisek na życie prezydenta. Gdy zostaje wrobiony w odpowiedzialność za zamach, stara się wytropić prawdziwego sprawcę i dowiedzieć się kim jest osoba, która go wystawiła i jakie miała powody.

Podpalaczka

5,6
3,5
Dzięki staraniom rodziców dzieciństwo Charlie upływa pod znakiem ucieczki i trzymania w ryzach jej niezwykłych zdolności pirokinetycznych. Jednak teraz, kiedy kończy 11 lat, płomienie są trudniejsze do kontrolowania, a Charlie staje się celem tych, którzy chcą wykorzystać jej nadprzyrodzone moce. Musi nauczyć się kontrolować wewnętrzny ogień i walczyć, aby chronić swoją rodzinę i wolność.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…