Filmy tancerz, showbiznes

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje tancerz, showbiznes. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Na żywo z Nowego Jorku, tu Saturday Night! Od 40 lat to słynne zdanie jest zapowiedzią rozpoczęcia jednego z największych programów komediowych.

Babilon

6,5
6,9
BABILON to oryginalna epopeja rozgrywająca się w Los Angeles lat 20. XX wieku. To opowieść o wielkich ambicjach, śledzi narodziny i upadek wielu gwiazd w erze niepohamowanej dekadencji i deprawacji we wczesnym Hollywood.
Jest to biografia słynnego śpiewaka, kompozytora oraz tancerza w jednej osobie George'a M. Cohana (James Cagney). Przedstawia jego życie i twórczość od wczesnych lat dziecięcych, poprzez okres największej świetności, aż do momentu uhonorowania go przez prezydenta specjalnym medalem za całokształt jego pracy twórczej.


W latach 20. wiele dziewcząt marzyło by wystąpić w show Florenza Ziegfelda na Broadwayu, pt.: "Glorified American Girls" ("Uwielbiane amerykańskie dziewczęta"). Jedną z takich dziewczyn jest Sheila Regan, operatorka windy z Flatbush, która dostaje szansę wystąpienia po spotkaniu Ziegfelda. Również Susan Gallagher marzy o dostaniu się do show. Na razie ćwiczy ze swoim ojcem, starym adeptem wodewilu.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…