Filmy golf, helikopter

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje golf, helikopter. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Bruce Lee stara się położyć kres działalności Hana handlującego narkotykami i dziewczętami. Szukając sprawców śmierci swojej siostry, udaje się na wyspę, której właściciel pod przykrywką prowadzenia szkoły walk kung-fu szmugluje opium i czerpie zyski z prostytucji.
Oto jedyne w swoim rodzaju imprezowe zwierzęta hodowlane, które sprawią, że ubawisz się po pachy i uśmiejesz do łez! Poznajcie Otisa, beztroską krowę, która spędza całe dnie na śpiewie, tańcach i psotach. Wspólnie z kolegami i koleżankami z zagrody daje się mocno we znaki właścicielowi farmy, Benowi.
Charlie Baileygates (Jim Carrey) to skromny policjant z Rhode Island. Miejscem najbliższym jego sercu jest dom, w którym mieszka ze swoimi trzema synami. Wychowuje ich sam. Poza tym wszystko w życiu Charliego układa się cudownie - dobra praca, dobre dzieci. Warunek jest jeden: Charlie musi brać tabletki, które pomagają mu uporać się z rozszczepieniem osobowości, na które choruje. Jeśli o tym zapomni, spokojny Charlie zamienia się w zwariowanego, agresywnego, kochającego zabawę lekkoducha - Hanka. Prawdziwe schody zaczynają się w momencie kiedy "obydwaj"(?) zakochują się w tej samej kobiecie- Irenie (Renée Zellweger). Pytanie brzmi: który z nich okaże się silniejszy i zdobędzie jej względy?


Dwaj błyskotliwi, zaprawieni w bojach gliniarze (Samuel L. Jackson i Colin Farrell) łączą swe siły z parą oblatanych nowicjuszy (Michelle Rodriguez i LL Cool J), by utworzyć najbardziej oryginalną, a zarazem niezawodną brygadę antyterrorystyczną świata - S.W.A.T. Ich pierwsze zadanie to: przewieźć do więzienia federalnego króla narkotyków, który obiecał 100 mln $ każdemu, kto spróbuje go uwolnić!
Po niebie Laosu szaleją samoloty sterowane przez zwariowanych pilotów. Trwa nieoficjalna wojna, podczas której piloci straceńcy wykonują ryzykowne misje. W razie kłopotów nie mogą liczyć na niczyją pomoc. Wszak wojna, w której biorą udział nie istnieje.
Członkini Parlamentu, Laine Hanson (Joan Allen) wyrastała w „seraju” i renoma osiągnięta w ciągu 20 lat błyskotliwej kariery i solidnego doświadczenia miała wartość fotela senatorskiego. Prezydent Demokratów, Jackie Evans (Jeff Bridges) myśli, że Laine ma wszystkie cechy, aby zostać pierwszą kobietą vice-prezydent w USA; i postanawia jej w tym pomóc. Główny przeciwnik Evansa, senator Shelly Runyon (Gary Oldman) bez zwłoki staje w szranki o fotel vice-prezydenta. Przede wszystkim, aby zdyskredytować Laine i przeszkodzić w jej (zaprzysiężeniu) przez Kongres, przeszukuje przeszłość Kandydatki i wyciąga na światło dzienne jej wybryki młodości, nadające się do złamania jej kariery. Odizolowana od świata w swoim obozie w konfrontacji z uprzedzeniami starej gwardii, ambicjami młodych wilków i skrytymi marzeniami? wielu z deklarowanych „zwolenników” Laine musi bić się na wszystkich polach, aby obronić swe prywatne życie i swoją przyszłość polityczną.
Dwaj byli prezydenci USA, Russell Kramer i Matthew Douglas, wychodzą cało z zamachu zorganizowanego przez aktualną głowę państwa, Williama Haneya. Mimo że Kramer nienawidzi Douglasa, a Douglas Kramera, obaj muszą sobie pomagać podczas przymusowej ucieczki, od której zależy ich życie.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…